Статті | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Імплантологія в сучасній стоматологічній медицині

Сучасні технології проникли в усі сфери життя людини, в тому числі і в стоматологію. Сьогодні лікування і протезування є високотехнологічними процесами, які дозволяють відновити рівний і білий ряд зубів навіть після складних захворювань. Все це стало можливо завдяки розвитку імплантології. Фахівці використовують у своїй роботі технології й устаткування, яке робить стоматологію не такою страшною і болючою для пацієнта і комфортною для лікаря. Такі радикальні зміни торкнулися не тільки лікування зубів, але і такої сфери, як протезування. На зміну важким і громіздким «мостами» і знімних протезів прийшли імпланти.
Сучасна імплантологія включає велику кількість методів протезування. Сьогодні використання протезів і імплантів перетворилося в буденну процедуру завдяки матеріалам і техніці їх виконання. Знімні і незнімні протези стали легше своїх попередників, а імпланти дозволили забути про вічно випадають і незручним протезах. Стоматологічні послуги подарували пацієнтам комфорт і можливість посміхатися.

Як відбувається імплантація?

Зубний імплант представляє собою конструкцію з декількох частин. Основою всієї конструкції є титановий гвинт, який імплантується в щелепних кісток. Ця операція здійснюється лікарем під анестезією. Титановий гвинт імплантується в кісткову тканину щелепи. Титан сумісний з людськими тканинами, а імпланти на його основі добре приживаються. Згодом гвинт зв'язується з кістковою тканиною і являє собою вже міцну основу для коронкової частини. На гвинт одягається абатмент. Ця частина служить кріпленням для самого протеза. Такі конструкції відмінно зарекомендували себе, багато пацієнтів вибирають імплантацію замість знімних протезів і «мостів».

Переваги імплантантів

Сучасні технології дозволили створити імпланти, які підходять всім за рідкісним винятком. Винятками можуть бути люди, які страждають непереносимістю до тих або інших матеріалів і речовин, що використовуються лікарями для відновлення цілісності зубного ряду.
Якщо у пацієнта немає протипоказань, організм нормально функціонує, кісткова тканина досить щільна, а порожнину рота здорова, то лікар приступить до установки імплантів. Після операції пацієнт швидко звикає до протезів. Завдяки тому, що імпланти добре передають зусилля від пережовування їжі на кісткову і м'язову тканини, то кісткові тканини і м'язи ясен НЕ атрофуються і залишаються в тонусі. Крім того, коронки на титанових імплантатах відмінно вписуються в зубний ряд і не виділяються, тобто зберігається природність, яка була до видалення або травми зубів.
Після установки всієї конструкції за порожниною рота потрібно доглядати. Правила догляду зберігаються, як і для здорових зубів - чистка два рази в день, відвідування стоматолога раз на півроку. Завдяки такому підходу імпланти прослужать тривалий час і дозволять посміхатися на весь рот і не відчувати дискомфорт через прогалини в зубному ряду.

Поділитися
Вверх