Круглосуточная помощь *

 • Була на консультації у парадонтолога Голубець Д.Д. Задоволена консультацією. Рекомендую лікаря. Дуже вдячна.

  Піщевець Оксана
  05 березня 2024
 • Ця стоматологія, яку я обрала, вражає не лише сучасним обладнанням, але й високою кваліфікацією свого персоналу. Лікарі професійно й дбайливо підходять до кожного випадку, завжди готові відповісти на всі питання та забезпечити комфорт пацієнта. Їхня експертиза і турбота зробили відвідування стоматолога приємним та безпечним. Дуже задоволений результатом робіт та професіоналізмом усього колективу!

  Вербик Надія
  06 лютого 2024
 • Хочу виразити безмежні слова вдячності лікарю Косику Богдану Івановичу. Лікар професіонал своєї справи, до роботи ставиться відповідально, пояснює методику процесу лікування та аргументує доцільність тієї чи іншої маніпуляції. На прийомі завжди чемний та стриманий, береться навіть за складний зуб що неможе не рудави. Одним словом сподобалось, хоча до Богдана Івановича завжди боявся ходити до стоматолога.

  Янчук Ігор Вікторович
  11 січня 2024
 • При відвідуванні стоматолога на Позняках був наданий якісний сервіс , висококваліфіковані лікарі , вічливий персонал ,приємна атмосфера , відвідували з дитиною ,після лікування зубчика дитина не нервує ,все добре,будемо звертатися при потребі в майбутньому.

  Федчук Анна
  26 листопада 2023
 • Після відвідання клініки на Дмитрівській, 75 в мене приємне враження: кваліфіковані лікарі , сучасне обладнання, уважне коректне ставлення до пацієнта, доброзичлива атмосфера, гарний інтер'єр заслуговують поваги і тільки найвищої оцінки. Бажаю колективу успіхів в подальшій діяльності!

  Рімма Анатоліївна
  03 листопада 2023
 • Дякую дитячому ортодонту Байраченко Сергію Дмитровичу за уважне і професійне ставлення. На прийомі виявилась ще терапевтична проблема з зубом у дитини. Сергій Дмитрович запросив дитячого лікаря стоматолога Ілющенко Валерію Сергіївну. Лікар уважно подивилась і успішно усунули це питання. Зуб прийшлось видалити. Валерія Сергіївна зробила це професійно, спокійно і безболісно. Син дуже хвилювався, але потім з полегшенням і радістю вийшов з кабінету. В той день у сина був день народження. Колектив привітав його, подарували подарунок, і зробили знижку на честь дня народження. Ітог - швидко і ефективно усунена проблема, гарний настрій у батьків і дитини, приємні згадки у дитини про прийом у лікаря! Це важливо для відвідувань стоматолога в майбутньому! Дівчата на рецепції- ввічливі і уважні.Дякую всьому колективу!

  Вершиніна Олена
  25 серпня 2023
 • Щорічно проходжу огляд у лікаря та роблю чистку зубів. але чистка зубів у Марини Андріанівни Кожокару - це і повноцінна консультація фахівця. Дякую за професійність.

  Ірина
  25 серпня 2023
 • Хочу подякувати лікарю Ільїній Карині Сергіївна за високий професіоналізм, чуйність та уважність. Після проходження чистки зубів залишились найкращі емоції від результату і навіть від самого процесу. Щира подяку висловлюю лікарю та клініці за досконалий підбір професіоналів!

  Бойко Оксана Іванівна
  24 серпня 2023
 • В клініку потратив вперше, але залишився задоволений абсолютно усім. Від адмінітсрації закладу в обличчі приємних дівчат, які привітно мене зустріла на вході, до лікаря, який створив для мене максимально комфортну атмосферу на лікувальному кріслі. Лікар Любов Юріївна надала повну і вичерпну консультацію щодо стану моїх зубів, зробила професійну чистку і одразу вилікувала один із зубів - з доступними поясненнями та фотозвітами. Той випадок, коли дійсно хочеться повертатись до стоматолога знову і знову. Загалом якість надання стоматологічних послуг висока, тому клініку та лікаря Любов Юріївну раджу всім.

  Олександр Юрійович
  12 липня 2023
 • Я хочу залишити тут слова вдячність за те що мені повернули мою посмішку! Денис Олександрович - це лікар від Бога! Дякую всім лікарям та дівчатам з ресепше, за високій рівень сервісу, якості, турботи про клієнтів! Я з вами з 2015 року!!! Ви найкращі!

  Марія
  14 червня 2023
 • Величезне дякую Кириленко Юрію, професіонал свого діла, видалення зубів було безболісним та дуже швидким

  Золоторучко Валерія Юріївна
  01 червня 2023
 • Атмосфера клінікі чудова, привітливий персонал. Якщо ви приходите з дітками,можна не хвилюватися, за дітками приглянуть і пограються. Дякую дівчаткам. Велика подяка Дубіченко Сергію Ігоревичу за працю, але робота наша ще в процесі)

  Наталія
  30 травня 2023
 • Зробив загальну чистку. Лікар - Музика Н.Ю. Дуже сподобалося.

  Толстогузов Олександр
  23 травня 2023
 • Клиника на должном уровне,лечил кариес,доктор Любовь Юрьевна внимательно проконсультировала и в тот же день начала лечение,все было быстро и безболезненно,доктор очень внимательна и трепетна к своей работе,что не может не радовать,рекомендую!

  Борис
  01 травня 2023
 • Вразила професійна робота лікарів і адміністраторів.Проводила зняття зубного каменю і чистку зубів. Лікар Владислав має дуже чутливі руки, зробив все дуже якісно і безболісно. Від даної процедури отримала тільки задоволення. Всім рекомендую проводити чистку зубів у лікаря Владислава. Дякую за доброзичливе ставлення і відповідальний підхід до роботи.

  Кулик Олена
  06 квітня 2023
 • Висловлюю вдячність лікарям , які вкладають свої знання в свою роботу для досягнення хороших результатів і професійного росту , лікарі від Бога Марині Андріанівні Кожокару , Олександру Михайловичу Кравчуку , також їхнім асистентам , працівникам рецепшину , які писали повідомлення про наступні прийоми до лікаря . Хвала вашій злагодженій роботі під керівництвом головних адміністраторів клініки СА- Ната і індивідуальний підхід до кожного клієнта вашого закладу . 🙏🙌🌷

  Лугова Ольга Василівна
  26 березня 2023
 • У 2022-2023 роках проходила лікування каналів з подальшим встановленням цирконієвих коронок на 2х зубах. Хочу подякувати Ревенок Денису Олександровичу та Грабар Мирославі Володимирівні за високий професіоналізим, турботливість, терпіння та індивідуальний підхід. Порадовало зручне розташування клінік за різними адресами з уважним персоналом. Протезування зубів пройшло легко, швидко та якісно. Рекомендую клініку Са-Ната та її чудових лікарів!

  Шишман Ольга Юріївна
  16 березня 2023
 • Клініка дуже сучасна, персонал привітливий, а лікарі професіонали! Під час прийому не відчувала ніякого дискомфорту, лікар Богдан Іванович, зробив все швидко і якісно!)

  Богданова Олександра Олегівна
  06 березня 2023
 • Щіро вдячна за сумлінну працю, фаховість, доброзичливість лікарю-хірургу Дубіченко Сергію Ігоревичу та лікарю-ортопеду Нечай Любомиру Ростиславовичу. Чудові, чарівні лікарі !

  Москаленко Наталія Вікторівна
  26 лютого 2023
 • Чудова стоматологів, прекрасні лікарі, зовсім не боляче роблять свою роботу. Дякую)

  Козакова Дар'я
  22 січня 2023
 • Була на чистці зубів на Дмитрівській, 75. Все дуже сподобалося. Лікар Максим Олександрович провів процедуру швидко і безболісно, а також дав рекомендації щодо подальшого лікування. Клініка дуже комфортна, рекомендую.

  Шаталова Ірина Олександрівна
  15 січня 2023
 • Хочу подякувати лікарю-гнатологу Андрію Степановичу, завдяки його професіоналізму, позитивному настрою, впевненості у вирішенні проблеми нарешті за багато років маємо «світло у віконці» . Процвітання кліниці, в якій такі спеціалісти, дякую, що працюєте в ці важкі часи!

