Встановлення брекет систем в Києві в стоматологічній клініці Са-Ната
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Брекети

Брекети - це спеціальні замочки, які приклеюються стоматологічним клеєм на зовнішню (вестибулярну) або внутрішню (лінгвальну) поверхню зуба. Всі брекети на одній щелепи з'єднуються між собою за допомогою ортодонтичної дуги - дроту із заданою спочатку гармонійної формою зубного ряду. Випрямляючи, дуга витягує за собою зуби і вирівнює їх.

Всі брекети на зуби можна розділити на вестибулярні і лінгвальні.

Вестибулярні брекети кріпляться на зовнішній стороні зубів, за допомогою спеціального світловідбиваючого композиту, і є найбільш поширеним і доступним видом брекет-систем. Вестибулярні брекет-системи підрозділяються на лігатурні (традиційні) і самолігуючі. Вони можуть бути металевими, пластиковими, керамічними, сапфіровими і відрізнятися різноманітністю форм і колірної гами.

Лінгвальні брекети розташовуються на внутрішній стороні зубів і абсолютно не помітні для оточуючих. Ортодонтичне лікування з допомогою лінгвальних брекет-систем практично ідентично по результату, але трохи довше за часом, ніж лікування вестибулярними брекетами. Їх головна відмінність в тому, що установка внутрішніх брекет-систем проізводітся абсолютно по-іншому. Після діагностичного обстеження створюється гіпсовий зліпок щелепи пацієнта. Потім на нього особливим способом встановлюються і кріпляться брекети, і тільки потім майже готова система з зліпка переноситься на внутрішню поверхню зубів пацієнта.

Лінгвальні брекет-системи незамінні для пацієнтів, які відмовляються носити зовнішні брекети з естетичних міркувань.

Установка брекет-систем в стоматології «СА-НАТА» на Дмитрівській та Є. Чавдар не викликає сильних больових відчуттів, термін лікування в середньому становить півтора-два роки, а помітні поліпшення спостерігаються вже через кілька місяців.

Брекети, вартість послуг

 •  

  Брекети

  • Металева брекет-система (1 щелепа)
   від 16000
  • Керамічна брекет-система (1 щелепа)
   від 25500
  • Сапфірове брекет-система (1 щелепа)
   від 30000
Поділитися
Вверх