Знімне протезування зубів за низькими цінами, протезування з гарантією
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Знімне протезування зубів

Як показує статистика, у багатьох людей завчасно складається негативна думка до даного виду протезування. Але, не дивлячись на це, сьогодні воно вважається поширеним і доступним методом, який не має багато протипоказань.

Існують такі різновиди знімних протезів:

● Бюгельний протез (в перекладі з німецького «Bugel» - дуга) дає можливість в якості опори використовувати власні зуби. Вони бувають з кламерами і замками. У першому випадку протез тримається на зубах за допомогою спеціальних гачків. Вони не ушкоджують емаль, до того ж, дуже щільно охоплюють сам зуб і тримають протез. Кріплення ж за допомогою гачків, як правило, жорстке, непорушне. Тут найбільший жувальний тиск розподіляється на зуби, на які одягнені коронки. Кріплення знаходиться в роті протеза, таким чином, зовсім не видно, що зуби знімні

● Частковий знімний протез, прийнято використовувати в разі втрати одного або пари зубів. Для їх виготовлення прийнято використовувати такий матеріал, як пластмаса, за винятком самих гачків (кламерів). Таким чином, даний протез легкий, не дорогий, не важкий у виробництві, а також просто змінюється при необхідності. Не дивлячись на те, що даний вид протезів, як правило, швидко зношується і займає багато місця в роті, він вважається просто незамінним у випадках так званого тимчасового протезування.

● Повний знімний протез часто виступає єдиним методом, за допомогою якого можна знову відновити всі втрачені зуби з зубного ряду. Тримаються вони, за допомогою ефекту присмоктування (ідентично двом стеклам, змоченими між собою однією маленькою краплею води), а також анатомічними виступами щелеп. На нижніх щелепах, як правило, погане утримання, тому, якщо у людини проблема з такими протезами, то можна відновити повністю зубної ряд тільки за допомогою протезування на імплантатах.

● Протези на телескопічних коронках - це різновид знімних протезів. У даній ситуації протез кріпиться до зуба, коронкою, яка складається з двох частин. Їх застосовують, коли немає необхідності робити величезний знімний протез, але незнімний не можна вже ніяк прикріпити.

● Умовно-знімний протез часто використовують усунення одиничного дефекту зубного ряду. Після його установки самостійно його ви зняти не можете, але якщо виникне потреба в його заміні, то це може швидко зробити стоматолог.

Знімне протезування зубів, вартість послуг

 •  

  Знімне протезування зубів

  • Повний знімний протез (Німеччина, Україна)
   від 5000
  • Частковий знімний протез (Німеччина, Україна)
   от 4500
Поділитися
Вверх