  Панасюк Юлія
  02 грудня 2022
 • Хочу висловити величезну подяку лікарю від Бога - Олені Олександрівні Гавриловій, Яка швидко і якісно пролікувала мій проблемний зуб, через який я дуже хвилювалась. Уважна, обережна, надає колосальну психологічну підтримку пацієнтові, робить все чітко і швидко. Я йшла просто лікувати один зуб, а вона мене так надихнула і підтримала, що я одразу й зуби мудрості видалила, які вже просто «кричали», такими були поганими. Дуже раджу клініку Са-Ната і Олену Олександрівну, особливо тим, хто боїться і відтягує лікування!)

  Надія Касьян
  11 листопада 2022
 • 01.11.22 відвідали клініку на Чавдар .При вході в клініку нас зустріли привітні адміністратори . Була потрібна консультація лікаря-ортодонта для дитини 3-х років. Я вважаю ,що нам дуже пощастило,що ми потрапили до лікаря Анджеліки Володимирівни.Вона знайшла такий підхід до дитини,яка після спілкуванням з лікарем відкрила ротик і дала зробити огляд .Це дуже важливо. Після оглядку лікарь надала вичерпані відповіді на усі наші запитання.Та пообіцяла,що додаткого проконсультується ,ще з колегами. 02.11.22 р. лікар не змогла додзвонитися. І скинула у вайбер голосове повідомлення в якому для батьків було настільки все роз'яснено ,що більше не залишилося запитань.Дуже дякуємо за турботу

  Микитенко Ірина
  04 листопада 2022
 • Ревенок Денис Олександрович просто кращий 💫 чудово виконав свою роботу, і тепер я зможу посміхатись не боячись, що хтось побачить дірочку замість зуба. У вас всі лікарі, з якими я працювала чудові, але Ревенок просто додав + позитивних емоцій надовго

  Трень Вікторія
  07 жовтня 2022
 • Дуже вдячний за допомогу , сподобався підхід до лікування , все швидко та професійно, тепер тільки до вас !

  Олександр
  03 жовтня 2022
 • Щиро дякую за високопрофесійні роботу при наданні стоматологічних послуг Марії Андріанівні Кожокару. Це лікар яка складає душу в свою роботу! Велика Вам дяка, дай вам боже здоров'я та жіночого щастя!

  Скулят В. Е.
  10 вересня 2022
 • Хочу залишити позитивний відгук лікарю Мирославі Володимирівні. Професіонал свого діла! Все швидко та якісно!

  Орлов Роман Русланович
  04 вересня 2022
 • Отличный сервис. Хирурги и терапевт профессионалы, все вежливо, быстро и качественно! Рекомендую клинику

  Виктор
  08 серпня 2022
 • Клиника на высшем уровне,последние передовые технологии,использую врачи этой клиники .Очень приветливый персонал,ощущение надежности ,все врачи квалифицированные и подходят к каждому пациенту с индивидуальной ответственностью .Ощущение,что ты попал в надежные руки меня не покидало ,первый раз была сделала анастезия безболезненно,благодаря современным препаратам .В клинике были замечены иностранцы,которые приветили с Америки на лечение.Цены адекватные,смело рекомендую.

  Иванова Наташа Юрьевна
  11 липня 2022
 • Була на консультаці у лікаря гнатолога Желєзко, та ортодонта Терно, дуже зрозуміло пояснили мені всю ситуацію, пов‘язану з прикусом, задоволена комплексним підходом та повнотою діагностики, отримала повну картину того, що маю на сьогоднішній день. Якщо плануватиму подальше лікування, то обов‘язково звернуся до клініки Са-Ната.

  Вишневецька Вікторія Сергіївна
  01 липня 2022
 • Безмежна вдячність за професійну роботу і ввічливий прийом адміністраторам , лікарям і їх помічникам клініки на Чавдар, а саме: Зданчук Дар"ї Юріївні - лікар стоматолог від Бога. Я перестала боятись усіх цих процедур і тепер маю здорові зуби. Дякую, за Ваш професіоналізм і турботливість. Дарі"ї Дмитрівні - лікар парадонтолог. Чистка і кюретаж лікар зробила безболісно і мої зубки стали супер гладкі і красиві. Дякую! Взагалі, дуже задоволена, що звернулась в клініку на Чавдар. Рекомендую.

  Лебедюк Ірина
  23 червня 2022
 • Дуже велику подяку хочу виразити лікарю Деевій Ользі Святославівні , яка дуже професійно лікує зуби і має позитивну енергетику і ввічливість . Велике спасибі маю сказати хірургу Коасновид Владиславу Петровичу , який можна сказати врятував мене - дуже складне видалення двох зубів в запальному процесі - все зробив на висоті : чітко , акуратно , професійно . Шви зняли , заживає . Дякую людям , що знаходяться на своєму місці . Всім рекомендую клініку Саната . Гарного здоров’я !

  Ігнатченко Олена
  10 травня 2022
 • Хочу очень поблагодарить клинику Са-Ната на Чавдар 11, а именно врача Владислава Петровича за то, что он хорошо делает свою работу. Удаление зуба мудрости (который был испорчен и болел) - было не долго, не больно. Анастезия уже отходит и пациент себя хорошо ;) Спасибо Вам большое!

  Корицкая Наталья Николаевна
  26 квітня 2022
 • Спасибо огромное за вежливый, теплый прием. Вы мне очень помогли с моей бедой, из-за которой я не мог полноценно кушать, и спать по ночам.

  Лащенко О.С
  07 квітня 2022
 • Огромное спасибо всему коллективу клиники СА-НАТА за тёплый приём и отдельное спасибо Доктору Дубиченко Сергей Викторович за самый приятный поход к стамотологу Всем огромная благодарность !!!!

  Евтеев Иван Александрович
  01 квітня 2022
 • Делал чистку зубов. Результатом доволен, рассказали подробно о том, как нужно правильно и результативно чистить зубы. Советую! В дальнейшем буду обращаться именно в эту стоматологию.

  Корчик Артем Викторович
  18 лютого 2022
 • Лечилась у Кожокару Марины Андриановны, очень понравилось, все прекрасно, зуб не беспокоит уже 3 год. Понравился подход, профессионализм и добропорядочность! Благодарю!

  Костынян Надежда
  01 лютого 2022
 • Спасибо огромное клинике, за быструю запись, отличное обслуживание и быстрое , качественное лечение.

  Войтенко Диана Аоександровна
  27 січня 2022
 • Обслуговуванням задоволена, чудовий кваліфікований персонал.

  Жадан Анна Ярославівна
  27 січня 2022
 • Лікарь видалявв зуб. Процедура пройшла безболісно . Лікарі чуйні вічливі . Після видалення провели консультацію як доглядати за зубами .вдячна зо роботу.

  Пашківська Оксана Геннадіївна
  21 січня 2022
 • Делала чистку зубов, всё прошло хорошо, довольно быстро, вежливый доктор.

  Ковальская Яна
  21 січня 2022
 • Стоматология отличная,советую врача Масюк Кристина Сергеевна,все сделает эстетично и аккуратно

  Броян Даваті Осейович
  17 січня 2022
 • Замечательный доктор Богдан Иванович, сделал чистку зубов, внимательно и тщательно😇 Рекомендации полезные, обязательно прислушаюсь. Админы внимательные и вежливые девушки, ответили на все вопросы и помогли найти нужное время для записи🤗 Рекомендую

  Сологуб Яна Юрьевна
  16 січня 2022
 • Доверилась этой клинике и не ошиблась. Очень понравилось лечение под микроскопом. Профессионал своего дела доктор Любомир Ростиславович успешно провел перелечивание зубных каналов и лечение гранулемы. Благодаря этой клинике сохранила естественные зубы, поставила несколько коронок, исправила прикус ношением капы. Прихожу на прием как на праздник. После посещения клиники хочется улыбаться! Рекомендую однозначно. Чистота, аккуратность и прозрачность во всем. Всему персоналу ОГРОМНОЕ СПАСИБО. ВЫ ЛУЧШИЕ!!! Продолжаем лечение.

  Бондаренко Лариса
  10 січня 2022
 • Вразила професійна робота лікарів та адміністраторів. Рекомендую всім лише дану клініку для лікування зубів. Я задоволений лікуванням зубів)

  Мороз Артем Андрійович
  09 січня 2022
 • Все отлично! Хорошие доктора и персонал.

