Ортопедія (протезування зубів) | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Стоматологія протезування в Києві від кращих спеціалістів

Розділ стоматології, головним завданням якої вважається якісна діагностика і усунення порушень жувальної функції зубощелепних систем, називають ортопедія.

У наші дні популярними послугами в області стоматології, є лікування і протезування зубів ціна Київ на які в нашій клініці встановлена демократична. Ці послуги проводяться різними способами.

Нинішні зубні протези, існують у вигляді різноманітних конструкцій. Вони допомагають відновити естетично-косметичні функції, і є надійними помічниками, які заміняють відсутні зуби. Коронки бувають різними за вартістю, терміном виробництва і багатьма іншими критеріями. Але, не дивлячись на це, вони мають великий плюс, адже сприяють відновленню втрачених функцій зубів.

Стоматологія протезування в Києві від кращих спеціалістів

Звернувшись до нас, доктора клініки «СА-НАТА» запропонують вам кілька видів протезування:

● Знімне протезування зубів ціна Київ на яке встановлена ​​прийнятна, включає в себе повні, а також часткові знімні протези, бюгельні з кламерною фіксацією, телескопічною, і на замках.

● Незнімні. До них відносяться коронки, вкладки, вініри і мости. Мало того нині стоматологія надає протезування на імплантатах.

● Як правило, дані конструкції для кожного пацієнта підбираються в індивідуальному порядку в залежності від деяких факторів і естетичного вигляду зубів: кольору, розміру, виду, а також розташування їх у роті. Його можна легко домогтися за допомогою сучасних матеріалів.

Протезування в стоматології «СА-НАТА» відбуваься тільки після лікування. Ортопедія включає в себе такі процедури, як: вивчення порожнини рота і правильний монтаж протезів. Наші лікарі-стоматологи роблять краще протезування, при цьому використовують останні досягнення медицини, а також новітні матеріали, з яких виготовляють протези, здатні прослужити довгий час. Їх складно відрізнити від справжніх зубів, таким чином, це дає можливість забути про те, що в роті імплантати.

За раз за бажанням пацієнта стоматологія протезування Київ може зробити один, або декілька зубів. Таким чином, відновивши їх функціональність і естетичність. Протезування - складний процес, який виготовляється в клініці якісно і безболісно.

Наша стоматологія протезування Київ пропонує різноманітне. З його допомогою можна відновити частково зруйновані або повністю втрачені зуби.

Керамічні вініри на зуби ціна в Києві

Керамічні вініри на зуби ціна в Києві

Красива посмішка допоможе зігріти серця багатьом оточуючим людям, і додасть Вам сил і впевненості. У багатьох ситуаціях, часто посмішка стає важливою для людини. Але, якщо не можете собі дозволити посміхнутися, так як зуби мають дефекти, то виправити цю проблему допоможуть вініри на зуби ціна Київ на які у нас доступна для всіх.

Вініри - пластини, виготовлені з порцеляни або ж композиту, головним їх призначенням є заміщення зовнішньої пластинки зуба. Основними їх перевагами вважається: довговічність, природність, і якість. Наші фахівці зможуть швидко встановити вініри на зуби ціна Київ на які обов'язково порадує Вас, і тим самим подарують здоров'я, естетичні зуби.

Останнім часом, як показує статистика, багато людей вважають за краще вибирати керамічні вініри ціна на які прийнятна, що не дивно, адже вони володіють оптичними, механічними і біологічними властивостями схожими з властивостями природної емалі.

Якісні, практичні керамічні вініри ціни на які обов'язково здивують Вас, можна замовити прямо зараз, в клініці. Звертайтеся, ми з радістю прийдемо на допомогу!

Ортопедія (протезування), наші роботи

 •  

  Вініри

  Вініри

  Пацієнтка звернулася зі скаргами на естетичний дефект, ускладненість при жуванні, а також дискомфорт в скронево- нижньощелепному суглобі. Об'єктивно, зуби стерті на ½, прикус занижений, положення нижньої щелепи заднє, відсутність жувальних зубів. Було проведено терапевтичне лікування каріозних зубів, а також дуже складних кореневих каналів, лікування відбувалося під мікроскопом Leica 320 нашим суперпрофесіоналом, терапевтом-ендодонтом - Наталією Володимирівною. В процесі лікування наш хірург - імплантолог Микола Іванович встановив імплантати в області бічних зубів і видалив зуби, які не підлягали відновленню. Далі було виконано пародонтологічне лікування нашим провідним фахівцем Вітою Анатоліївною, а саме лазерна пластика ясен і корекція ясенного краю. На початковому етапі лікування, для пацієнтки була зроблена суглобова капа для міорелаксації і підготовки суглобу для підняття прикусу. Коли всі підготовчі етапи були проведені, були зроблені високоестетичні тимчасові коронки фрезеровані cad cam. Свого роду проект майбутньої посмішки та плавна адаптація до нового прикусу. На тимчасових коронках відкоригували прикус, а також форму зубів, погоджуючи з пацієнткою. Після періоду адаптації були зроблені високоестетичні безметалеві коронки з пресованої кераміки e-max press Ivoclar Vivadent. Протезування робили в артикуляторі AmannGirbach, з використанням лицьової дуги AmannGirbach. Вся виконана робота була виконана нашим головним лікарем-ортопедом, фахівцем естетичної стоматології і протезування на імплантатах - Василем Володимировичем! В процесі лікування пацієнтки, були збережені "живі" зуби (не видалялися нерви з зубів). Саме Василь Володимирович виступив головним координатором даної злагодженої роботи. Він дуже грамотно зумів організувати весь процес і правильно проконтролювати роботу наших професіоналів! Через 6 місяців, пацієнтка щиро посміхається і відчуває себе комфортно. Дякуємо майстрам своєї справи за терпіння, об'ємну роботу, завзятість і працьовитість!


  Вініри

  Посмішка на мільярд?! Ще б пак! Позаздрить сам Голлівуд! Для Вас робота нашого головного лікаря, стоматолога-ортопеда Василя Володимировича. Спочатку пацієнту відновлювали бічні зуби користуючись повноанатомічними вкладками onlay з пресованої кераміки e-max press IVOCLAR VIVADENT. На передніх зубах встановили високоестетичні, тонкі, керамічні вініри. Вся робота була зроблена в цифровій лабораторії світового рівня.☝☝☝ Таку майстерно виконану роботу, не передати словами і не описати, потрібно побачити особисто і відчути на собі таку ідеальну посмішку!


  Вініри


  Вініри


  Відбілювання і вініри

Ортопедія (протезування), вартість послуг

 •  

  Ортопедія (протезування)

  • Відбиток
   200-450
  • Зняття коронки
   100-200
  • Коронка пластмасова
   190-360
  • Коронка суцільнолита
   450 - 540
  • Коронка МК
   от 1700
  • Коронка БМК
   от 4000
  • Бюгельний протез
   від 6000
  • Знімне протезування зубів

  • Повний знімний протез (Німеччина, Україна)
   від 5000
  • Частковий знімний протез (Німеччина, Україна)
   от 4500
  • Незнімне протезування зубів

  • Адгезивний міст
   2000
  • Вініри

Поділитися
Вверх