Хірургія в стоматології | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Видалення зуба мудрості Київ ціна – наймінімальніша в регіоні

Хірургічна стоматологія - розділ медицини головною спеціалізацією , якої є лікування м'яких і твердих тканин порожнини рота.

Наша клініка надає всі існуючі на сьогодні хірургічні послуги: усунення зубів мудрості і молочних ( складне і атипове ) , здійснення різноманітних клаптевих операцій, впровадження кісткового імплантату і так далі. Всі процедури, в тому числі і видалення зуба мудрості Київ ціна на які доступна, при необхідності, здійснюємо під місцевою анестезією. У нашій стоматології ці операції виконує досвідчений лікар - стоматолог (хірург) Ситник Людмила Олександрівна.

Видалення зуба мудрості Київ ціна – наймінімальніша в регіоні

У клініці «СА-НАТА» хірургічні операції і процедури на м'яких тканинах здійснюються за допомогою консервативного методу і сучасного безпечного лазера iLase. Основними його перевагами вважаються: точність, безпека, швидкість, а також відсутність побічних ефектів, комфортні умови проведення операції, як для лікаря, так і для пацієнта, швидкий термін лікування.

Восьмий зуб (мудрості), як правило, вважається частою причиною болю і дискомфорту в роті, у багатьох людей. Він може пошкодити ясна, врости в кістку або зуби, які знаходяться поруч з ним.

Наша клініка пропонує широкий спектр хірургічних послуг, в тому числі і видалення зуба мудрості в Києві ціна на якій демократична. Проведемо їх професійно і швидко, за допомогою кращих лікарів-стоматологів які володіють великим досвідом, напрацьованим плідними роками праці.

Така процедура, як видалення зубів Київ відбувається в кілька етапів: анестезія, усунення зуба і зашивання лунки. Не рекомендується проводити її на початку і кінці вагітності, під час прийому ліків, які знижують згортання крові, при гострих хворобах і так далі.

Пластика вуздечки верхньої губи

Причиною щілини межу передніми зубами є неправильна вуздечка верхньої губи. Якщо у Вас спостерігається не велика вуздечка, то тоді варто звернутися до фахівців нашої клініки. Пластика вуздечки ціна на яку доступна, буде зроблена в кращому вигляді. Звертайтеся, ми зробимо все якісно і красиво.

Пластика вуздечки верхньої губи

Необхідно відзначити, що пластика вуздечки ціна на яку встановлена демократична проводитися без наркозу, або при найменшій дозі анестезії. При цьому відсутня кровотеча, Адже лазер проводить «запаювання» судин. Мало того, не буде ніяких рубців, болю и набряків. Гоється рана Швидко, Адже лазер виробляє її стерилізацію.

Згідно зі статистикою, більшість пацієнтів, яким необхідна така процедура як пластика вуздечки верхньої губи - це діти. Вперше вона була проведена в середині минулого століття, нині здійснюється за спеціальними сучасними методиками.

Саме наявність вуздечки дає можливість людині нормально рухати губами, відкривати і закривати рот, і артикулювати. Якщо вона коротка, і її не виправити вчасно, то це призведе до ряду наслідків: порушення формування мови, прикусу, жувальної функції, утворення ясневої кишені і так далі. Пластика вуздечки лазером протипоказана в разі психічних, інфекційних, онкологічних і хронічних хвороб, карієсі з ускладненнями і так далі.

Терміновість проведення даної операції залежить від складності патології і сили її впливу на здоров'я людини. Пластика вуздечки верхньої губи лазером у немовлят здійснюється у віці від 2,5 до шести місяців. Другим періодом є вік від шести до дев'яти років.

Хірургія, вартість послуг

 •  

  Хірургія

  • Зубозберігаючі операції

  • Цистектомія з резекцією верхівки кореня
   1080
  • Гінгівостеопластіка 1-3 зуба (без вартості кісткового матеріалу)
   2400
  • Компактостеотомія (1-2 зуба) (3-4 зуба)
   900-1320
  • Видалення зубів

  • Видалення
   480
  • Атипове видалення
   1200-2400
  • Видалення молочного зуба
   220-360
  • Пластика вуздечки язика, губ

  • Френулотомія
   480
  • Френулопластика
   600
  • Вестибулопластика
   2400
Поділитися
Вверх