  Валерия
  02 січня 2022
 • Процедура прошла хорошо. Врач все объяснила. Приемом довольна

  Вьюшкова Анастасия
  29 грудня 2021
 • Отличная клиника, огромная благодарность Деевой Ольге Святославовне за внимание и заботу!!!

  Софищенко Катерина
  29 грудня 2021
 • Проходила чистику в клинике на Лукьяновке, а также удаляла зуб у доктора Андрусика Андрея Анатолиевича. Обе процедуры прошли отлично, а удаление ещё и быстро. Благодаря вам, возможно, перестану бояться стоматологов)

  Жилина Алена Игоревна
  24 грудня 2021
 • Всё супер😇очень понравилась клиника и персонал, всё на высшем уровне и оборудование и доктора 🤝рекомендую

  Билицкий Андрей Васильович
  23 грудня 2021
 • Отличная клника! Команда профессиональных врачей. Отдельное спасибо за самоотверженную ювелирную работу Маргариты Кравец. Рекомендую!

  Юлия
  20 грудня 2021
 • Отличная клиника.Огромное спасибо персоналу ,который там работает.Иду туда смело не в первый раз.

  Харчевникова Елена
  19 грудня 2021
 • В данное время я и моя супруга проходим профилактическое лечение зубов в стоматологии Са-Ната. Хочу признаться, приятно удивлены = на высоком уровне профессионализм врачей = все делают качественно и безболезненно. Безболезненно до такой степени, что при последнем визите, я несколько раз вздремнул прямо в кресле при лечении 4-х каналов в зубе. При этом всем, цены на услуги очень радуют = приблизительно в среднем диапазоне по Киеву (1.000 гривен/зуб) Однозначно рекомендую стоматологию Са-Ната для профилактики и лечения вопросов с зубками. Всем желаю здоровых и прекрасных улыбок;)

  Калюх Дмитрий Васильевич
  19 грудня 2021
 • Первый раз в этой клинике, в восторге от врачей! Безупречно, комфортно и просто идеально все! Советую всем!!! Мне очень понравилось!!!

  Пелех Ирина Николаевна
  18 грудня 2021
 • Очень классная клиника, доктор Гнатюк Екатерина очень внимательная и аккуратная, провела чистку безболезненно, мне было комфортно. Клиника высшего уровня, рекомендую.

  Пупач Вита
  14 грудня 2021
 • Сегодня были на чистке в этой клинике, всё очень понравилось)) доктора профессионалы, всё на высшем уровне . Рекомендую 👍

  Корнилова Виола
  10 грудня 2021
 • Очень довольна тем как обслужило ! Все быстро и качественно ❤️Спасибо

  Устиненко Роксолана Олеговна
  09 грудня 2021
 • Видаляла зуб у Сергія Ігоровича, все на найвищому рівні, час пролетів непомітно, все супер) Якщо хочете видаляти - вам до нього однозначно

  Усольцева Ася
  09 грудня 2021
 • Сегодня была на чистке в этой клинике, всё очень понравилось. Доктор Наталья Васильевна профессионал, спасибо ) Рекомендую 👏

  Кирьякова Наталья Григорьевна
  07 грудня 2021
 • Были с племянниками у доктора Гюли в другой клинике, впервые дети не плакали у стоматолога! Определённо придём к ней в следующий приезд!)

  Сардалова Иман
  05 грудня 2021
 • Благодарю персонал клиники, администраторов за внимательное отношение к пациентам

  Нуфтуллаева А.С.
  05 грудня 2021
 • Дякую велике за лікування дуже гарна клініка раджу

  Берестовець Марина Владиславівна
  04 грудня 2021
 • Професійна клініка з висококваліфікованим персоналом. Починаючи з привітного погляду на рецепшині і закінчуючи де делікатним відношенням лікарів - це про настрій в Са-Наті. А що до лікування - вибудовують крок за кроком, ретельно спостерігають і роблять все професійною та новітньою технікою. Лікуємось всією сім‘єю і рекомендуємо друзям. Піклуватись про свої зубки - тільки в Са-Ната.

  Брушко Татьяна
  04 грудня 2021
 • 02.12.2021р. лікар-терапевт Петрик Наталія Василівна провела чистку зубів. Роботу виконала професійно, на високому рівні. Дуже уважна до пацієнта. Повністю задоволений відвідуванням клініки "Са-Ната". Рекомендую.

  Гавриш Микола Григорович
  02 грудня 2021
 • Клиника достойна внимания. Рекомендую Нечай Любомира Ростиславовиче и Макарчука Василия Владимировича.

  Городецкая
  30 листопада 2021
 • Заботливые, внимательные доктора. Прекрасное отношение к клиентам со стороны сотрудников. Рекомендую

  Логвиненко Ирина
  28 листопада 2021
 • Внимательные, отзывчивые доктора, спасибо им огромное. А также замечательные сотрудники. Рекомендую

  Логвиненко Ирина
  28 листопада 2021
 • Сегодня в этой клинике мне провели чистку зубов. Чистку проводила врач Амалия Басамовна. Процедура была проведена быстро и качественно, врач сразу расположила к себе, всё подробно рассказала, ответила на все интересующие вопросы. Чисткой я осталась очень довольна. Работу врача Амалии Басамовны оцениваю как работу, проведённую на высшем уровне. Буду рекомендовать вашу клинику своим друзьям и знакомым.

  Илюхина О.В.
  27 листопада 2021
 • Начну с основного! Я крайне себя каждый раз уговариваю пойти к зубному врачу и получается договорится с собой только тогда, когда зуб начинает болеть и иначе нельзя никак... Причина - не очень опыт был, мне 33 года и бывал у разных врачей в различных клиниках. Что понравилось: 1 наверное самое важное !!! Удивительный подход врачей. Врач в первую очередь супер-специалист как оказалось и очень важно для меня - бомбезный психолог ! Чувствуется по-настоящему индивидуальный (не на словах, а на деле) подход к клиенту, ко мне был именно такой. Я ощутил к себе внимание, расположение, врачи обеспечивают Вам максимальный комфорт, внимание, которое расслабляет и позволяет "выдохнуть" не сидеть на иголках и не быть в стресняке во время ювелирной работы :) 2 Качество работы - ощущение, что на годы и годы вперед. Зуб не был потерян хоть другие врачи (двое) сделали приговор... 3 инструментарий: вся необходимая техника по месту, врач сразу же оценивает результаты своей работы по снимку на компьютер в 3Д модель. Никуда для этого не нужно бегать, все находится "под рукой". Оборудование визуально новое и приятное глазу, очевидно точно дорогостоящее. ИТОГ: *Единственная клиника куда я уже иду без чувства страха и с осознанием того, что мне сделают зубы так качественно, насколько это возможно. *Да, цены не низкие, я бы сказал именно для меня высокие. Но есть "НО" и оно положило основу дальше проходить тут лечение. а) - зуб в моем случаи был спасен - если бы не так-привет имплант , а это уже совсем другая история по деньгам и по времени... б) - в моем случаи каналы (так показал снимок) были сделаны качественно, но из-за отсутствия техники, не до конца проработаны, из-за этой причины история про меня, были потеряны нервы и часть зубов "мертвые" как результат. Прийдется переделывать работу предыдущих врачей и снова деньги и снова время... Что точно в далекой перспективе не выход и выгоднее сделать один раз классно, чем бегать и переделывать "хорошую" работу врачей. Скупой платит дважды ! Не повторяйте моих ошибок. Точно и безоговорочно рекомендую Вам обязательно прийти в СА-НАТА и начать лечиться именно тут!!! Поверьте, после первого посещения Вы просто не сможете идти и не захотите идти в любую другую клинику и искать других врачей.

  Науменко Александр
  23 листопада 2021
 • Понравился подход , Клиника в целом , Спасибо Мирославе Владимировне за консультацию

  Кривута Светлана
  23 листопада 2021
 • Клиника супер, все очень понравилось!! Отличается от других современный оборудованием, приятной атмосферой и дружелюбным персоналом! Очень рекомендую ее другим))

  Цимбалюк Дария
  22 листопада 2021
 • Прекрасный хирург. Удалила зуб мудрости. Все отлично. Рекомендую

  Гриненко Елена
  21 листопада 2021
 • Отличная клиника ,отличный персонал,советую

  Влад
  20 листопада 2021
 • Была сегодня на гигиенической чистки, все очень понравилось, доктор предоставил обдирную консультацию, в дальнейшем планирую лечится в этой клинике!Рекомендую!

