Прикраса зубів дорогоцінними каменями | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Прикраса дорогоцінними каменями

Не існує людей, які не хотіли б мати міцних, рівних і красивих зубів. При цьому красу білосніжної здорової посмішки можуть доповнити і спеціальні зубні прикраси. Прикраса зубів виблискуючими стразами, дорогоцінним камінням  або дорогоцінним металом підкреслить індивідуальність і оригінальність стилю будь-якої людини, притягне увагу і захоплені погляди навколишніх людей.

Окрім цього, зубні прикраси сприяють бажанню частіше посміхатися, а значить, створювати гарний настрій собі і співрозмовникові, залишаючи приємне враження від спілкування.

Стрази для зубів - це штучні кристали невеликого розміру, які кріпляться до зубів за допомогою спеціального клею.

Скайси - це мініатюрні дорогоцінні каміння , які обробляються за спеціальною технологією і проходять відповідне ограновування.

Твінклси - це фігурки, зроблені із золота з каменем або без нього. Фігурка може бути абсолютна будь-якою. Тут усе залежить від Вашого бажання і переваги. Стрази або дорогоцінні камінчики лише доповнять вишуканий дизайн твінклса|. Найпоширенішим камінням, використовуваними в золотих фігурках, є діаманти, аквамарини, сапфіри і звичайно ж стрази, які імітують будь-який вид коштовного каменю.

За допомогою спеціальних прикрас можна не лише прикрасити зуби, але і приховати невеликі природні дефекти на поверхні емалі.

Прикраса дорогоцінними каменями, вартість послуг

  •  

    Прикраса дорогоцінними каменями

    • Прикраса на зуб: штучний дорогоцінний камінь - страз
      від 300
Поділитися
Вверх