Художня реставрація зубів Позняки | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Художня реставрація зубів

Таке вираження як "реставрація зубів" означає повне відновлення форми, структури, а також кольору і багатьох інших важливих параметрів зубів, які дозволяють не відрізняти їх від інших здорових. Іншими словами, така стоматологічна процедура як реставрація, допомагає упорядковувати зруйновані і уражені карієсом зуби в нормальний стан, за допомогою правильного підбору реставраційного матеріалу, який відповідає їх кольору, а також прозорості і  формі.

Необхідно відмітити, що художня реставрація зубів є двох видів: пряма, а також непряма.

Проводячи пряму реставрацію, доктор проводить моделювання, потім повне відновлення пошкодженого зуба у роті. Для цього він використовує спеціальний реставраційний матеріал світлового віддзеркалення фотополімер або ж склоіономер.

У разі непрямого відновлення, спочатку робиться зліпок, після чого само моделювання і відновлення необхідного зуба відбувається в спеціальних для того лабораторіях з такого високоміцного матеріалу як кераміка.

Необхідно сказати, що стоматологія "СА-НАТА" (м. Позняки, м. Осокорки) використовує в роботі тільки високоміцні і якісні матеріали, а також новітнє устаткування, що дозволяє виконувати роботу на високому рівні. Команда стоматологів складається з досвідчених фахівців тих, що володіють художнім смаком. Вони виробляють такі роботи:

 • естетичне відновлення зубів, які були пошкоджені карієсом, або ж шляхом різноманітних травм;
 • наслідування анатомічних особливостей зубів;
 • художня реставрація неправильної форми передніх зубів;
 • запобігання щілинам між зубами (діастем);
 • зміна кольору зуба.

Стоматологи нашої клініки здатні завжди усе необхідне побачити, зрозуміти кожного клієнта і відновити зруйновані ділянки зуба, при цьому повністю повторюючи його первинні форми. При цьому вони використовують спеціальну технологію, так званого пошарового нанесення моделюючого фотополімерного матеріалу.

Основним досягненням художньої реставрації зубів, прийнято вважати, невелику кількість зняття тканини пошкодженого зуба, таким чином, це дозволяє зробити посмішку пацієнта знову красивою і природною. Сучасні технології надають можливість зберігати реставрацію довгі роки, таким чином, Ваша посмішка буде завжди чарівною.

Художня реставрація зубів, наші роботи

Художня реставрація зубів, вартість послуг

 •  

  Художня реставрація зубів

  • Художня реставрація зуба
   550 – 780
Поділитися
Вверх