Цілодобова допомога *

Сучасна стоматологія не перестає дивувати. І найцікавіше, що поки Ви читаєте цю статтю, в цю хвилину з'являються нові і нові методики та технології у світі стоматології для комфортного, оперативного та ефективного результату лікування.

Діагностика зараз є основним фактором, що впливає на майбутній результат лікування! Щоб чітко визначити діагноз, детально вивчити клінічну картину пацієнта та її індивідуальні особливості, виключити можливі ускладнення необхідно якісне діагностування ситуації. Діагностика - це не завжди про рентген, це також може бути спеціальні стоматологічні зліпки. Але на сьогодні на зміну звичних стандартних зліпків поступово приходять нові комп'ютерні технології. Такі як, наприклад,  інноваційний сканер “3Shape”

3-Д сканер “3Shape” датського виробництва – це інтраоральний оптичний апарат високої точності, який надає можливість виконати знімок у 3-Д форматі всіх нюансів та особливостей анатомічної структури ротової порожнини пацієнта

Переваги сканера 3Shape:

 • Економія часу. Зображення відсканованої порожнини рота за лічені секунди відправляється до лабораторії, що значно скорочує час проведення процедур.
 • Комфорт для пацієнта. Абсолютно безпечний, забезпечує комфорт для пацієнта, тому що сканування виконується всього за кілька хвилин і немає необхідності робити незручні зліпки, які у більшості викликають рвотний рефлекс.
 • Висока точність. Більш точна інформація діагностованого результату пацієнта, отже, і гарантія якіснішого та естетичного результату. Детальна візуалізація у 3-Д форматі. Можливість побудови точних та грамотних прогнозів та планів у лікуванні.
 • Універсальність. Можливість проведення повторного сканування в той же момент, а також застосовується як для дорослого пацієнта, так і для маленького.
 • Сканування емалі. Сканер чітко передає природний колір емалі зубів пацієнта, що дозволяє досягти максимально естетичного результату під час виготовлення індивідуальних ортопедичних конструкцій у лабораторії.
Переваги сканера 3Shape:

Як відбувається сканування за допомогою сканера 3Shape?

Як відбувається сканування за допомогою сканера 3Shape?
 1. Етап сканування. Фахівець просвічує верхню та нижню щелепу, не довго затримуючись на кожному зубі. Датчик сканера, оснащений мікрокамерою, зчитує інформацію і в цей же час моментально результат відображається на екрані монітора в режимі реального часу з точною передачею кольору.
 2. Аналіз клінічної ситуації. Через спеціальний додаток, спеціально продуманий для даного пристрою, стоматолог може детально вивчити картину, спираючись на отриману інформацію - підібрати ефективний метод лікування.
 3. Виготовлення протезної конструкції у лабораторії. Зубний технік може відразу ж розпочати роботу – виготовлення протезних конструкцій, оскільки тривимірне відскановане зображення за лічені хвилини відправляється прямісінько до лабораторії.

У яких випадках корисний сканер 3Shape?

 • У процесі ортопедичного лікування (перед встановленням коронки/вініра)
 • У процесі ортодонтичного лікування (перед встановленням брекет-системи або елайнерів та з метою прогнозування результату фахівцем
 • Отримання точних даних перед встановленням імплантату (дозволяє максимально точно визначити місце для встановлення штучного кореня – абатменту)
 • У разі встановлення діагнозу в процесі терапевтичного лікування (відстеження динаміки після здійснення маніпуляцій)
 • При виготовленні протезної конструкції в лабораторії. Завдяки тривимірному зображенню в результаті сканування вдається виготовити якісну протезну конструкцію з урахуванням усіх нюансів та з максимально природним та естетичним візуальним результатом.
У яких випадках корисний сканер 3Shape?

Сканування зубів за допомогою цифрового обладнання, моделювання майбутньої усмішки пацієнта, планування та прогнозування лікування за допомогою надшвидкісних комп'ютерних технологій мають особливість виключати “людський фактор”. Дані аспекти можуть допомогти уникнути певних помилок, ускладнень, а також надають працювати не “на дотик”, а бездоганно точно, якісно і за перевіреним шаблоном. Але профільний фахівець – це не лише фізичні руки, про це не варто забувати. Це ще й важливе мистецьке та творче бачення результату, тому роль стоматолога завжди буде першорядною.

Тандем фахівця мережі клінік “Са-Ната” та нашого інноваційного обладнання – це 100% гарантований успішний результат для пацієнта!

За допомогою 3Shape пацієнт, не покидаючи крісла, має можливість спостерігати на екрані свою клінічну ситуацію, а також віртуальне моделювання свого майбутнього зуба, коронки або імпланта із абсолютно точною передачею кольору.  При цьому відвідувач отримує повноцінний комфорт у процесі проведення процедури.  Ви також отримуєте результат найвищої якості та суттєво заощаджуєте свій дорогоцінний час.  Наші фахівці використовують найсучасніші технології для створення Вашої ідеальної посмішки!  Швидше записуйтесь на безкоштовну консультацію у «Са-Ната»!

Поділитися