  Пархомик Катарина Сергеевна
  20 листопада 2021
 • Рекомендую!! Дети возраст 7 и 11 лет, не бояться стоматолога благодаря профессионалам своего дела. Доя детей всегда маленькие подарочки)))

  Бунтуш Ирина
  20 листопада 2021
 • Клиника настоящего европейского уровня обслуживания. Врачи и Администраторы настоящие мастера своего дела.

  Сайко Олег
  19 листопада 2021
 • Была сегодня впервые в клинике , по рекомендации знакомого , очень все понравилось 🥰 Делала отбеливание лазерное - результатом довольна . Рекомендую

  Богданюк Анастасия
  18 листопада 2021
 • Высокое качество обслуживания. Детский врач, Кязимли Гюльтадж Авезкизи, очень хорошая. Ребёнок отчитался довольный!

  Титова Оксана Владимировна
  17 листопада 2021
 • Очень благодарна доктору Марианне за чистку и детальную консультацию сложного зуба, за профессионализм и спокойствие.

  Волкова Лана
  17 листопада 2021
 • Лікування на високому рівні. Фахівці гарно консультують. Гарне ставлення до клієнтів.

  Сайко Наталія
  14 листопада 2021
 • Профессиональные врачи, отличное обслуживание, вежливые сотрудники. Благодаря Санате , перестала бояться стоматологов)

  Кашпрук Дарья Олеговна
  13 листопада 2021
 • Отличная клиника, хорошие специалисты) Приятно что заботятся о клиентах)

  Болгарин Дмитрий
  13 листопада 2021
 • Ви - фахівці своєї справи! Ви з легкістю та бажанням підходите до будь якої проблеми і так само Ви з комфортом вирішуєте її) Дякую ❤️

  Власик Ганна Григорівна
  11 листопада 2021
 • Хорошая, чистая клиника с современным оборудованием! Была первый раз, удаляла зуб. Было очень страшно, но Дубиченко Сергей Игоревич сделал все восхитительно, огромнейшее ему спасибо! Единственное неприятно что администратор не предупредил что после 21.00 нужно доплачивать 300грн за прием! А в целом все круто, спасибо!

  Пустовгар Ирина Юрьевна
  09 листопада 2021
 • Спасибо доктору Екатерине Анатольевне за чуткий подход к работе и очень нежное внимание к пациенту, сеанс прошёл очень спокойно и приятно.

  Костырская Ольга
  08 листопада 2021
 • Очень довольна профелионализмом врачей

  Лущік Інна Михайловна
  08 листопада 2021
 • Чудовий персонал,майстри своєї справи. Лікують швидко,якісно,та безболісно.

  Канацуй Семен Георгійович
  07 листопада 2021
 • Был сегодня у доктора на лечении кариеса. Всё понравилось, клиника на высшем уровне.. Советую

  Левшенко Даниил Олегович
  07 листопада 2021
 • Спасибо за лечение!Остался очень довольный !Врачи-специалисты!!

  Кохан Денис Русланович
  06 листопада 2021
 • Хорошая клиника и врач, который чистил кариес .. Спасибо большое

  Петина Александра Андреевна
  04 листопада 2021
 • Отличные специалисты !профессиональный подход )Отзывчивые девушки на рецепции!

  Декерменджи Анна
  04 листопада 2021
 • Отличная клиника! Врач Светлана Владимировна отличный специалист! Очень благодарна за совести и за лечение!

  Нечай Дарья Александровна
  04 листопада 2021
 • Якісне обслуговування, привітний персонал. Рекомендую!

  Бойко Альона
  04 листопада 2021
 • Была сегодня не удалении и хочу выразить свою благодарность доктору- профессионалу своего дела Яковенко Владимира Романовича. Советую всем данную клинику 🙏👏

  Ситаленко Дарья Михаиловна
  02 листопада 2021
 • Чудесная клиника, не первый раз прихожу и всегда выхожу довольная!!!! Доктора отличные, удаляла зуб мудрости, все прошло быстро и незаметно !!!! Рекомендую !!!!

  Шустова Виктория
  01 листопада 2021
 • Чудесная клиника, не первый раз прихожу и всегда выхожу довольная!!!! Доктора отличные, удаляла зуб мудрости, все прошло быстро и незаметно !!!! Рекомендую !!!!

  Виктория
  01 листопада 2021
 • Клиника супер!!!!!! Встречают приветливые девочки на рецепции! Работают профессионалы, всё стерильно, быстро и главное качественно!!!! Не первый раз тут, выбираю только эту клинику, всем советую !!!!!!

  Ялоха
  01 листопада 2021
 • Сьогодні вперше був у клініці ! Сподобалось все! Лікування пройшло безболісно ,дуже зручно що в клініці можна зробити знімки любої складності. Тепер буду постійним пацієнтом!!!

  Батюк О.В.
  01 листопада 2021
 • Бардавід Діана Імадодовна ( сподіваюсь правильно написала) просто самий накращий лікар, дуже добра і знає свою справу. Дякую за таких лікарів!

  Солоненко Жанна
  30 жовтня 2021
 • хороший персонал,мастера своего дела.Обязательно прийду еще

  Гуторович Вероника
  29 жовтня 2021
 • Хорошая стоматология, все хорошо и качественно делают. Советую.

  Савченко Олег
  29 жовтня 2021
 • Отличная клиника,хорошие врачи,приятная атмосфера,всем советую!

  Катаєв Олексій Юрійович
  26 жовтня 2021
 • Всегда благодарна персоналу и подходу клиники к своим пациентам . Рекомендую !

  Герасимова Лидия
  26 жовтня 2021
 • В целом ,очень хорошее впечатление сложилось о клинике)),сделали всё быстро и профессионально. Я довольна. Рекомендую.

  Антонеко
  25 жовтня 2021
 • Чудесные специалисты

  Дудкина Анастасия Сергеевна
  25 жовтня 2021
 • Доволен предоставленной услугой, доктора-профессионалы своего дела! Буду всем рекомендовать эту клинику

  Щербань Ігор Павлович
  24 жовтня 2021
 • Сегодня была на чистке у Дарьи Олеговны, всё очень понравилось, быстро и безболезненно

  Даниловская Мария Владимировна
  24 жовтня 2021
 • Лечемся клинике всей семьёй, очень благодарны за внимание и проффесиональный подход . Спасибо за заботу о наших зубах Рекомендую клинику, очень благодарны за внимание и проффесиональный подход . Спасибо за заботу о наших зубах. .

  Юля Стефанкив Олександровна
  22 жовтня 2021
 • Отличная стоматология: стерильно, современно, качественно и без боли)

  Инна Кушнерёва
  22 жовтня 2021
 • Клиника в которую хочется возвращаться с хорошим настроением😊 Клинику буду советовать всем. Спасибо за хороший подход к пациентам🙏

  Дрогонюк Дмитро Анатолийійович
  22 жовтня 2021
 • Рекомендую) гигиена клиники и приветливый доктор,- то, что надо для комфортного самочувствия и белоснежной, здоровой улыбки♡

  Инна
  21 жовтня 2021
 • И снова посетила полюбившуюся стоматологическую клинику Sa- nata. Всё, как всегда, профессионально, на высшем уровне. Очень довольна персоналом клиники. Рекомендую всем, кто ещё сомневается, к кому лучше обратиться.

  Леонтьева Инна
  21 жовтня 2021
 • Хочу выразить искреннюю благодарность врачу-хирургу Сергею Игоревичу Дубиченко за его профессионализм и внимательное отношение к пациенту. Под мостом, который простоял у меня двадцать лет, воспалились корешки зубов, пришлось снимать мост и удалять сразу три зуба. Процедура прошла безболезненно и без последствий. Очень довольна, буду рекомендовать Сергея Игоревича своим знакомым.

