Пластика вуздечки язика, губ | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Пластика вуздечки язика, губ

Кожна людина знає, що є вузда або вуздечка. Але напевно, не усім відомо, що вона є в порожнині рота у кожного, причому не одна.

У анатомії вуздечка - це частина слизової оболонки, у вигляді тонкої складки, основною функцією якої є правильне утримання губ, а також язика в необхідному положенні. Вони еластичні, при розмові, артикуляції, або ж витягуванні губ, язика - розтягуються.

Не залежно від анатомії, у кожної людини вуздечка має індивідуальні параметри. Має свою довжину і різне положення. Як показує практика, іноді у дітей вона розташована дуже близько до кінчика язика або взагалі дуже коротка і не пружна. Природно це сильно впливає на розвиток, тому якомога раніше необхідно проводити один з таких видів операцій:

 • Френулотомію  (розтин);
 • Френектомію  (видалення);
 • Френулопластику (представляє собою переміщення місця прикріплення вуздечки)

Операції по коригуванню вуздечки язика, як правило, проводять малюкам до віку п'ять - шість років. Через сім днів, доктор призначає пацієнтові різноманітні вправи, які допомагають зміцнити м'язи, а також уникнути розмовного дефекту. Пластика вуздечки верхньої губи.

Що стосується проведення операції пластики вуздечки верхньої губи, то її можна робити тільки у віці семи - восьми років. Саме тоді у дітей повністю прорізаються 4-ри різця верхньої щелепи.

У свою чергу операція пластики передвір'я порожнини можна робити дітям у віці восьми-дев'яти років, тобто в період, коли вже прорізані 4-ри різці нижньої щелепи.

Ці операції проводяться у людей і в пізнішому віці. Це пов'язаний із загрозою розвитку такій хворобі як пародонтит|, і так далі.

Лікарі-стоматологи клініки "СА-НАТА" (м.Лук'янівська, м.Позняки, м.Осокорки) рекомендують відразу привести на прийом до стоматолога дитину, у разі виявлення у нього цієї проблеми, і зробити операцію.

Звертайтеся, ми з радістю готові прийти на допомогу кожному з Вас!!!

Пластика вуздечки язика, губ: вартість послуг

 •  

  Пластика вуздечки язика, губ

  • Френулотомія
   480
  • Френулопластика
   600
  • Вестибулопластика
   2400
Поділитися
Вверх