Шинування зубів | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Шинування зубів

При необхідності, для зміцнення рухливих зубів, в нашій клініці проводиться шинування зубів.

Шинування зубів - один з методів лікування захворювань пародонту, що дозволяє понизити вірогідність випадання (видалення) зубів. За допомогою спеціальної шинуючої  стрічки рухливі зуби зв'язуються в одну цілу конструкцію, і знову набувають нормального естетичного вигляду і функціональності.

Основне показання до шинування - наявність рухливості зубів. Шинування бажане і для попередження повторного запалення в тканинах пародонту після лікування за наявності хронічного пародонтиту.

Залежно від способу установки, зубні шини бувають знімні і незнімні. Знімні зубні шини хоча і зменшують рухливість зубів, але не в усіх напрямам. До їх гідністю відносять відсутність необхідності шліфовки і обточування здорових зубів, хороші умови для лікування зубів і гігієни рота. Виходячи з цього, незнімні зубні шини краще вирішують проблему рухливості зубів, а завдяки їх мостовидної конструкції, можлива установка зубних протезів. Але вони ускладнюють догляд і лікування зубів.

Стоматологічна клініка "СА-НАТА" на Чавдар/Дмитрівська допоможе підібрати Вам індивідуальні зубні шини, з урахуванням усіх Ваших особливостей. Для цього ми проводимо попереднє обстеження пацієнта, отримуємо комп'ютерну модель його зубів,  робимо попередні розрахунки і тільки після цього відбувається виготовлення і установка зубних шин. У результаті пацієнт отримує відмінний захист зубів і ефективне лікування пародонтиту.

Шинування зубів, вартість послуг

  •  

    Шинування зубів

    • Шинування рухливих зубів (6 зубів) стекловолоконной стрічкою
      1600
Поділитися
Вверх