Лікування ясен | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Лікування ясен

Найбільш поширеними захворюваннями пародонту є: гінгівіт, пародонтит, пародонтоз і інші.

Гінгівіт - найпоширеніше захворювання ясен, яке є початковою стадією пародонтиту. Основна причина гінгівіту - погана гігієна порожнини рота. Скупчення бактерій на зубах загрожує утворенням зубного каменю і, як наслідок, запаленням ясен. З часом розвитку запалення утворюються пародонтальні кишені і запальний процес починає прогресувати в кістковій тканині, що оточує зуб.

Основні симптоми гінгівіту - неприємний запах, дискомфортні відчуття при чищенні зубів і їді, кровоточивість ясен. При цих симптомах необхідно звернутися до фахівця і почати своєчасне лікування

Лікування ясен у разі виникнення гінгівіту відбувається або методом професійного чищення зубів, або, в запущених формах, хірургічним способом.

Пародонтит - захворювання зуба, при якому запалення ясен поширюється на інші тканини пародонту. До пародонтиту можуть привести неправильний прикус, порушення форми зубів, незадовільна гігієна порожнини рота, порушення харчового раціону (недолік білку, вітамінів).

Пародонтит може розвиватися після запалення ясен - гінгівіту або іншого захворювання - пародонтозу. У розвитку пародонтиту грає структура їжі - дуже м'яка їжа, не сприяюча очищенню зубів і нормальному навантаженню при жуванні, також може бути причиною пародонтиту. Шкідливі звички, наприклад жування на одній стороні щелеп, тобто функціональне перевантаження одних ділянок щелепи, також може сприяти розвитку пародонтиту.

Основні ознаки пародонтиту:

 • ●  розхитаність зубів
 • ●  кровоточивість ясен і запах з рота
 • ●  зміна положення зубів, поява щілин між зубами
 • ●  гноєточення| із зуба
 • ●  абсцеси зуба
 • ●  з прогресом пародонтиту з'являється біль і абсцеси.

Гостра форма пародонтиту  є однією з основних причин втрати зубів. Тому категорично не рекомендується лікувати пародонтит самостійно за допомогою народних засобів або антибіотиків. При виникненні перших симптомів необхідно терміново звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця. Лише лікар стоматолог може вибрати правильну методику лікування ясен.

Пародонтоз - це досить рідкісне прогресуюче атрофічне захворювання усіх тканин пародонту.  Пародонтоз характеризується наступними симптомами: склерозується  кістка альвеолярного відростка щелепи, ущільнюються ясна, оголяються шийка і корінь зуба (зуби начеб то  висунулися з кістки). Ясна у пацієнта не болять і його передусім хвилює естетична сторона.

Лікування пародонтозу, спрямовано на стабілізацію патологічного процесу. Призначають засоби, що покращують кровообіг і регенераційні процеси в пародонті (масаж ясен, ясенний душ, дарсонвалізацію і інші фізіотерапевтичні процедури), проводять лікування основного захворювання.

Фахівці нашої клініки проводять повний комплекс процедур спрямованих на лікування ясен, включаючи попереднє обстеження стану зубів, правильності прикусу, і так далі. Остаточний діагноз встановлюється тільки після проведення рентгенологічного дослідження.

У нашій роботі ми застосовуємо найбільш сучасний метод лікування пародонтозу німецьким апаратом "Vector", що дозволяє не просто почистити зубні відкладення під яснами, але і заполірувати поверхню кореня, щоб нові камені утворювалися дуже нескоро.

Апарат "Vector"

Апарат "Vector"

У нашій стоматологічній клініці для лікування і профілактики пародонтиту активно застосовується німецький апарат "VECTOR". Він поєднує в собі новітні досягнення в області стоматологічної техніки. Лікування пародонтиту і пародонтозу при його застосуванні дуже ефективно, що дозволяє понизити витрати часу, як лікаря, так і пацієнта. Система Vector орієнтована на причину захворювання.

Апарат Vector видаляє біоплівку, бляшки, зубний камінь, ендотоксини, а також швидко і ефективно елімінує бактерії які викликають  захворювання. Використовуючи апарат Vector, Ви працюєте ергономічно і високою мірою тактильної чутливості навіть в кишенях завглибшки більше 5, 9 і навіть 11 мм. Для чищення ультразвуком апаратом Vector використовуються гнучкі інструменти з композитних матеріалів, що дозволяє очищати поверхні складної форми : коріння зубів і глибоко розташовані кріплення імплантантов. Фактично, апарат Vector - єдина альтернатива в цьому випадку.

Найвищу ефективність і щонайповнішу безболісність методу забезпечує використання особливої модифікованої ультразвукової хвилі, що впливає не на сам зуб, а на ясна, що оточують його. Це дає можливість проводити лікування пародонтозу, практично не доторкаючись до зубів і не травмуючи ясна.

Профілактика захворювань ясен:

 • Регулярний огляд у стоматолога;
 • Постійний догляд за ротовою порожниною;
 • Своєчасне зняття зубних відкладень;
 • Відмова від шкідливих звичок.

Лікування ясен, наші роботи

Лікування ясен, вартість послуг

 •  

  Лікування ясен

  • Закритий кюретаж лазером (1 щелепа)
   1700
Поділитися
Вверх