З дитинства у мене були думки стати лікарем, але згодом зрозуміла, що саме стоматологія поєднує всі аспекти, які мені імпонують, тобто логіку, аналіз та творчу діяльність. Мені подобається моя робота з кількох причин: 1) допомога людям (як стоматолог я маю таку можливість щодня, відновлюючи пацієнтам здорову усмішку та впевненість у собі); 2) задоволення від результату після успішного лікування; 3) постійний розвиток - я люблю вчитися новому та вдосконалювати свої навички; 4) різноманітність роботи – моя робота ніколи не буває одноманітною; 5) командна робота – я люблю працювати в команді з іншими фахівцями, адже загальна праця дозволяє досягати найкращих результатів для пацієнтів. Я пишаюся тим, що можу зробити свій внесок у якість життя кожної людини, яка цього потребує.
Тільки для Інтернет-користувачів!
Даруємо одноразову знижку 7% на будь-яку послугу в мережі наших клінік кожному, хто запишеться на прийом через форму сайту.
* Знижки по акціях не підсумовуються і не поширюються на стерильний набір і знімки