  Иванченко Алла Владимировна
  20 жовтня 2021
 • Хочу выразить искреннюю благодарность врачу-хирургу Сергею Игоревичу Дубиченко за его профессионализм и внимательное отношение к пациенту. Под мостом, который простоял у меня двадцать лет, воспалились корешки зубов, пришлось снимать мост и удалять сразу три зуба. Процедура прошла безболезненно и без последствий. Очень довольна, буду рекомендовать Сергея Игоревича своим знакомым.

  Иванченко Алла Владимировна
  20 жовтня 2021
 • Все понравилось. Врач Василий Владимирович профессионал своего дела!

  Пивнюк Ирина Дмитриевна
  19 жовтня 2021
 • Обслуживаюсь в клинике более 5 лет, лечащий врач - Любомир. Цена/качество - именно про эту клинику. Скупой платит дважды, весь спектр услуг и цены оправданы, профессионалы высочайшего качества. Всем доволен.

  Коваль Игорь Сергеевич
  19 жовтня 2021
 • Все понравилось . Рекомендую

  Спаська Стелла
  18 жовтня 2021
 • Были на чистке , отличное обслуживание , нам понравилось

  Елена
  18 жовтня 2021
 • Замечательная клиника с отличным отзывчивым персоналом, и оптимальными ценами. Хожу сюда на постоянной основе и всегда очень довольна, каждый раз у нового доктора и ни один доктор никогда не оставил плохого впечатления. Очень рада что нашла такую замечательную клинику.

  Лим Татьяна
  18 жовтня 2021
 • Замечательная клиника с отличным отзывчивым персоналом, и оптимальными ценами. Хожу сюда на постоянной основе и всегда очень довольна, каждый раз у нового доктора и ни один доктор никогда не оставил плохого впечатления. Очень рада что нашла такую замечательную клинику.

  Лим Татьяна
  17 жовтня 2021
 • Тільки в мультфільмах зубні феї літають і забирають зуби з-під подушок дітей. Насправді зубні феї якісно лікують зуби. Тому дуже рада, що потрапила до лікаря Грабар Мирослави. Швидко, професійно, я абсолютно задоволена .

  Кириченко Анастасія
  17 жовтня 2021
 • Я очень благодарна доктору Анастасии Александровне за то , что она проявила максимум старания, умения и человечности , в лечении меня( не простого пациента). Мне стало плохо в кресле, и доктор не растерялась. Она старалась и спасала меня, как могла. Когда я себя почувствовала лучше, она долечила мой зуб..Качество работы , просто превосходное. Что касается комфорта помещения, обслуживания персонала, оборудования - все на высшем уровне.Рекомендую всем , кому понадобится лечение зубов,, посетить клинику Саната, на ул.Липковского.

  Леся
  16 жовтня 2021
 • Чистка очень понравилась, рекомендую Алину Петровну.

  Милова Лидия
  14 жовтня 2021
 • Отличная клиника, сделать все в самом лучшем виде, советую всем.

  Надоленко Владислав
  13 жовтня 2021
 • Всё было шикарно, как всегда!! Клиника на вышлем уровне !

  Семен Борисович
  12 жовтня 2021
 • Очень понравился доктор. Ребёнок смотрел мультики весь сеанс)

  Федякин СВ
  11 жовтня 2021
 • На днях была в клинике Са ната, осталась под очень хорошим впечатлением, опытные доктора, приветливые администраторы,

  Кузнецова Илона Геннадиевна
  10 жовтня 2021
 • Все очень понравилось, первый раз на чистке. Зубы 🦷 сверкают ✨

  Хутанцов Даниил
  10 жовтня 2021
 • Огромная благодарность лечащему арчу моего ребёнка, и моего—- Грабар Мирославе Владимировне!!! Всегда компетентна, внимательна, доверяю ей лечение своего сына!!

  Кузнец Оксана Юрьевна
  10 жовтня 2021
 • Самый вежливый персонал, на рецепшене приятные девушки. Хочу поблагодарить отдельно Гаврилову Елену Александровну - профессионал своего дела приём всегда тёплый и безболезненный)

  Кедюлич Виктория Артёмовна
  10 жовтня 2021
 • Прекрасные доктора, настоящие профессионалы своего дела!

  Проценко Мирослава Алексеевна
  08 жовтня 2021
 • Доволен клиникой . Все нравится , профессионально , качественно . Рекомендую

  Антоненко Костянтин
  08 жовтня 2021
 • Лучшая стоматологическая клиника, в которой мне когда-либо приходилось побывать. Приветливый персонал, профессиональные врачи и уютная атмосфера - это все клиника Са-Ната.

  Евгений
  06 жовтня 2021
 • Сегодня впервые побывала в стоматологической клинике Са-Ната, доктор Наталья Васильевна очень профессионально провела чистку, обязательно ещё вернусь к вам .

  Цвях Анна
  06 жовтня 2021
 • Наталья Васильевна очень хороший профессионал , рекомендую 💯

  Лосева Алена
  05 жовтня 2021
 • Чудовий персонал та сервіс.Обов’язкова звертатимусь ще!

  Барсегян Вікторія
  04 жовтня 2021
 • Чудовий персонал та сервіс.Обов’язкова звертатимусь ще!

  Барсегян Вікторія
  04 жовтня 2021
 • Очень благодарны клинике и доктору Эльфат. Рекомендую.

  Воевчик Неля петрана
  03 жовтня 2021
 • Категорически не рекомендую эту клинику, дерут деньги , а устранить проблему не могут

  Ирина Шутова Владимировна
  03 жовтня 2021
 • Дійсно висококваліфікований персонал.Дійсно надають невідкладну допомогу,а не так як в інших клініках пишуть що надають,а насправді ні.У Сонаті все сподобалось.

  Катя
  02 жовтня 2021
 • Замечательная клиника.Персонал вежливий и приветливый, обслуживание на высшем уровне. Особенно благодарна хирургу Владимиру Карпик! Настоящий профессионал, работу выполняет аккуратно и внимательно. Спасибо!

  Бердичевская Анна
  02 жовтня 2021
 • Лечу зубы в этой клинике себе и ребёнку, полностью доволен всем. Цены средние, а сервис на высоте.

  Андрух Александр Сергеевич
  02 жовтня 2021
 • Я постоянный клиент клиники Сана-та как на осокорках так и на лукяновке, обращаюсь всегда только ним по люблю проблеме связанной с зубами, так как у них большой Спектор услуг и врачей

  Пахоменко Елизавета
  02 жовтня 2021
 • Все понравилось ! Качественно и профессионально

  Виталий Русецький
  02 жовтня 2021
 • Клинике ставлю 5 балов. Очень приветливые администраторы и заботливые врачи. Буду постоянным пациентом

  Viktoria
  02 жовтня 2021
 • Сегодня была на чистке в клинике Са-Ната, всё стерильно и безболезненно 👍

  Касьянова Ксения
  02 жовтня 2021
 • Превосходное обслудивание, быстрая помощь со сложной ситуаций. Особая благодарность Габриловай Е. А.

  Турченко Людмила Дмитриевна
  02 жовтня 2021
 • Хожу в клинику очень давно . Всем довольна )

  Гончаренко Полина
  01 жовтня 2021
 • Мы с другом были по рекомендации у Дмитрия Юрьевича на консультации , много проблем обнаружили , но все доступно объяснили , Спасибо 😊

  Олег
  01 жовтня 2021
 • Лікарі клініки роз‘ясняють все зрозуміло, сподобалась консультація лікарів. Чистка зубів пройшла чудово, планую лікуватись далі у вашій клініці.

  Гурська Анна
  30 вересня 2021
 • Відвідала кланіку на Липківського. Трішки переживала, бо це ж видалення двох зубів. Що можу сказати: дякую персоналу і зокрема хірургу Сергію Ігоровичу, все пройшло максимально комфортно для мене! Це було тепло і турботливо! Дякую велике за професіоналізм і сервіс! Повернусь до вас ще згодом! Рекомендую!

  Коломієць Олена
  30 вересня 2021
 • Спасибо большое ! Вы меня сегодня спасли , я пришла без записи с боль до слез в зубе . Вы сделали невозможное , больше не болит .Спасибо !

