Ретейнери | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Ретейнери


Завершальним етапом ортодонтичного лікування є ретенційний період, під час якого відбувається утримання зубів в тому положенні, яке було досягнуто в результаті носіння брекетів на зубах.

Після закінчення лікування, після того як ортодонтичний  апарат (брекети, капи, пластинки, трейнери) зняті, для закріплення отриманого результату виготовляється ретейнер - фіксуючий апарат.

Ретейнер буває двох видів:

  • ●  Знімний (виготовляється найчастіше з пластмаси)
  • ●  Незнімний (металевий)

Після завершення активного лікування прикусу ретейнер закріплюється на внутрішній стороні зубів і носиться там до повного утримання ефекту лікування. Ніяких спеціальних борозенок на поверхні зубів при цьому не проводиться - ретейнер кріпиться до зубів тим же клеєм, яким кріпилися і брекети. У деяких випадках стоматолог-ортодонт може закріпити на одну щелепу знімний ретейнер, а на іншу незнімний.

Знімний ретейнер являє собою пластмасовою базисну пластинку, або капу і призначений для нічного носіння. Може бути двохщелепній  для тимчасового носіння і однощелепній  для постійного і тимчасового носіння.

Знімний ретейнер досить простий в догляді: достатньо обполіскувати його в проточній воді після їжі і періодично чистити зубною щіткою.

Незнімний ретейнер представляють собою спеціальний дріт, який кріпиться до задньої поверхні зубів спеціальним клеєм, за допомогою якого на зубах раніше кріпилися брекети.

Звикання до незнімного ретейнера відбувається досить швидко.

Особливого догляду незнімний ретейнер також не вимагає. Необхідно лише буде замість звичайної зубної нитки використовувати суперфлос, яким чистити проміжки між зубами в період носіння брекетів.

Після того як наш лікар-ортодонт, за допомогою ретейнера, надійно зафіксує нове, правильне положення зубів, красива посмішка Вам забезпечена на довгі роки.

Ретейнери, вартість послуг

  •  

    Ретейнери

    • Незнімний ретейнер на одну щелепу
      1700
Поділитися
Вверх