Зубозберігаючі операції в стоматології, лікування при періодонтиті, процедури збереження зуба в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Зубозберігаючі операції

Хірургічна стоматологія для багатьох асоціюється з втратою (видаленням) зуба. Але в наші дні її головною метою залишається навпаки їх збереження. Таким чином, основним напрямом цієї стоматології прийнято вважати різноманітні Зубозберігаючі операції. Доктори нашої клініки роблять усе, щоб зберегти зуб, навіть в найскладніших ситуаціях.

Основними видами зубозберігаючих операцій прийнято вважати:

 • Гемісекція. Полягає в роз'єднанні коріння і видаленні одного з двох з коронковою частиною;
 • Видалення кореня;
 • Сепарація, виробляється для роз'єднання коріння і їх відновлення.

Гемісекція - вид операції, в результаті якої відбувається видалення частини зуба разом з коренем. Це надає можливість використовувати частину зуба, що залишилася, як опору для подальшого протезування. Різновидом цієї операції є коронорадікулярна сепарація. Вона виробляється у разі запалення між корінням.

Синус - ліфтинг дозволяє зробити більше об'єм кісткової тканини і змінити дно гайморової пазухи. Проводиться для поліпшення умов установки імплантатів. Виділяють 2 види операцій по синус - ліфтингу: закритий, а також відкритий.

Розрізання гнійних мішків (абсцесу).

Гнійні мішки, як правило, утворюються в результаті ускладнення захворювань зубів, а також при носінні неправильно виготовлених і встановлених протезів. Окрім цього існує ряд інших причин: хронічна інфекція, поганий імунітет і так далі. Лікування полягає в розтині абсцесу і призначенні певних антибіотиків.

Видалення кісти зуба. Причин виникнення кісти зуба є багато, причому самих різних. Але основними прийнято вважати запущений карієс і не правильне лікування. Залежно від габаритів кісти її можуть лікувати консервативним або ж радикальним методом.

Часто її лікують з резекцією верхівки кореня. Це дозволяє прибрати кісту і при цьому зберегти зуб. Основними показаннями для проведення цієї операції прийнято вважати: гострий періодонтит, зміни в запломбованому зубі верхівки кореня і так далі. Ця операція відбувається у декілька етапів.

Подовження коронкової частини зуба. Така операція відбувається в тих випадках, коли необхідно змінити контури кістки, яка прилягає до зубів, або ж для усунення косметичних дефектів.

Гінгівопластика проводитися з метою зміни контуру  ясен.

До проведення операції і потім

До проведення операції і потім

Альвеолопластика дозволяє правильно змінити так званий альвеолярний гребінь, при травмах або ж дефектах.

Пересадка вільного ясенного трансплантату. Ця операція виробляється з метою пересадки певної частини слизової в місця рецесії.

Спрямована тканинна регенерація виробляється у випадках лікування пародонтозу, і у випадках підготовки до операції по імплантації зубів.

Зубозберігаючі операції, вартість послуг

 •  

  Зубозберігаючі операції

  • Цистектомія з резекцією верхівки кореня
   1080
  • Гінгівостеопластіка 1-3 зуба (без вартості кісткового матеріалу)
   2400
  • Компактостеотомія (1-2 зуба) (3-4 зуба)
   900-1320
Поділитися
Вверх