  Оксана
  30 вересня 2021
 • Сегодня были на чистке с мужем, всё очень понравилось👍 Рекомендуем клинику Са-Ната

  Агафонова Наталья Андреевна
  30 вересня 2021
 • Сегодня без записи пришли в клинику - нам не отказали . Доктор сделал снимок , осмотрел моего ребёнка , снял острую боль и записал нас к детскому доктору . Спасибо большое 😊 моя Ирочка была впервые у стоматолога и ей все понравилось )

  Коваленко Татьяна
  29 вересня 2021
 • Была на чистке у Алины Петровны. Осталась очень довольна. Очень тщательная чистка. Получила рекомендации по уходу за полостью рта и качественную процедуру. Очень внимательный специалист, и очень приятный человек.

  Корытина Евгения Георгиевна
  28 вересня 2021
 • Потрясающая клиника, с прекрасными понимающими врачами. Все четко и слажено, только положительное впечатление.

  Олийчук Дарья Петровна
  28 вересня 2021
 • Второй раз делаю чистку с брекетами в Санате, все нравится, полезные рекомендации врача для гигиены брекетов

  Щукина Алиса Сергеевна
  28 вересня 2021
 • Я всім дуже рекомендую дану стоматологію. У лікарів руки золоті. Мені ставили імпланти з коронками. Дякую головному лікарю Макарчуку Василю Володимировичу та хірургу-імплантологу Кінчуру Миколі Івановичу за їхню працю.

  Горбатюк Оксана Віталіївна
  28 вересня 2021
 • Все понравилось. Отзывчивый, профессиональный персонал. На высшем уровне

  Радченко Анна
  27 вересня 2021
 • Все понравилось. Отзывчивый, профессиональный персонал. На высшем уровне

  Радченко Анна
  27 вересня 2021
 • Все понравилось, большое спасибо Ольге Святославовне!

  Курильчук Никита Алексеевич
  27 вересня 2021
 • Все понравилось, большое спасибо Ольге Святославовне!

  Курильчук Никита Алексеевич
  27 вересня 2021
 • Замечательный хирург Любомир Ростиславович ,очень понравилось отношение и главное лечение ,большое спасибо!!!

  Ландо Вера Владимировна
  27 вересня 2021
 • Рекомендую врача Наталья Васильевна. Качественно пролечили зубы.

  Левченко Денис
  26 вересня 2021
 • Були на прийомі сьогодні на чистці - з дружиною - все сподобалось )

  Олесь
  26 вересня 2021
 • Доктор Бардавиль Диана супер! Очень боялась стоматологов, качество общения и работы супер, осталась очень довольна

  Алейник М.В.
  26 вересня 2021
 • Перший раз на прийомі в лікарні,відмінна робота персоналу та завдячую за відмінно вирішену проблему

  Бальков Сергій Вікторович
  26 вересня 2021
 • Комфортно, стерильно, профессионалы доктора - Рееомендую !!!!

  Шевченко Наталья
  26 вересня 2021
 • Очень довольны работой врача Еникеева Эльфара, с трёх лет ходим к нему без слез. Девочки на ресепшн всегда доброжелательны и приятны в общение. Рекомендую!

  Яблуновская Диана
  25 вересня 2021
 • Не первый раз здесь лечу зубы, довольна. Персонал отличный, профессионалы работают здесь. Советую!

  Дрозд Юлия
  24 вересня 2021
 • По рекомендации был у Дениса Александровича - Ревенка , все понравилось , подход , профессионализм , планирую запись дальше .

  Матусевич Иван
  24 вересня 2021
 • Довольна клиникой. Рекомендую

  Людмила
  24 вересня 2021
 • Лечим зубы уже не первый год.Ребёнку очень нравиться.

  Коба Світлана
  24 вересня 2021
 • Была сегодня на консультации у доктора Мариновской , понравился подход доктора к пациенту и его профессионализм, обязательно ещё вернусь в эту клинику

  Виктория
  23 вересня 2021
 • Был в этой клинике на чистке , остался просто в восторге от вежливости и компетентности докторов , как только зашел сразу же встретили приветливые девушки , что не может не радовать . Теперь только эта клиника))

  Фролов Роман
  23 вересня 2021
 • Была у доктора Амалии на процедуре чистки зубов. Все прошло замечательно, безболезненно. Рекомендую)

  Охримчук Светлана
  23 вересня 2021
 • Посетила врача-хирурга Дубиченко Сергея Игоревича. Врач очень приятный и компетентный. Удаление зуба прошло максимально быстро и относительно безболезненно. Очень довольна визитом и буду рекомендовать врача

  Мяделец Алина Романовна
  22 вересня 2021
 • Любомир Ростиславович замечательный доктор! Лечение прошло благополучно, лечится вся семья и друзья

  Ира
  21 вересня 2021
 • Большая благодарность врачам за диагностику и лечение. Особенно врачу Дарье Юрьевне! Безболезненно и быстро вылечили зубы. Однозначно рекомендую клинику на улице Е. Чавдар!

  Мелюх Юлия Валерьевна
  21 вересня 2021
 • Замечательная клиника са на та, персонал внимательный и врач Гандзюк Андрей Владимирович профессионально и легко устранил проблему!😞

  Тетяна Кривоніс
  19 вересня 2021
 • Была во всех отделениях клиники. Чистота, красота, все очень вежливые и приветливые! Рекомендую Бирюк Наталью Викторовну, отличный специалист, супер внимательная!Сын и сестра теперь тоже клиенты Са-Ната!

  Чжао Марина Валентиновна
  19 вересня 2021
 • Всё очень понравилось! Хороший персонал

  Бердичевская Елизавета Евгениевна
  16 вересня 2021
 • Я бы хотела поблагодарить Наталью Викторовну Бирюк, замечательно—талантливого стоматолога, равных которой я не знаю. Я лечусь у Натальи Викторовны уже несколько лет. Мой первый визит к ней был случайным, нужна была экстренная помощь, а «свой» стоматолог был очень далеко. Наталья Викторовна не только вылечила мой зуб, она помогла мне узнать, что мои зубы можно сделать светлее (я много лет мучалась из-за тёмного цвета). Наталья Викторовна провела полную реставрацию моих зубов с помощью полимерного покрытия. Теперь я могу улыбаться без стеснения, никто и никогда не догадывается о том, что это «не мои зубы». Когда Наталья Викторовна переехала временно из Киева в Полтаву, то мы с мужем не сочли это препятствием и, приехав в Киев, отправились к любимогу стоматологу в Полтаву. И опять не пожалели: после этого никаких проблем в течение 2-х лет. А теперь я очень рада, так как Наталья Викторовна снова вернулась в Киев и, побывав у нее после 2-х летней разлуки, мои зубы как новенькие. Встреча таких таланливых тружеников как Наталья Викторовна, хочется придумать свою пословицу: «Нашёл хорошего стоматолога—береги его как зеницу ока».

  Инна Долтон
  15 вересня 2021
 • Геева Ольга Святославовна Мастер своего дела Рекомендую

  Вовк. Ю.и
  15 вересня 2021
 • Отличная клиника, хорошие специалисты, отзывчивый персонал. Благодарю!

  Білозор Л.В.
  14 вересня 2021
 • Работают профессионалы. Всё делают качественно и быстро . Хороший подход к клиентам как персонала так и врачей. Я остался доволен,!

  Алфёров Андрей Андреевич
  14 вересня 2021
 • Лечили зубы ребёнку, очень довольны специалистами и сервисом

  Назаренко Серафим Олександрович
  14 вересня 2021
 • Все, классно)Очень приветливый персонал и доктора профессионалы своего дела!!Все нв высшем уровне😌

  Вадим
  13 вересня 2021
 • Делал чистку у врача Екатерины Гнатюк. Отличный доктор. Искренне благодарен.

  Емельянов Родион Игоревич
  13 вересня 2021
 • Доктор Амалия Бассамовна - чудесный парадонтолог, выполняет свою работу изумительно! Всем рекомендую! :)

  Юрченко Валерия Артуровна
  13 вересня 2021
 • Хочу выразить благодарность сотрудникам клиники за профессионализм.Посещаем клинику всей семьёй и очень довольны обслуживанием.Успехов вам и роста!

  Митюков Руслан Анатольевич
  12 вересня 2021
 • Хочу выразить благодарность сотрудникам клиники за профессионализм.Посещаем клинику всей семьёй и очень довольны обслуживанием.Успехов вам и роста!

