Вініри на зуби ціна Київ в стоматології Са-Ната
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Вініри

Вініри - це різновид мікропротезування. Вони мають чудовий естетичний вигляд і хорошу якість.

Вініри - це свого роду тонкі пластинки, виготовлені з такого матеріал як кераміка. Встановлюються вони в основному на фронтальні зуби, для поліпшення їх виду. Товщина пластин дорівнює 0,5 міліметрів. Зуби, покриті пластинами не мають ніяких відмінностей від справжніх.

За допомогою вінірів можна:

 •    ●  відновити емаль зуба;
 •    ●  прибрати з поверхні зуба флюорозні плями;
 •    ●  тетрациклінові зуби;
 •    ●  перетворити зуби;
 •    ●  виправити на поверхні відколи;
 •    ●  виправити форму зуба;
 •    ●  приховати щілини між двома сусідніми зубами.

Основними перевагами даного протезування прийнято вважати:

 •    ●  надають зубу натуральний вигляд;
 •    ●  не мають на поверхні плям;
 •    ●  довговічні;
 •    ●  мають не високе сточування;
 •    ●  чудова естетика;
 •    ●  незважаючи на високу вартість, швидко себе окупають, і служать не один рік.
Протипоказання

Не рекомендується дане протезування проводити тим людям, у яких зуби уражені карієсом чи ж є захворювання пародонту. Спочатку варто вилікувати зуби і тільки потім встановлювати вініри.

Також не рекомендується ставити їх при наявності в зубі великий пломби, або якщо у людини бруксизм - звичка скреготати зубами. Це пов'язано з тим, що вініри можуть поламатися. Заново вдягти їх можна тільки в тому випадку, коли вони зіскакують з зуба.

Термін експлуатації і догляд за вінірами.

Якщо дотримуватися всіх правил гігієни, вести правильний догляд за вінірами і регулярно відвідувати лікаря-стоматолога, - вони здатні прослужити близько десяти років.

Рекомендації по догляду за вінірами
 • ●  Варто регулярно проводити очищення зубів за допомогою зубної щітки, а також нитки. Таким чином, це не призведе до скупчення зубного нальоту і появи карієсу
 • ●  Порцелянові вініри надають естетику зубам. Де вони стійкі перед навантаженнями, тому варто до них дбайливо ставитися, адже в іншому випадку це призведе до їх поломки і зміщення

Вініри, наші роботи

 •  

  Вініри

  Вініри

  Пацієнтка звернулася зі скаргами на естетичний дефект, ускладненість при жуванні, а також дискомфорт в скронево- нижньощелепному суглобі. Об'єктивно, зуби стерті на ½, прикус занижений, положення нижньої щелепи заднє, відсутність жувальних зубів. Було проведено терапевтичне лікування каріозних зубів, а також дуже складних кореневих каналів, лікування відбувалося під мікроскопом Leica 320 нашим суперпрофесіоналом, терапевтом-ендодонтом - Наталією Володимирівною. В процесі лікування наш хірург - імплантолог Микола Іванович встановив імплантати в області бічних зубів і видалив зуби, які не підлягали відновленню. Далі було виконано пародонтологічне лікування нашим провідним фахівцем Вітою Анатоліївною, а саме лазерна пластика ясен і корекція ясенного краю. На початковому етапі лікування, для пацієнтки була зроблена суглобова капа для міорелаксації і підготовки суглобу для підняття прикусу. Коли всі підготовчі етапи були проведені, були зроблені високоестетичні тимчасові коронки фрезеровані cad cam. Свого роду проект майбутньої посмішки та плавна адаптація до нового прикусу. На тимчасових коронках відкоригували прикус, а також форму зубів, погоджуючи з пацієнткою. Після періоду адаптації були зроблені високоестетичні безметалеві коронки з пресованої кераміки e-max press Ivoclar Vivadent. Протезування робили в артикуляторі AmannGirbach, з використанням лицьової дуги AmannGirbach. Вся виконана робота була виконана нашим головним лікарем-ортопедом, фахівцем естетичної стоматології і протезування на імплантатах - Василем Володимировичем! В процесі лікування пацієнтки, були збережені "живі" зуби (не видалялися нерви з зубів). Саме Василь Володимирович виступив головним координатором даної злагодженої роботи. Він дуже грамотно зумів організувати весь процес і правильно проконтролювати роботу наших професіоналів! Через 6 місяців, пацієнтка щиро посміхається і відчуває себе комфортно. Дякуємо майстрам своєї справи за терпіння, об'ємну роботу, завзятість і працьовитість!


  Вініри

  Посмішка на мільярд?! Ще б пак! Позаздрить сам Голлівуд! Для Вас робота нашого головного лікаря, стоматолога-ортопеда Василя Володимировича. Спочатку пацієнту відновлювали бічні зуби користуючись повноанатомічними вкладками onlay з пресованої кераміки e-max press IVOCLAR VIVADENT. На передніх зубах встановили високоестетичні, тонкі, керамічні вініри. Вся робота була зроблена в цифровій лабораторії світового рівня.☝☝☝ Таку майстерно виконану роботу, не передати словами і не описати, потрібно побачити особисто і відчути на собі таку ідеальну посмішку!


  Вініри


  Вініри


  Відбілювання і вініри

Вініри, вартість робіт

 •  

  Вініри

Поділитися
Вверх