Рентгенологія | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Рентгенологія

Рентген в стоматології - це завжди важливо, оскільки саме від нього залежить ефективність і правильність Вашого подальшого лікування.

Пацієнта завжди хвилює питання - а чи усі мої проблеми із зубами зможуть побачити, розпізнати, і, відповідно, вилікувати? Як відомо, правильна діагностика - запорука успішного лікування.

Саме тому планування лікування в стоматологічній клініці "СА-НАТА"  (м.Осокорки, м.Позняки, м.Лук'янівська) починається з якісної діагностики. У нашій клініці СА-НАТА є найсучасніші і безпечніші рентгенологічні апарати для прицільного знімка і панорамного знімка зубів - ортопантомограми  (ОПТГ).

Цифровий панорамний рентген-апарат з автофокусом дозволяє правильно визначити стан пародонту і коріння, приховані міжзубні каріозні порожнини, хронічні запальні процеси на верхівках коріння зубів, які протікають безсимптомно. Якісний  панорамний знімок зубів - ортопантомограмма  (ОПТГ) перед початком лікування дозволяє докторові, що лікує, отримати об'єктивну картину захворювання і підібрати оптимальні способи вирішення проблеми.

Лікування під рентгенівським контролем дає можливість правильно пломбувати кореневі канали, визначати стан кісткових тканин, в повному об'ємі санувати каріозні ураження і багато чого іншого.

Для зручності подальшого лікування рентгенівські знімки, як прицільний знімок зубів так і ортопантомограмма  пацієнта заносяться в нашу базу даних, де зберігаються тривалий час. При необхідності, є можливість з високою точністю  роздрукувати зображення знімка зубів на спеціальний папір . У нас усі знімки робляться якісно, і що найголовніше, безпечно. Прицільний знімок, панорамний знімок зубів - ортопантомограмма (ОПТГ) - це мінімальна доза рентгенівського опромінення.

Використовуючи найсучаснішу і практично нешкідливу для оточення апаратуру рентгенодіагностики для прицільного знімка і для панорамного знімка - ортопантомограми, ми максимально забезпечили наших шанованих пацієнтів і співробітників клініки.

Для цього, дотримуючи усі сучасні технології і правила, ми створили рентгенологічний кабінет з високою мірою захисту від випромінювання, отримали усі необхідні узгодження і дозволи, після чого офіційно зареєстрували рентгенологічну службу, що підтверджується наявністю ліцензії.

Рентгенологія, вартість послуг

 •  

  Рентгенологія

  • Прицільний знімок
   60
  • Цифрова ортопантомограмма (панорамний знімок)
   180
  • 3D знімок (2 щелепи)
   500
  • 3D знімок (1 щелепа)
   250
  • 3D снимок (сегмента челюсти)
   200
Поділитися
Вверх