  Митюков Руслан Анатольевич
  12 вересня 2021
 • Все понравилось, обращаемся не в первый раз, ребёнок только сюда хочет к врачу. Рекомендуем.

  Сыч Анна Александровна
  11 вересня 2021
 • Персонал привітний, уважний , обслуговування на високому рівні.

  Світлана
  11 вересня 2021
 • Воспользовались первый раз услугами стаматологической клиники Саната. Остались очень довольны персоналом клиники, вежливые, внимательны и самое главное профессиональные. Всем советуем.

  Любар Татьяна
  11 вересня 2021
 • Провели имплантацию и удаление зубов у доктора КарпикВ.В. Все прошло отлично! Спасибо доктору за профессионализм и внимательное отношение!

  Чернявская Инна
  11 вересня 2021
 • Працюють молоді спеціалісти, які обізнані в новітніх методах лікування та є професіоналами. Обслуговування, лікування та обладнання на найвищому рівні.

  Наталія
  11 вересня 2021
 • Удаляла сую мудрости у хирурга Сергея Игоревича Дубиченко - хирург профессионал, советую всем только его.

  Шмидт Алла
  08 вересня 2021
 • Был на чистке в клинике «Са-Ната» всё очень понравилось. Рекомендую 🔝🔝

  Яковлев Владимир Борисович
  07 вересня 2021
 • Был на чистке доктора Клименко Виолетты , очень доволен !

  Назар
  07 вересня 2021
 • Очень благодарна медперсоналу стоматологии са-ната .Я пожилой человек 84 года, инвалид, ко мне отнеслись с большим вниманием и пониманием. Благодарна врачу за успешное удаление зубов . В дальнейшем буду обращаться только в эту клинику и проводить дальнейшее рекомандованное мне лечение зубов .

  Щербакова Лариса
  05 вересня 2021
 • Все сподобалось! Уважний і доброзичливий персонал.

  Волиньська людмила
  05 вересня 2021
 • Очень понравилась клиника. Квалифицированные специалисты.Рекомендую!

  Артур
  05 вересня 2021
 • Делаю процедуры более 6ти лет в этой клинике. Все нравится, советую к посещению

  Засимов Антон Александрович
  05 вересня 2021
 • Завжди із задоволенням їду лікувати свої зубки за 400 км до терапевта Олександра Олексійовича. Дуже компетентний лікар, вічливий та дуже старанний. А ще, дівчатка-адміни, окрема подяка за ваші посмішки при вході до приміщення, від неї відразу всі страхи стають меншими! Я з вами надовго, але, сподіваюсь не часто!)

  Біляєва Ольга
  04 вересня 2021
 • Отличный вежливый и профессиональный коллектив) благодарю за качественное лечение)

  Гаюн Юлия Валерьевна
  31 серпня 2021
 • Спасибо за профессиональную гигиену мне и моим детям 😇Рекомендую!

  Туряница Марьяна
  31 серпня 2021
 • Супер 🙌 нам с дочерью все понравилось , подход докторов . Записались дальше !

  Лазюк Эвелина
  31 серпня 2021
 • Был на чистке у доктора Петрик Н.В. В стоматологической клинике «Са-Ната», всё прошло классно. Спасибо. Рекомендую .

  Сайко Ярослав Володимирович
  31 серпня 2021
 • Лечение прошло отлично, ребёнок доволен, рекомендую

  Дикая Виктория
  30 серпня 2021
 • Очень внимательный и вежливый персонал . Детский врач Эльфат очень внимательный , расположил к себе ребёнка , лечение зубов прошло легко , профессионально и радостно . Клинику однозначно рекомендую

  Слюсарь Надежда
  30 серпня 2021
 • Был на лечении в клинике «Са-Ната» всё очень понравилось, доктора профессионалы. Рекомендую.

  Шевчук Максим Петрович
  30 серпня 2021
 • Чудова клініка. Дуже уважні лікарі, приємні дівчата на рецепції. Уже більше року лікуюсь тільки тут і раджу друзям.

  Чаїнська Оксана Володимирівна
  28 серпня 2021
 • Отличное обслуживание!!!! Замечательные доктора!!! Ребёнок не заметил процесса лечения, остался доволен!!!!! Рекомендую!!!

  Букасова Вера
  28 серпня 2021
 • Щиро дякую лікарям Са- ната . Ще трішки і я матиму ідеальну посмішку .

  Кравцов Володимир
  27 серпня 2021
 • Сегодня зафиксировала коронку . Все супер 🙌

  Миюц Ирина
  27 серпня 2021
 • Сегодня был на лечении у доктора терапевта Бабаевой Э.Г. доктор очень внимательная и аккуратная, всё прошло безболезненно и качественно. Рекомендую клинику "Са-Ната".

  Амосов Олександр Володимирович
  26 серпня 2021
 • Впервые побывала на приёме в Са-Ната . Молодые и квалифицированные специалисты, современное оборудование. Все на высшем уровне. Рекомендую!

  Татьяна
  26 серпня 2021
 • Отличная клиника! Рекомендую!!

  Прилепа Анастасия
  24 серпня 2021
 • Поздравляю весь коллектив клиники «СА-НАТА» с Днем Независимости Украины!!! Две недели прохожу лечение в клинике. Коллектив клиники своей работой показывает, как действительно нужно любить и служить народу Украины. Благодарю Дубиченко Сергея Ивановича, за прекрасную работу по удалению зуба. Спокойно все объяснил, удалил, наложил швы. Все зажило быстро. Попросила консультацию по телефону, не смотря на напряженный график нашел время и дал исчерпывающую информацию по интересующему вопросу. Благодарю Нечай Любомира Ростиславовича. Восхищена его профессионализмом. Лечение и спасение каждого зуба вызывает восхищение! Особенно за терпение и умение найти подход к клиенту. Огромная удача, что в нашей стране есть такие специалисты! Администраторы всегда подбирают лучшее для меня время на прием к врачу. Всегда дозванивались, если освобождалось время у врача. Прекрасные медсестры, быстрые помощницы врачей. Всей клинике - процветания и благополучия!!! Всем рекомендую.

  Машкова В.А.
  24 серпня 2021
 • Делала профессиональную чистку, врач внимательный результат понравился. Всегда готовы подобрать подходящее время, организовать несколько визитов один за другим, удобно.

  Марина
  23 серпня 2021
 • Очень доволен приемом, все на высшем уровне. Отличные специалисты!

  Власов Дмитро
  23 серпня 2021
 • Самый харизматичный и профессиональный состав! Рекомендую!

  Денисюк Богдан Дмитриевич
  23 серпня 2021
 • Замечательная клиника, врачи профессиогалы. Спасибо.

  Беличенко Владислав Сергеевич
  23 серпня 2021
 • Замечательные спициалисты, профессиональный подход и отменный сервис. Особая благодарность Чоловская Яна и Расколий Алина Петровна за прекрасно выполненную работу

  Настя
  22 серпня 2021
 • Отличная клиника где работают только профессионалы! Лечусь в данной клинике уже более пяти лет! Спасибо!

  Халеев Егор Валерьевич
  21 серпня 2021
 • Отличный сервис. Рекомендую. Доктор Наталья Васильевна соответствует уровня профессионала. Спасибо

  Кульбако Ростислав Игоревич
  19 серпня 2021
 • Отличная клиника, очень светлая и уютная, Действительно квалифицированный и невероятно приятный персонал!

  Трофимова Александра
  19 серпня 2021
 • Отличная клиника, очень светлая и уютная, Действительно квалифицированный и невероятно приятный персонал!

  Трофимова Александра
  19 серпня 2021
 • Очень довольна клиникой, была на приеме у Ильиной Кристины. Вежливые администраторы и call center

  Белая Галина
  19 серпня 2021
 • Прекрасная клиника Отличные специалисты

  Конюшенко Лола
  19 серпня 2021
 • Самые лучшие впечатления после визита в Са-Нату. Квалифицированные специалисты и очень приветливый персонал!

  Виктория
  19 серпня 2021
 • Дякую за якісне лікування

  Гринь Аліна Олексіївна
  19 серпня 2021
 • Все понравилось . Рекомендуем ♥️

  Козик Стефания
  18 серпня 2021
 • Впервые побывали в СА-Ната и остались очень довольны. Новая современная клиника, квалифицированные специалисты и приветливый персонал в целом. Рекомендую!

