Відбілювання зубів в Києві - білосніжна посмішка від стоматологічної клініки Са-Ната
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Відбілювання зубів

Посміхайтеся - це красиво, здорово, престижно і модно

Не відмовляйте собі в задоволенні виражати позитивні емоції і дарувати гарний настрій оточенню.

А щоб у Вас це виходило щиро і без ніяковості, наша клініка готова здійснити вибілювання зубів, забезпечивши тим самим красу Вашої посмішки.

Посміхайтеся - це красиво, здорово, престижно і модно

Фахівці стоматології "СА-НАТА" на Чавдар/Дмитрівська  зроблять усе можливе, щоб після відвідування стоматологічного кабінету стан Ваших зубів став чудовим.

За природою наші зуби не можуть бути абсолютно білими. У кожної людини вони мають свій відтінок, і можуть поєднувати декілька кольорів - бежевий, білий, жовтий, сірий. Їх колір залежить як від індивідуальних особливостей організму, так і від ретельності догляду за порожниною рота. Упродовж усього життя вони піддаються різним "тортурам": куріння, прийом твердої, гарячої і холодної їжі, вживання кави, чаю, прийом лікарських препаратів і так далі. До того ж, багато продуктів харчування містять харчові барвники і хімічні компоненти, які травмують емаль.

Здоровий зуб можна визначити по сліпучому сяйву і блиску. Чисті, з рівним кольором зуби створюють сприятливе враження про людину і позитивно позначаються на його іміджі. Досягти білизни в домашніх умовах неможливо - тут потрібна професійна стоматологічна допомога, яку фахівці нашої клініки завжди готові Вам зробити.

У нашій клініці ми пропонуємо пацієнтам професійні системи вибілювання:

 • Вибілювання системою BEYOND - проста і безболісна процедура, яка всього за одну годину помітно освітлить емаль і надасть зубам сяйво.
 • Домашнє відбілювання передбачає використання індивідуальної пластикової капи, виготовленої з гіпсової моделі зубного ряду пацієнта і відбілюючого гелю.

Система відбілювання BEYOND придбала велику популярність по всьому світу. Вона пропонує для пацієнтів гарантовану безпеку і максимальний комфорт. Дане відбілювання зубів надасть вам від 5 до 8 відтінків допомогою трьох 17-хвилинних циклів протягом однієї операції. Головний плюс системи відбілювання BEYOND - максимальні результати відбілювання, тобто білосніжна красива посмішка.

 

Система відбілювання зубів BEYOND - це передова технологія, що означає новітній тип фільтрації світла і відповідно - щадний режим процедури відбілювання. Ультрафіолет і тепле випромінювання усуваються складною системою оптичних фільтрів. Сучасна галогенова лампа забезпечує максимальне відбілювання зубів.

Також в нашій клініці проводиться відбілювання зубів за допомогою лазера iLase, що дозволяє якісно і швидко домагатися освітлення емалі не тільки не пошкоджуючи її, але й сприяє її зміцненню.

Вибілювання зубів не лише надає неймовірне сяйво і рівний колір, але і допомагає позбавитися від нальоту і мікробів, які "осідають" на емалі.

Відбілювання зубів, вартість послуг

 •  

  Відбілювання зубів

  • Відбілювання зубів системою "BEYOND" (2 щелепи)
   3300
  • Отбеливание зубов лазером "Biolase" (2 челюсти)
   5500
Поділитися
Вверх