ДЕНТАЛЬНИЙ РЕНТГЕН PLANMECA PRO X

прицельный снимок

Команда "Са-Ната" звикла працювати "на результат", тому ми використовуємо у своїй стоматологічній діяльності не просто краще і сучасніше устаткування, але також устаткування, перевірене досвідом.

У своїй роботі спеціалісти "Са-Ната" використовують устаткування останнього покоління німецького та італійського виробництва, а також рентгенологічне устаткування фінського виробництва "Planmeca Pro X". Технологічний і точний Planmeca Pro X дозволяє отримати інформаційні якісні рентгенівські знімки у високому розділенні, що, у свою чергу, грає велику роль в здійсненні професійної діагностики в процесі лікування пацієнта.

Дентальний рентген Planmeca Pro X дозволяє здійснити знімок прикусу, що дозволяє виявити прихований карієс. Дуже зручне те, що в цьому дентальному рентгені є можливість отримати чітке зображення миттєво. Вже через пару секунд на екрані Ви можете побачити зображення усієї кореневої системи Ваших зубів і тканин.

Використання візіографа Planmeca Pro X дозволяє детально і чітко вивчити усю ситуацію, оцінити складність проблеми, уникнути непотрібних маніпуляцій, скласти грамотний і правильний план лікування і т.д. Planmeca Pro X надає можливість фахівцеві вивчити щелепу, тканини й зубний ряд з усіх боків і дати професійну оцінку усій ситуації. Автоматичний фокус візіографа і чіткий графічний інтерфейс сприяє оптимальній і детальній візуалізації.

снимок

Виходячи з багаторічного досвіду наших фахівців, ми дійшли такого висновку: успішний результат лікування пацієнта не може залежати від одного або 2-х чинників, результат залежить від багатьох складових. Тому для того, щоб добитися успішного результату своєї роботи команда "Са-Ната" бере до уваги абсолютно усі нюанси: і професіоналізм наших докторів, і сучасний комплексний індивідуальний підхід до пацієнта, і устаткування останнього покоління, і рівень стерилізації, і забезпечення комфорту і затишку для пацієнта - абсолютно усі нюанси важливі та вимагають окремої уваги!

Переваги "Planmeca Pro X"

снимок
  • Моментальне і детальне зображення
  • Швидкий і простий у використанні 
  • Комфортний і безпечний у використанні для пацієнта
  • Оптимальне і професійне цифрове дослідження
  • Дистанційне керування
  • Простий і зручний процес обробки зображення
  • Дизайн, орієнтований на пацієнта 
  • Можливість вивчити ситуацію з усіх боків 
  • Здійснення повноцінної візуалізації в ході діагностики.

"Са-Ната" - це завжди про сучасний підхід, професіоналізм і якість!

Поділитися