Ортодонтія (виправлення прикусу) ⚕️ "CА-НАТА" краща стоматологія Києва
Цілодобова допомога *

Виправте прикус і даруєте оточуючим широку посмішку частіше!

У стоматологічній клініці «Са-Ната» на Лук'янівці використовуються такі конструкції для виправлення прикусу:

  • Функціональні трейнери
  • Металеві брекет-системи
  • Комбіновані брекет-системи
  • Сапфіроие брекет-системи
  • Знімні і незнімні ретейнери
  • Пластикові капи
Коригувати прикус можна в будь-якому віці, але краще зробити це раніше!

Коригувати прикус можна в будь-якому віці, але краще зробити це раніше!

Хоча згідно зі статистикою різні порушення прикусу або викривлені зуби мають більше 80% людей, дану проблему можна і потрібно усувати. Зокрема, більше третини випадків точно вимагає допомоги фахівців-ортодонтологи.

Хороший ортодонт в Києві здатен якісно відкоригувати прикус в будь-якому віці. Більше половини пацієнтів клініки «Са-Ната», яким необхідна корекція прикусу (Київ), - це дорослі люди. Однак по можливості усуненням цієї проблеми краще починати займатися в самому ранньому дитячому віці. Прикус повністю формується на момент зміни молочних зубів на постійні. Після 10-12 років його коригування вимагає істотних зусиль, іноді - навіть операції.

На думку більшості стоматологів, функціональні трейнери забезпечують ефективне виправлення прикусу у дітей. Ціни на подібні ортодонтические конструкції можна назвати високими. Як правило, трейнери раціонально застосовувати з 5 до 10 років. У старшому віці краще використовувати брекети (Київ).

Трейнери усувають не тільки неправильний прикус, але і його причину!

Дитяча стоматологія (Лук'янівка) пропонує батькам звернути увагу на прикус своїх малюків і, при необхідності, скористатися трейнера для його коригування. Як правило, неправильний прикус є наслідком шкідливих звичок: смоктання пальця, неправильного ковтання або ротового дихання. Носіння трейнера допомагає позбутися від усього цього. Плюс дитина в ході використання конструкції дитина вчитися відповідально ставитися до свого здоров'я.

Трейнери усувають не тільки неправильний прикус, але і його причину!

Всім, кого не влаштовують брекети, пропонуються капи!

Помилково вважати, що тільки брекети забезпечують виправлення прикусу у дорослих. Ціни на подібні конструкції є прийнятними, але не всіх влаштовує їх зовнішній вигляд. Спеціально для супротивників металевих дужок в роті була розроблена їх альтернатива - капи, які представляють собою конструкції з прозорого пластика, комфортні в носінні і не порушують дикції.

У клініці «Са-Ната» для Вас знайдуть оптимальний варіант виправлення прикусу!

У клініці «Са-Ната» для Вас знайдуть оптимальний варіант виправлення прикусу!

Вирівнювання зубів (Київ) Ви можете довірити фахівцям клініки «Са-Ната» на Лук'янівці. Наш досвід у використанні ортодонтичних конструкцій дозволяє підібрати для наших пацієнтів не просто ефективний спосіб лікування, але і комфортний, що не порушує емоційної рівноваги. Приходьте до нас за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75!

Закріплення результату має не менше значення, ніж його досягнення!

Важливим етапом ортодонтичного лікування є ретенція, тобто утримання зубо-щелепної системи в тій позиції, якої вдалося досягти за допомогою використання відповідних конструкцій. З метою закріплення результату лікування використовуються знімні або незнімні ретейнери, які в носінні набагато комфортніші, ніж брекети. Знімні ретейнери надягають на ніч і зовсім не заважають.

Лікування в клініці «Са-Ната» забезпечить Вам рівні і привабливі зуби!

Приклади робіт:

Поділитися