Естетична стоматологія ⚕️ Са-Ната - стоматологічний кабінет на Лук'янівці
Цілодобова допомога *

Ідеальні зуби - яскравий акцент у Вашому привабливому іміджі!

Ідеальні зуби - яскравий акцент у Вашому привабливому іміджі!

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці виконується ряд затребуваних процедур у сфері естетичної стоматології:

  • Пряма композітнаяарт-реставрація зубів
  • Непряме відновлення з використанням безметалловой кераміки, вінірів та вкладок
  • Прикраса зубів стразами (штучними дорогоцінними каменями)

Дефекти зубів притаманні багатьом, але усунути їх зараз можуть всі бажаючі

Естетична стоматологія «Са-Ната» на Лук'янівці пропонує пацієнтам великий перелік можливостей щодо поліпшення зовнішнього вигляду зубів. Серед них - удосконалення форми зуба, закриття щілин між зубами, корекція положення зуба по відношенню до інших в ряду, освітлення емалі, прикріплення до зубів різних прикрас.

Ключова процедура естетичної стоматології - художня реставрація зубів, яка може бути проведена, як за допомогою прямої техніки, так і непрямим способом. Під прямий (композитної) реставрацією мається на увазі процедура, яка проводиться в один візит до лікаря без виготовлення додаткових протезних конструкцій. Її проведення здійснюється з використанням світло-отверждаємих пломбувальних матеріалів (фотополімерів). Під непрямий реставрацією мається на увазі мікропротезування з попередніми зняттям зліпків зубів, а потім виготовленням в зуботехнічній лабораторії виниров, накладок, Люмініри, вкладок і інших протезних конструкцій.

Прикраси на зуби: привнесіть оригінальну нотку в свою зовнішність!

В наші дні прикраса зубів (Київ) - це широкий спектр неординарних можливостей, пов'язаних з прикріпленням до зубів каменів, фігурок, ажурних конструкцій і наклейок. З їх використанням зуби стають одним з ключових акцентів індивідуального стилю. Найбільш характерними серед подібних прикрас є скайси, які виготовляються з сапфірів діамантів, кристалів Swarovski і інших каменів. Також досить популярні спеціальні «зубні» стрази, твінклзи (фігурки з дорогоцінних металів) і наклейки.

Прикріплення прикрас до зуба - абсолютно безпечна процедура, яка не вимагає його попередньої обточування і проходить із застосуванням спеціального фотополімерного клею. Перед установкою прикрас стоматологи рекомендують провести професійну чистку зубів.

Білосніжні зуби - Сьогодні не алегорія, а цілком досяжна реальність!

Стоматологія (Лук'янівка) пропонує пацієнтам комплекс передових процедур по відбілюванню зубов.В нашій клініці ми залишили в минулому такі чреваті побічними ефектами методики, як Zoom з УФ-лампами, і застосовуємо лазерне відбілювання зубів (Київ). Це абсолютно безпечна процедура з результатами, які можна порівняти з показниками після використання Zoom.

Білосніжні зуби - Сьогодні не алегорія, а цілком досяжна реальність!

Фахівці клініки «Са-Ната» з великим задоволенням подарують Вам можливість посміхатися часто і відкрито!

Естетична стоматологія, приклади робіт:

Естетична стоматологія, вартість послуг:

Поділитися