Устаткування в клініці

Сканер «Primescan Dentspy Sirona»

Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»
Сканер «Primescan Dentspy Sirona»

Мережа клінік «Са-Ната»  завжди дотримується одного основного аспекту: найвищий рівень якості надання стоматологічних послуг!
Але щоб здійснювати свою роботу саме таким чином на регулярній основі, необхідно враховувати чимало обов'язкових складових. Одне з них: це використання сучасного обладнання останнього покоління за всіма світовими стандартами і вимогами.
Сьогодні ми з Вами розглянемо супер-сучасний апарат для точного стоматологічного інтраоральний сканування «Primescan Sirona», з яким працюють фахівці мережі клінік «Са-Ната».
Саме це чудо  світової техніки допомагає нам втілювати Ваші найзаповітніші мрії  на шляху до здорової, естетично гарної, білосніжною посмішки з результатом на багато років!
Сканер «Primescan Dentspy Sirona» - це абсолютно новий стандарт в сфері цифрових технологій стоматологічного сканування (Виробництво: Німеччина).
Як він працює?

Забудьте про зняття відбитків перед протезуванням, «Са-Ната» йде в «ногу» часом, тому ми працюємо по останнім сучасним технологіям в сфері надання стоматологічних послуг!
Сканер здійснює тривимірний знімок в порожнині рота пацієнта завдяки спеціальній мініатюрній камері.
Далі за індивідуальним 3Д-знімком Вашої щелепи готується модель зубних протезів - ідеально і точно підходяща для Вашої ситуації, враховуючи при цьому всі Ваші особливості(що в подальшому виключає будь-яке переліковування).
Сканер призначений так само для діагностики перед імплантацією, для проведення подальших реставрацій коронками, мостовидні протезами, вкладками.
Так само «Primescan Sirona» дозволяє миттєво відправити дані сканування в зуботехническую лабораторію, тим самим оперативно підготувати Ваш протез і заощадити Ваш час.
За допомогою сканера можна виготовити так само хірургічний шаблон для імплантації, в тому числі прямо у крісла пацієнта.
Технологія динамічного глибокого сканування забезпечують високу різкість при скануванні областей до 20 мм глибиною (навіть в самих важкодоступних областях).

 • Сканер «Primescan Sirona» дозволяє проводити сканування як одиночних зубів, так і всього зубного ряду.

  Переваги для пацієнта:

  ✔️ Комфортний та швидкий процес процедури (сканування 2-х щелеп меньш ніж за 1 хвилину).

  ✔️ Відсутність неприємних відчуттів в процесі сканування щелепи.

  ✔️ Завдяки великому екрану пацієнт відразу може спостерігати процес, який відбувається у нього в щелепі, побачити які є проблеми та легко проаналізувати усі моменти.

  ✔️Вже через пару хвилин після сканування пацієнт вже побачить на екрані комп'ютера, як виглядає його майбутній зубний протез і його майбутня посмішка в цілому.

   «Са-Ната» працює з найкращим і для кращих! Якщо Ви обираєте краще для себе, тоді Ви за адресою!

  Телефонуйте і записуйтеся на прийом, на безкоштовну консультацію в будь-яку з наших 3-х клінік:

Комп'ютерна анестезія STA

З комп'ютерною анестезією:
- процедура проходить максимально непомітно і безболісно;
- відсутні оніміння губ, щік, язика - це значне зменшення дискомфорту;
- введення значно меншої кількості анестетика, що знижує токсичність і ризик алергічних реакцій;
- ефект знеболювання відбувається в середньому 1-2 хвилини;
- знижує ризик пошкодження зв'язок, кровоносних судин м'яких тканин порожнини рота;
- дитина при використанні STA не має страху, побачивши традиційного шприца з голкою.

Комп'ютерна анестезія STA
Комп'ютерна анестезія STA

Діодный лазер Doctor Smile WISER

Діодный лазер Doctor Smile WISER

Передові інновації стоматології в мережі клінік "СА-НАТА"!
Якість гарантуємо, адже у нас найякісніше лікування зубів! А сьогодні знайомимо Вас з діодним лазером Doctor Smile Wiser, з приладом, який зробить Ваш прийом у лікаря-стоматолога ще комфортнішим та надійним!
 Переваги Doctor Smile WISER:
- апарат і всі комплектуючі виробляються в Італії.
- довжина хвилі 980 нм - дослідження показали, що саме ця довжина хвилі є найбільш ефективною в стоматології
- Doctor Smile Wiser найновіша модель 2013 року має максимальну потужність 14 Вт;
- знижує потребу в анестезії для більшості операцій;
- застосування лазера є менш інвазивним методом в порівнянні з традиційними технологіями;
- володіє гемостатичними властивостями;
- лазер потужно впливає на бактерії, таким чином, що при його застосуванні виникає знешкодження та протизапальна дія;
- лікування за допомогою лазера вимагає меншої кількості сеансів і відбувається швидше в більшості випадків застосування.
 Переваги застосування лазера Doctor Smile для пацієнтів:
- відсутність набряків, більш швидке загоєння;
- знижена ймовірність післяопераційного зараження;
- мінімальна анестезія або її відсутність;
- може використовуватися для лікування вагітних жінок і пацієнтів з кардіостимулятором.

