З самого дитинства мріяла стати лікарем , після закінчення 9 класів не вагаючись поступила в медичне училище . У роботі обожнюю бачити щасливі посмішки моїх пацієнтів. Девіз по життю - людяність вище всього!
Тільки для Інтернет-користувачів!
Даруємо одноразову знижку 7% на будь-яку послугу в мережі наших клінік кожному, хто запишеться на прийом через форму сайту.
* Знижки по акціях не підсумовуються і не поширюються на стерильний набір і знімки