Чому я стала стоматологом - це мрія дитинства , мама-стоматолог і мені дуже подобалась ця професія , а ортодонт - бо прагну створювати ідеальні посмішки!
Тільки для Інтернет-користувачів!
Даруємо одноразову знижку 7% на будь-яку послугу в мережі наших клінік кожному, хто запишеться на прийом через форму сайту.
* Знижки по акціях не підсумовуються і не поширюються на стерильний набір і знімки