Лікування карієсу | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Лікування карієсу

Основним завданням терапевтичної стоматології прийнято вважати лікування карієсу, який є найпоширенішим захворюванням зубів.

Це захворювання полягає в демінералізації (розмиванні мінералів, з яких складається зубна емаль), а також руйнуванні твердих тканин зуба, що призводить до виникнення дефекту у вигляді порожнини. Демінералізація виникає в результаті утворення у роті кариесогенної | мікрофлори (бактерій), яка сприяє створенню кислого середовища. Серед усіх існуючих причин, по яких виникає карієс слід зазначити неправильне харчування, спадковість, а також загальний стан, так званої зубощелепної | системи. Карієс прийнято розрізняти по таких критеріях, як: стадія, форма, а також глибина, гострота, виникнення процесу і локалізації.

На першому етапі свого виникнення, карієс, проявляється на поверхні зуба у вигляді білої або ж темної плями. В даному випадку проводять ремінералізацію, тобто відбувається відновлення мінералів зубної емалі, за допомогою спеціального розчину.

Поверхневий карієс, може приносити занепокоєння людині, оскільки він дуже чутливо і навіть хворобливо переносить механічні і температурні подразники. На цьому етапі, емаль придбаває шорсткості. Що стосується середнього і глибокого карієсу, то тут частково відбувається руйнування зуба. У цих ситуаціях, захворювання зуба, супроводжується болем. Для його лікування варто здійснювати ретельну і правильну обробку каріозної порожнини з подальшим її пломбуванням, яка є процесом, що допомагає знову відновити колишні форми зубів, а також їх функції.

Сам процес пломбування відбувається тільки після того, як карієс повністю прибраний з порожнини, яка утворилася в певному зубі. Сьогодні існує багато найрізноманітніших видів пломбувальних матеріалів, кожен з яких має свої властивості. Стоматологи індивідуально для кожного пацієнта підбирають відповідні пломбувальні матеріали, відносно їх довговічності і вартості, місця розташування зуба у роті, а також стану здоров'я людини. Для пломбування зубів прийнято використовувати такі види матеріалів|, як: кераміка, пластмаса, а також склоіономер|.

У нашій стоматології завжди для проведення лікування зубів, використовуються кращі сучасні матеріали, високої якості, а також, ефективне знеболюючі. Мало того, фахівці клініки завжди дотримуються протоколів лікувальних заходів, використовують кращі сучасні методики, мають великий практичний досвід, хорошу наукову базу, і відмінні навички. Це надає нам можливість завжди домагатися в роботі тільки кращих результатів, а Вам приносить задоволення від візиту в стоматологію.

Рекомендується 2 рази в рік відвідувати стоматолога-терапевта для профілактичного огляду, лікування карієсу, для гігієнічного чищення, а також для полірування наявних пломб і реставрацій.

Лікування карієсу, вартість послуг

 •  

  Лікування карієсу

  • Пломба з фотополімерного матеріалу
   450-700
  • Пломба з склоіономерного цементу
   300-550
Поділитися
Вверх