Імплантація зубів Київ ⚕️ Са-Ната, стоматологія на Лук'янівці
Цілодобова допомога *

Імплантологія

Втрату зубів зараз можна заповнити!

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пропонується комплекс послуг по імплантації зубів:

Установка імплантатів виробництва Ізраїлю і Німеччини

  • Установка імплантатів системи «ANKYLOS» виробництва Франції
  • Ортодонтіческіемікроімпланти
  • Синус-Ліфтинг (операції по потовщення кістки)
Втрату зубів зараз можна заповнити!
Імплантація зубів сьогодні - це відпрацьована до дрібниць технологія

Імплантація зубів сьогодні - це відпрацьована до дрібниць технологія

Почитавши відгуки про стоматологічних клініках Києва, пацієнт може засумніватися в безпеці і ефективності процедури імплантації зубів. Дійсно, застосування даної стоматологічної методики вимагає наявності в клініці спеціальної апаратури, а також вузькоспеціалізованого лікаря. Клініка «Са-Ната» - стоматологія, відгуки про яку не дарма найпозитивніші. У нас дотримуються всі умови для успішної імплантації. Тому результат незмінно відповідає очікуванням пацієнтів.

Стоматологія (Лук'янівка) передбачає установку імплантату, як незалежної від сусідніх зубів структури, яка має титановий «корінь» і коронку з металокераміки або іншого матеріалу. Зубні імпланти гармонійно вписуються в природний зубної ряд, заповнюючи втрачені зуби.

Імплантація зубів (Київ), ціни на яку в клініці «Са-Ната» цілком демократичні, проводиться в кілька етапів з досить великим проміжком часу між ними. На першому етапі здійснюється препарірованіеспеціальной мініатюрної фрезою направляючого каналу і установка в ньому внутрикостного елемента. На другому - вгвинчування в раніше встановлений елемент формувача ясен. На третьому - замість формувача ясен угвинчується абатмент і фіксується коронка.

Сьогодні в клініці «Са-Ната» поряд з іншими конструкціями використовуються інноваційні імплантати французького бренду «ANKYLOS». Одним з їхніх переваг є запатентована різьблення, яка способствуетуспешной остеоінтеграції. Імплантат цього бренду являє собою конусну конструкцію, яка в порівняння з традиційною шестигранною дає можливість досягти більш довгостроковій стабільності без ризику потрапляння всередину бактерій і вологи.

Використання мікроімплантатів - нова технологія ортодонтичного лікування

Застосування брекет-систем або інших конструкцій для виправлення прикусу не завжди дає необхідний результат в силу об'єктивної причини - опорою для установки коригуючого апарату служать власні зуби пацієнта, які не завжди стабільні. Мікроімплантація забезпечує створення опор (якорів), які не схильні до зміщення. Ці конструкції являють собою крихітні гвинти з титану, які імплантуються в кісткову тканину щелепи. На них, в свою чергу, можна надійно закріпити ортодонтический апарат. З використанням технології мікроімплантаціі фахівцям клініки «Са-Ната» на Лук'янівці вдається досягати більш передбачуваних, точних і естетичних результатів виправлення прикусу.

Наявність передового обладнання - запорука ефективної імплантації зубів

Фахівці клініки «Са-Ната» успішно застосовують у своїй практиці інноваційні прилади, що підвищують безпеку та результативність усіх етапів імплантації зубів. Точність хірургічних маніпуляцій в кістковій тканині на етапі підготовки до імплантації штучного «кореня» зуба забезпечує використання фізіодіспенсера. Сучасні модифікації даного приладу оснащені системою автоматичної калібровкікрутящего моменту і органічної LED-підсвіткою, що дає можливість хірургу впевнено виконувати всі необхідні дії.

Наявність передового обладнання - запорука ефективної імплантації зубів

Окремий напрямок роботи фахівців нашої клініки - це лазерна стоматологія, відгуки про яку можна прочитати на сайті. З використанням відповідної аппаратурипроводітся лазерна імплантація зубів (Київ). Застосування лазера забезпечує ряд переваг - підвищується швидкість імплантації і загоєння рани, відзначається антибактеріальний ефект, знижується больовий синдром. Лазерна стоматологія в Києві - це напрям, який дуже інтенсивно розвивається. Безсумнівно, за ним майбутнє.

У клініці «Са-Ната» сучасний рівень імплантації зубів гарантується!

Запрошуємо Вас за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75! Крім бездоганної якості послуг, що надаються в нашій клініці пацієнтам забезпечується затишна атмосфера і повне взаєморозуміння з лікарями. Навіть найскладніша процедура буде проведена безболісно і з мінімумом дискомфорту!

Результати імплантації зубів важливо зберегти на довгі роки

Після процедури імплантації зубів необхідно неухильно дотримуватися рекомендацій стоматолога щодо догляду за ротовою порожниною. Зокрема, слід правильно користуватися зубною щіткою і нитками, наносити візити лікаря для огляду згідно з графіком через 3-4 місяці.

Переконайтеся самі, сучасна імплантація зубів - це безпечно і результативно!

Імплантологія, приклади робіт:

Імплантологія, вартість послуг:

Поділитися