Мій девіз: “Найкраща інвестиція — у себе: знання, здоров’я та вдосконалення. Це те, що веде до реалізації всіх цілей та мрій.”
За що люблю свою роботу? “Люблю стоматологію за можливість творити прекрасне через увагу до деталей і за відчуття, що робиш щось справді важливе - лікуєш, змінюєш та додаєш впевненості людині через посмішку.”
Тільки для Інтернет-користувачів!
Даруємо одноразову знижку 7% на будь-яку послугу в мережі наших клінік кожному, хто запишеться на прийом через форму сайту.
* Знижки по акціях не підсумовуються і не поширюються на стерильний набір і знімки