Незнімне протезування зубів | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Незнімне протезування зубів

У наші дні існує велика кількість незнімних протезів. Вони відрізняються один від одного своїм складом матеріалів а також технологіями їх виготовлення. Головною перевагою даної групи протезів є те, що встановивши їх у роті, людині не варто до них звикати. Мало того, їх фіксація відбувається постійно, і не викликає дискомфорт (при правильному виготовленні). Серед всіх існуючих видів даного протезування, найпопулярнішим прийнято вважати - коронки, а також мостоподібні протези, які в свою чергу бувають металокерамічними або ж безметалевими, керамічними.

Коронка являє собою виступаючу частину зуба, розташовану над яснами. Основною її задачею є - подрібнення їжі. Постійна гігієна рота і правильний догляд за коронками, дозволяють їм служити довгий час. Як матеріали для виготовлення коронок виступають: металокераміка, пластик або ж безметалева кераміка.

Мостовідний протез - це свого роду конструкція, головною функцією якої є заміщення одного або пари зубів. Для її установки необхідно, щоб були дві опори. Виготовляють їх з тих самих матеріалів, що і коронки.

МЕТАЛОКЕРАМІКА - є найпоширенішою ортопедичною конструкцією. Її використовують в ситуаціях, коли зуб, зруйнований настільки, що забезпечити міцність самої конструкції можна тільки за допомогою жорсткого, легкого, а також ажурного металевого каркаса, який роблять з так званого хромокобальтового сплаву.

Безметалева  кераміка відноситься до категорії VIP-класу. Виготовляється з цільнокерамічної маси. Володіє хорошими функціональними властивостями, а також має естетичний вигляд. 

Головною її відмінністю є «Живий блиск». Її важко відрізнити від справжніх зубів. Коронки, виготовлені з такої кераміки, дорожче, ніж сама металокераміка, адже їх виготовляють на дорогому, новітньому технологічному обладнанні.

Іноді коронки з даного виду кераміки встановлюють на вкладки з безметалевої кераміки. Основними властивостями вкладок є: міцність, довговічність, а також відсутність окислювальних процесів.

Мікропротезування - це один з основних методів відновлення зубів. Його завданням вважається відновлення зруйнованої частини зуба, за допомогою кераміки що відповідає кольору, формі, а також прозорості, блиску і володіє стійкість до стирання, як і справжні зуби.

Мікропротез (накладка, вкладка) - це вид протезування, при якому здорові тканини зберігаються. Необхідно сказати, що адгезивний протез відносять до мікропротезів.

Вкладки встановлюються у випадках найменшого ушкодження зубів, адже це дозволяє зберегти зубні тканини. Дана технологія набула назви - мікропротезування за допомогою вкладок. Вкладки виготовляють з безметалевої кераміки, яка не має відмінностей від справжніх зубів, а її термін служби в кілька разів більше, ніж у пломби.

Вініри - це тонкі накладки, що кріпляться на передні зуби.

Незнімне протезування зубів, наші роботи

Незнімне протезування зубів, вартість послуг

  •  

    Незнімне протезування зубів

    • Адгезивний міст
      2000
Поділитися
Вверх