Airflow - апаратна чистка зубного нальоту
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Повітряний потік (Air flow)

Air flow - це апаратна чистка зубного нальоту, яка знімає відкладення в важкодоступних місцях, в тому числі і в ясенних кишенях глибинної до 10-ти міліметрів, за допомогою розчину, який складається з води, повітря та соди, і подається через спеціальний наконечник. Що стосується полірування зубів, то воно виконується спеціальними обертовими щітками із застосуванням, так званих полірувальних паст.

Як результат - зуби стають світлішими. Але на превеликий жаль даний ефект не може залишатися назавжди. Для багатьох людей, які роблять цю процедуру в перші, як правило, є приємним сюрпризом те, що у них такі білі зуби.

Дану чистку варто проводити один раз на півроку (шість місяців) в якості профілактики. Протягом цей час, знову між зубами буде потроху накопичуватися наліт. Найчастіше він вражає зуби тих людей, які часто вживають каву або ж мають шкідливу звичку курити.

Самостійно прибрати такі камені людина не в силах. Мало того, як показує практика, сучасній людині, яка живе постійно в швидкому ритмі життя, немає часу і сил для проведення ретельної чистки зубів.

Необхідно відзначити, що Air flow є обов'язковою в тому випадку, якщо ви вирішили зробити професійне або ж домашнє відбілювання зубів, так як це дозволяє вибілюючій речовині рівномірно здійснити свій вплив на всю поверхню зуба.

У більшості випадків, буває так, що люди побачивши гарні білі зуби після проведення чистки Air flow задоволені результатом без подальшого відбілювання.

Air – flow, вартість послуг

  •  

    Air – flow

    • Комплексная гигиеническая чистка (включая снятие зубных отложений аппаратом «air-flow»)
      330
Поділитися
Вверх