Ультразвукова чистка зубів | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка зубів - це один з найсучасніших і найбільш безпечних способів професійного чищення зубів.

Завдяки великому досвіду та сучасному обладнанню фахівці стоматології «СА-НАТА» (Осокорки, Позняки, м. Лук'янівська) максимально швидко і безболісно проведуть ультразвукову чистку зубів.

Технологія професійної ультразвукової чистки зубів за допомогою скейлера заснована на ефекті кавітації. Наконечник скейлера, який пульсує з частотою в 30 тисяч коливань в секунду, змочується водою, яка під дією ультразвуку "спінюється" і проходить в усі важкодоступні ділянки порожнини рота. При цьому видаляється навіть найбільший і міцний зубний камінь, без пошкодження тканини ясен і емалі зубів.

Вам достатньо двічі протягом року пройти процедуру професійної ультразвуку очищення зубів в нашій клініці, і ви надійно усуньте причину пародонтозу. А крім того, ви отримаєте поради професіоналів на вибір засобів і техніці чищення зубів (важливість яких багато людей схильні недооцінювати), а також вам буде призначений комплекс лікування вітамінними і протикарієсними  препаратами. До того ж вас приємно здивують ціни і діючі знижки стоматології СА-НАТА (Осокорки, Позняки, м. Лук’янівська) на проведення даної процедури.

Пам'ятайте, що правильний догляд за зубами - це не тільки красиво, але і корисно для Вашого здоров'я!

Ультразвукова чистка, вартість послуг

  •  

    Ультразвукова чистка

    • Зняття зубних відкладень ультразвуком (1 щелепа)
      300
Поділитися
Вверх