Імплантація зубів в Києві. Сучасні імпланти зубів. Стоматологічна клініка Са-Ната.
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Все про імплантологію

Сьогодні імплантологія зубів - один з існуючих новітніх способів, за допомогою якого можна легко провести відновлення зубного ряду, використовуючи при цьому імплантат що абсолютно нічим не відрізняється від здорового зуба. Таким чином, це допомагає швидко повернути людині білосніжну посмішку, про яку він давно мріяв.

Всього пару десятків років назад, при втраті зуба вважалося, що його неможливо повернути знову, але нині, з розвитком сучасних технологій і появою імплантатів, ситуація кардинально змінилася.

Імплантатом називають штучно зроблений корінь зуба, який впроваджений в кістку щелепи. Згори на нього одягається коронка, що займає місце втраченого зуба. Необхідно відмітити, що зубні імпланти Київ прийнято виготовляти з таких міцних і гіпоалергенних матеріалів як цирконій або титан. Їх ставлять у разі повної втрати зуба, або ж при порушенні зубного ряду.

Як правило, процедура установки імплантату вироблятися протягом години. Але процес того, що його приживляє займає великий проміжок часу від 2-х - 3-х місяців. Це не означає, що це час людина ходитиме без зубів, адже можна поставити тимчасові протези. Коли імплантат приживається, на нього встановлюється постійна коронка.

Після цього деякий час можете відчуватися не великий дискомфорт в області шва. У нашій стоматології зубні імпланти Київ встановлює пацієнтам стоматолог з великим стажем Ситник Людмила Олександрівна.

Лікарі клініки "СА-НАТА" у своїй роботі застосовують новітні високої якості прилади, що допомагають проводити операції з високою точністю.

Одним з таких, є фізіодіспенсер (електрохірургічний пристрій). У його конструкції є, наконечники, світлопроводи і перистальтичний насос, що здійснює подачу охолодженої рідини. З його допомогою можна проводити, контроль зусиль, а також потужності, кількості оборотів. Мало того він допомагає проводити складні маніпуляції, хірургічну корекцію ротової порожнини і щелеп, зубних каналів, лікування ультразвуком.

Не варто встановлювати зубні імпланти вагітним жінкам, ну і пацієнтам хворим онкологічними захворюваннями, а також цукровим діабетом.

Імпланти Київ мають такі переваги:

 • відновлення зубів;
 • немає потреби в обточуванні здорових зубів;
 • за статистикою, імпланти набагато міцніші, ніж справжні зуби;
 • термін служби імплантату приблизно 25-ять років;
 • вони мають естетичний вигляд, що не відрізняється ні чим від звичайних зубів;
 • не піддаються дії карієсу;
 • зберігають смакові відчуття;
 • не є іногороднім тілом;
 • зменшують навантаження на інші зуби, що знаходяться навколо нього.

Давно пройшли ті далекі часи, коли у разі втрати зуба його не можна було відновити знову. Звернувшись до нас, Ви можете бути повністю упевненими в тому, що ми виробимо імплантацію в кращому виді, адже їх встановлювати будуть кращі досвідчені стоматологи що мають багатий досвід, напрацьований за тривалі і плідні роки практики.

Лазерна імплантація зубів в Києві - кращі ціни

Якщо у Вас не повний зубний ряд, то це може привести до великих проблем з щелепними суглобами, жуванням, і сусідніми зубами, які можуть почати зміщуватися. Вирішити цю трудність може допомогти лазерна імплантація зубів Київ. Її прийнято вважати одним з сучасних методів в імплантології, який має багато плюсів.

Всього пару десятків років назад, при втраті зуба вважалося, що його неможливо повернути знову, але нині, з розвитком сучасних технологій і появою імплантатів, ситуація кардинально змінилася. Імплантація зубів Київ ціни стали теж набагато доступніше.

Нині імплантація зубів Київ ціни, на які доступні усім, досить широко застосовується в стоматологічній практиці. Завдяки нашій клініці встановити імплантат тепер може кожен охочий, адже стоматологія, обладнана сучасною апаратурою.

Лазерна імплантація зубів в Києві - кращі ціни

Імплантологія, наші роботи

 •  

  Імплантологія

  Імплантологія

  Цікава робота нашого головного лікаря Василя Володимировича.

  Відповідальність за цю роботу та результат не брала жодна клініка в місті Київ. Результат перевершив всі очікування, найголовнішим, була довіра пацієнта клініці і довіра до свого лікаря! У пацієнта не було жодного свого зуба, були присутні тільки два імплантати, які ставили давно і не в нашій клініці. Для початку були зроблені BPS - протези, це ультрасучасний продукт, що з'явився в результаті поєднання високоякісного матеріалу і тісної співпраці зубних техніків і стоматологів. Так само була зроблена фіксація одного протеза на 2-х імплантатах користуючись системою локаторів. Протези зроблені за технологією біфункціональна система протезування. Саме ці протези максимально точно відновлюють відсутність зубів при повній їх втраті. Вигляд мають естетичний, ніж звичайний протез і вони набагато функціональні! Для їх виготовлення потрібно набагато більше діагностики як в кріслі клініки, так і в лабораторії високого рівня. Завдяки такій системі протезування, думка пацієнтів змінюється в мить. Подивіться, як наша пацієнтка щиро радіє і посміхається, вона задоволена і щаслива, адже такій посмішці, навіть голлівудські зірки позаздрять!

   

  Браво Василь Володимирович! Браво! Золоті руки у Вас!


  Імплантологія

  Приклад одномоментної імплантації хірурга імплантолога Вищої категорії - Миколи Івановича та ортопеда, Головного лікаря - Василя Володимировича. У даній ситуації, стан кісткової тканини дозволило відновити пацієнтові зруйнований зуб, за допомогою одномоментної імплантації. Відразу ж після видалення залишків зруйнованого зуба в лунку був встановлений імплант. Результат бачимо на фото. Це якраз та ситуація, коли відтягувати видалення не можна, тому, що запалення руйнує кісткову тканину! На все свій час!


  Імплантологія

  У пацієнтки була рухливість верхніх і відсутність бічних зубів. В першу чергу було проведено пародонтологічне лікування та зроблені тимчасові коронки. Була зроблена кісткова пластика верхньої щелепи та встановлені імплантати на нижніх та верхніх щелепах. Коли готові були все імплантати до протезування, зробили цирконієвий міст, цирконієві абатменти, керамічні коронки на імплантати та вініри e-max press cad cam на передні зуби. Цю роботу виконала ціла команда професіоналів Са-Нати з нашим головним лікарем Василем Володимировичем. Не зважаючи на тривалість та складність всього процесу, ми досягли відмінного результату завдяки професіоналізму наших фахівців, витримки та довіри пацієнта.

   

Імплантологія, вартість послуг

 •  

  Імплантологія

  • Установка імплантату "Alpha Bio" виробництва Ізраїль
   5300
  • Установка імплантату виробництва Німеччина
   від 7500
  • Установка імплантату системи «ANKYLOS» (Німеччина)
   від 12000
  • Установка імплантату MIS С1 (конус) виробництва Ізраїль
   6900
  • Установка імплантату Straumann (Швейцарія)
   19950
  • Установка імплантату MegaGen
   от 7900
  • Установка ортодонтического мікроімпланти
   3500
  • Синус-Ліфтинг, потовщення кістки
   от 4000
  • * ціна діє на кожен другий імплантат
  • ** Акція діє тільки до кінця лютого
Поділитися
Вверх