Пародонтологія (лікування ясен) | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Пародонтологія (лікування ясен)

Пародонтологія - напрям стоматології, який спеціалізується на ретельному вивченні, проведені досліджень, профілактиці і терапії захворювань пародонту (області навколо зубів, в яку входять ясна, а також періодонт, зубна емаль, корінь зуба і альвеолярний відросток щелепи).

Останнім часом пародонтоз - широко поширена, серйозна проблема, якій варто приділяти багато уваги. Базовою причиною, по якій виникає пародонтит, - це бактерії. Вони збираються на зубах, після чого утворюють наліт і зубний камінь. Якщо не обернути на цю увагу, то зрештою, пародонтит, може перейти в хронічну стадію.

Основними симптомами його появи прийнято вважати: кровоточивість, підвищену чутливість і рухливість зубів. Одним із способів лікування вважається вектор терапія Київ що виробляється за допомогою особливого апарату. Вона дозволяє лікувати тканини уражені інфекціями на мікрорівні.

Лікар здійснює лінійні рухи паралельно поверхні кореня зуба, не ушкоджуючи тверді тканини і м'які тканини. Найчастіше вектор терапія Київ призначається: як профілактичний засіб, у разі неприємного запаху з рота, при початковій стадії захворювання, гноїнні ясен. Особливості цього лікування: безболісність, надійність, збереження цементу кореня, дбайлива шліфовка кореня і емалі зуба, видалення підясенного каменю і так далі.

Команда "СА-НАТА" - справжні професіонали з великим досвідом, які виконують свою роботу на вищому рівні. Окрім цього методу здійснюємо лікування ясен Київ і за допомогою інших способів, які також же ефективні, як і векторна терапія.

Проте, незважаючи на це, багатьма стоматологами світу було доведено те, що лікування ясен вектором досить результативне, тому вважається однією з самих затребуваних методик, з допомогою, якої проводиться лікування пародонту.

Дантисти "Са-Ната" мають великий і успішний досвід терапії пародонтиту за допомогою вектор - терапії. Здорові ясна, а також естетичні, міцні зуби пацієнтів - основна мета нашої роботи. Бажаєте виробити лікування ясен вектором Київ? Тоді ми до ваших послуг. Заздалегідь записатися до лікаря можна прямо зараз по телефону. Вартість послуги обов'язково прийдеться Вам по кишені.

Шинування зубів в Києві

Шинування зубів в Києві

Не поганим методом вважається ще шинування зубів в Києві, основним завданням якого є зміцнення зубів, запобігання їх розхитуванню і випаданню. Проводять його в ситуаціях, коли зуби рухливі, тобто, нещільно сидять в яснах.

Робити цю процедуру можна як на верхній так і на нижній щелепі. Шинування зубів в Києві ділитися на два види: знімне і незнімне. В період лікування рекомендується виключити з раціону продукти, які сприяють розмноженню патогенних мікроорганізмів (газовані напої або ж солодощі).

Як бачимо, клініка "СА-НАТА" здійснює лікування пародонтиту  за допомогою сучасних методів, при цьому використовує кращі матеріали та сучасне обладнання.

Під час проведення процедури, пацієнти не відчуває біль, а також дискомфорт, тому лікування пародонтиту Київ у нас вважає за краще проводити багато людей, у тому числі і постійних клієнтів.

Пародонтологія (лікування ясен), наші роботи

Пародонтологія (лікування ясен), вартість послуг

 •  

  Пародонтологія (лікування ясен)

  • Лікування ясен

  • Закритий кюретаж лазером (1 щелепа)
   1700
  • Вектор терапія

  • Вектор - терапія (перший курс)
   1900
  • Підтримуюча Вектор - терапія
   1100
  • Шинування зубів

  • Шинування рухливих зубів (6 зубів) стекловолоконной стрічкою
   1600
Поділитися
Вверх