Сучасне обладнання - основа якісного лікування в стоматології "Са-Ната" -

Piezotome Cube

Знайомтеся, в «СА-НАТА» з'явився новий супер аппарат❗️

Piezotome Cube - неперевершена ефективність даного пьезотома в поєднанні з клінічним досвідом наших докторів відкриває шлях для точного, швидкого, атравматичного і більш передбачуваного лікування кісток. Це чудо техніки дає видатні результати з чудовим загоєнням і як результат - значно менше набряк, біль і ускладнення в клінічному спостереженні. Ми йдемо в ногу з часом!

 

Сучасне обладнання - основа якісного лікування в стоматології
Сучасне обладнання - основа якісного лікування в стоматології
Сучасне обладнання - основа якісного лікування в стоматології

Цифровий сканер 3Shape

Цифровий сканер 3Shape

Зняття відбитків ще не було таким простим! За допомогою 3Shape пацієнт, не встаючи з крісла, бачить на екрані спочатку свою проблему, а потім - віртуальну моделировку свого майбутнього зуба, коронки або імплантату з абсолютно точною передачею кольору. І крім того що відчуває повний комфорт, отримує результат найвищої якості і суттєво економить свій дорогоцінний час. ⠀ Наші фахівці використовують найсучасніші технології для створення Вашої ідеальної посмішки! Швидше записуйтеся на безкоштовну консультацію в СА-НАТА!

Апекслокатор - електронний пристрій, що використовується в ендодонтії для визначення положення апікального звуження і дозволяє тим самим визначити довжину кореневого каналу зуба.

Ще в 1965 році вчені показали, що якість ендодонтичного лікування залежить від трьох обов'язкових складових - 🔹тщательной очищення каналу, 🔹стерілізаціі, 🔹полной його обтурації, тобто пломбування. ⠀ Основою успішного ендодонтичного лікування є правильне визначення робочої довжини кореневого каналу за допомогою апекслокатора ⬇️ 📡 ⠀ Критерій «робоча довжина» - це відстань від самого виступаючого ділянки коронки зуба до його фізіологічного звуження. ⠀ Завдяки кращому і різноманітному обладнанню нашої клініки, ми маємо в своєму розпорядженні можливостями проводити максимально якісне професійне лікування!

Апекслокатор - електронний пристрій, що використовується в ендодонтії для визначення положення апікального звуження і дозволяє тим самим визначити довжину кореневого каналу зуба.

Цифрова діагностика зубів-3D знімок, КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ ЗУБОВ І ЩЕЛЕП

Цифрова діагностика зубів-3D знімок, КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ ЗУБОВ І ЩЕЛЕП

Новітнє технології високого рівня для цифрової діагностики в «Са-Ната»! З їх допомогою можна побачити все що потрібно фахівцю для проведення правильного лікування. Навіщо багато говорити про це, давайте подивимося.

Лазер iLase

iLase- ідеальний інструмент для повного спектру процедур і операцій на м'яких тканинах. Програми для найбільш часто використовуваних режимів роботи: ретракція ясен перед зняттям відбитка, гінгівектоміі, лікування пародонтальних кишень, подовження коронки зуба, френектомія, висічення, гемостазу, лікування виразок і переімплантіт. Режими роботи лазера дозволяють практично виключити перегрів тканини навколо місця впливу. Таким чином виключається больовий синдром і досягається максимальний комфорт пацієнта під час процедури.

Лазер iLase

Мікроскоп Carl Zeiss!

Мікроскоп Carl Zeiss!

Фахівці «СА-НАТА» працюють тільки з мікроскопами Carl Zeiss, що дозволяє використовувати техніку мінімальної інвазії - тобто максимально щадяще по відношенню до здорових тканин зуба: «Мінімальна обробка під максимальним збільшенням». Мікроскоп допомагає лікареві виявити входи в канали, якісно очистити і ретельно загерметизувати, що дозволяє зберегти зуб на довгі годи.Такіе відповідальні процедури можуть бути виконані тільки високопрофесійними фахівцями в області ендодонтії.

Автоклав MELAG

Великою проблемою в стоматології є повноцінна обробка наконечників. В силу своєї складної конструкції, важкодоступній для чищення, даний інструмент вимагає особливого підходу до дезінфекції та стерилізації. Наша стоматологія за надійну стерилізацію! Знайомтесь, наш новий помічник - автоклав MELAG. 💎🔝 Він призначений ТІЛЬКИ для стерилізації наконечніков❗ Стерилізація в стоматології має величезне значення, як для персоналу, так і для пацієнтів. "СА-НАТА" робить все для того, щоб пацієнт був упевнений, що до нього поставляться уважно, а до його здоров'ю дбайливо.

Автоклав MELAG
Поділитися