Устаткування в клініці
Цілодобова допомога *

Компьютерная анестезия STA

Компьютерная анестезия STA

Компьютерная анестезия STA

«Са-Ната» старается максимально избавить Вас, наши дорогие пациенты, от дискомфорта и страхов связанных с визитом к стоматологу.

С компьютерной  анестезией:

- процедура проходит максимально незаметно и безболезненно

-отсутствует онемение губ, щек, языка — это значительное уменьшение дискомфорта

-вводится  значительно меньшее количество анестетика, что снижает токсичность и риск аллергических реакций

-эффект обезболивания происходит в среднем 1-2 минуты

-снижается  риск повреждения связок, кровеносных сосудов мягких тканей полости рта 

-ребёнок при использовании STA не исписывает страх,  при виде традиционного шприца с иголкой.

Сучасне обладнання - основа якісного лікування в стоматології "Са-Ната" -

Piezotome Cube

Знайомтеся, в «СА-НАТА» з'явився новий супер аппарат❗️

Piezotome Cube - неперевершена ефективність даного пьезотома в поєднанні з клінічним досвідом наших докторів відкриває шлях для точного, швидкого, атравматичного і більш передбачуваного лікування кісток. Це чудо техніки дає видатні результати з чудовим загоєнням і як результат - значно менше набряк, біль і ускладнення в клінічному спостереженні. Ми йдемо в ногу з часом!

 

Сучасне обладнання - основа якісного лікування в стоматології
Сучасне обладнання - основа якісного лікування в стоматології

Цифровий сканер 3Shape

Цифровий сканер 3Shape

Зняття відбитків ще не було таким простим! За допомогою 3Shape пацієнт, не встаючи з крісла, бачить на екрані спочатку свою проблему, а потім - віртуальну моделировку свого майбутнього зуба, коронки або імплантату з абсолютно точною передачею кольору. І крім того що відчуває повний комфорт, отримує результат найвищої якості і суттєво економить свій дорогоцінний час. ⠀ Наші фахівці використовують найсучасніші технології для створення Вашої ідеальної посмішки! Швидше записуйтеся на безкоштовну консультацію в СА-НАТА!

Апекслокатор - електронний пристрій, що використовується в ендодонтії для визначення положення апікального звуження і дозволяє тим самим визначити довжину кореневого каналу зуба.

Ще в 1965 році вчені показали, що якість ендодонтичного лікування залежить від трьох обов'язкових складових - 🔹тщательной очищення каналу, 🔹стерілізаціі, 🔹полной його обтурації, тобто пломбування. ⠀ Основою успішного ендодонтичного лікування є правильне визначення робочої довжини кореневого каналу за допомогою апекслокатора ⬇️ 📡 ⠀ Критерій «робоча довжина» - це відстань від самого виступаючого ділянки коронки зуба до його фізіологічного звуження. ⠀ Завдяки кращому і різноманітному обладнанню нашої клініки, ми маємо в своєму розпорядженні можливостями проводити максимально якісне професійне лікування!

Апекслокатор - електронний пристрій, що використовується в ендодонтії для визначення положення апікального звуження і дозволяє тим самим визначити довжину кореневого каналу зуба.

Цифрова діагностика зубів-3D знімок, КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ ЗУБОВ І ЩЕЛЕП

Цифрова діагностика зубів-3D знімок, КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ ЗУБОВ І ЩЕЛЕП

Новітнє технології високого рівня для цифрової діагностики в «Са-Ната»! З їх допомогою можна побачити все що потрібно фахівцю для проведення правильного лікування. Навіщо багато говорити про це, давайте подивимося.

Лазер iLase

iLase- ідеальний інструмент для повного спектру процедур і операцій на м'яких тканинах. Програми для найбільш часто використовуваних режимів роботи: ретракція ясен перед зняттям відбитка, гінгівектоміі, лікування пародонтальних кишень, подовження коронки зуба, френектомія, висічення, гемостазу, лікування виразок і переімплантіт. Режими роботи лазера дозволяють практично виключити перегрів тканини навколо місця впливу. Таким чином виключається больовий синдром і досягається максимальний комфорт пацієнта під час процедури.

Лазер iLase

Мікроскоп Carl Zeiss!

Мікроскоп Carl Zeiss!

Фахівці «СА-НАТА» працюють тільки з мікроскопами Carl Zeiss, що дозволяє використовувати техніку мінімальної інвазії - тобто максимально щадяще по відношенню до здорових тканин зуба: «Мінімальна обробка під максимальним збільшенням». Мікроскоп допомагає лікареві виявити входи в канали, якісно очистити і ретельно загерметизувати, що дозволяє зберегти зуб на довгі годи.Такіе відповідальні процедури можуть бути виконані тільки високопрофесійними фахівцями в області ендодонтії.

Автоклав MELAG

Великою проблемою в стоматології є повноцінна обробка наконечників. В силу своєї складної конструкції, важкодоступній для чищення, даний інструмент вимагає особливого підходу до дезінфекції та стерилізації. Наша стоматологія за надійну стерилізацію! Знайомтесь, наш новий помічник - автоклав MELAG. 💎🔝 Він призначений ТІЛЬКИ для стерилізації наконечніков❗ Стерилізація в стоматології має величезне значення, як для персоналу, так і для пацієнтів. "СА-НАТА" робить все для того, щоб пацієнт був упевнений, що до нього поставляться уважно, а до його здоров'ю дбайливо.

Автоклав MELAG
Поділитися