  Ольга
  18 серпня 2021
 • Огромное спасибо клинике. Очень приветливый и отзывчивый персонал. Отдельное спасибо доктору Андрусику Андрею врач от Бога зубы рвёт легко и быстро. Даже не страшно с ним рвать всегда все аккуратно делает огромное спасибо

  Шевченко Екатерина
  18 серпня 2021
 • Была второй раз в клинике - довольна всем! Коллектив отличный, стоматолог профессионал Я нашла своего врача Спасибо огромное

  Винтер Евгения Александровна
  17 серпня 2021
 • Все понравилось , доктор Дмитрий Юрьевич - профессионал , очень добрый и отзывчивый .

  Виктория Сокол
  16 серпня 2021
 • Спасибо большое Оксане Васильевне(мой ортодонт) за то, что я наконец-то вижу, что мои зубы могут быть ровными и я теперь могу улыбаться без стыда и стеснения! Очень довольна профессионализмом и сервисом этой клиники! Ещё раз спасибо

  Божовская Олеся Андреевна
  16 серпня 2021
 • Дуже вдячна Любомиру Ростислпвовичу 😇

  Володько Ірина
  16 серпня 2021
 • Понравилась клиника за качественную консультацию , правильный подход , внимательность , профессионализм . Новое оборудование , стерильно все . Рекомендую !

  Надежда
  15 серпня 2021
 • Отличная клиника, уже третий раз к ним обращаюсь с проблемой. Отличные врачи, настоящие профессионалы своего дела.

  Таранина Ирина Олеговна
  15 серпня 2021
 • Пришёл в эту клинику, чтобы удалить восьмой зуб, который мучал уже несколько месяцев. Удалили зуб быстро, практически безболезненно с хорошей анестезией. Спасибо профессиональному врачу и приветливому персоналу стоматологии.

  Ладовир Тарас
  15 серпня 2021
 • Очень благодарна за спасение «безнадёжно» сломанного зуба❤️ При моём страхе стоматологии, лечение проходит комфортно и доверительно! Спасибо

  Яна
  15 серпня 2021
 • Дуже компетентней та професійний лікар Любомир Ростиславович. Дуже привітні та люб’язні дівчата на рецепції. Дякую.

  Ляхова Катерина
  14 серпня 2021
 • Дуже компетентней та професійний лікар Любомир Ростиславович. Дуже привітні та люб’язні дівчата на рецепції. Дякую.

  Ляхова Катерина
  14 серпня 2021
 • Отлично и качественно, Елена Александровна очень приятный и талантливый специалист!

  Власов Дмитрий
  14 серпня 2021
 • Сегодня закончила лечение всех больны зубов. Благодарю доктора Любомира Ростиславовича за приятное лечение. Очень счастлива , что нашла именно эту клинику. Впервые в жизни чувствую , что ВСЕ зубы здоровы и качественно вылечены

  Юлия Бавыкина
  12 серпня 2021
 • Хорошая клиника, профессиональные и внимательные врачи

  Коротка Олена
  12 серпня 2021
 • Amazing service, professional, fast and extremely clean. Most likely best in Kiev for expats

  Tarek Bouakaz
  11 серпня 2021
 • Работа доктора Дячук А.А. просто прекрасна. Рекомендую!

  Самойленко К.В.
  11 серпня 2021
 • Лечила сегодня уже 6 зуб. Перелечивали старые пломбы и вторничные кариесы. Рада, что все работы делают с микроскопом. Комфортно , с анестезией, и проверкой на снимке . Рекомендую . Лечусь в клинике на Чавдар

  Юлия Бавыкина
  10 серпня 2021
 • Найкращі рекомендації лікарю Амалію Басанівну

  Павлик Оксана Володимирівна
  10 серпня 2021
 • Удаление прошло максимально безболезненно и быстро! буду рекомендовать друзьям с плохими зубами:)

  Хайрудинов Никита Сергеевич
  10 серпня 2021
 • Очень впечатлена терпением и профисионализмом докторов.,нашли подход к моему ребёнку ❤️,Вы самые лучшие!Буду рекомендовать знакомым!

  Эюпова Айше Эскендеровна
  09 серпня 2021
 • Первый раз была в клинике, очень хорошее впечатление, работают профессионалы. Была на приеме у стоматалога Елены Александровны, осталась очень довольна. Спасибо огромное!

  Брюханда Александра Анатольевна
  09 серпня 2021
 • Хочу поблагодарить коллектив клиники «Сам-ната» за успешную обработку и лечения зубов,. Очень вежливы и заботливы

  Зайцев Валентин Александрович
  08 серпня 2021
 • Рекомендую клиника СА-НАТА и специалиста ортодонта Оксану Васильевну за профессиональный подход и знание детской психологии.

  Семенко Катерина Олександрівна
  08 серпня 2021
 • Были сегодня у детского стоматолога. Все прошло просто на высшем уровне. Идеальный подход к ребёнку что очень важно. Рекомендую

  Глоба Марина Сергеевна
  08 серпня 2021
 • Прекрасный персонал. Все везде чисто, и аккуратно. Вся техника высшего качества. Работа врачей бесспорно качественная!

  Дроботова Юлия
  08 серпня 2021
 • Была на приёме у стоматолога Гаврилова Елена Александровна. Очень внимательная врач, всё подробно объясняла.

  Сухенко Алёна Игоревна
  07 серпня 2021
 • Хочу поблагодарить коллектив клиники "Са-ната" за доброжелательность и компетентность. Обратилась в клинику с проблемой, с которой сталкиваются многие пожилые пациенты: удаление и протезирование зубов. Результатом довольна. Особая благодарность высокопрофессиональным докторам Василию Владимировичу и Николаю Ивановичу за внимательное отношение и качественную работу.

  Нагорняк Валентина Павловна
  06 серпня 2021
 • Була на прийомі у лікаря-парадонтолога Дмитра Юрійовича. Лікар дуже уважно вивчив проблему, обрав і роз'яснив тактику лікування та акуратно, і професійно а головне, безболісно провів процедуру. Я задоволена прийомом. Дякую, Дмитре Юрійовичу.

  Вікторія
  06 серпня 2021
 • ,Протезувала зуби, все добре

  Волкова Юлія
  06 серпня 2021
 • Очень довольна сервисом, в клинике Обслуживаюсь уже 2 года и менять ничего не собираюсь :)

  Сыч Елена Владимировна
  05 серпня 2021
 • Делала чистку, очень всё сделали аккуратно и качественно!

  Пономаренко Анастасия Сергеевна
  05 серпня 2021
 • Делала чистку, очень всё сделали аккуратно и качественно!

  Пономаренко Анастасия Сергеевна
  05 серпня 2021
 • Была на гигиене полости рта. Доктор Амалия просто порадовала своим профессиональным мастерством. Конкретно объяснила проблемы, которые меня волновали. Оперативно организовала консультацию с нужными специалистами. Прекрасно провела чистку. Замечательный доктор! Рекомендую!!!!

  Машкова Валентина Александровна
  05 серпня 2021
 • Приятный персонал, вежливая администрация и самое основное качественная работа хирурга Сергея Викторовича и ортадонта Анжелика Владимировна . Очень довольна . Рекомендую.

  Климова Анна Алексеевна
  05 серпня 2021
 • Прекрасное обслуживание, очень понравился профессионализм доктора (Дмитрий Юля вич). Очень компетентно объяснил текущую ситуацию и предложил варианты решения существующих проблем для меня и моих детей, очень приятный а ощенитесь как со взрослыми , так и с детьми, рекомендую! Алиса

  Алиса
  04 серпня 2021
 • Благодарю, за то, что у Вас работают такие потрясающие доктора, которым можно доверить здоровье зубов всей нашей семьи!!! Особенная благодарность нашему самому лучшему доктору Гавриловой Елене Александровне!!! Много лет мы рады, что она помогает нам красиво улыбаться!!!

  КИЯН Наталья Олеговна
  04 серпня 2021
 • Все очень понравилось! Быстро и безболезненно, очень профессиональные деликатные доктора!

  Каспранова Лилиана Ильгизовна
  04 серпня 2021
 • Прекрасный персонал, доктора - профессионалы, очень понравилось обслуживание! Спасибо!

  Муравская Анастасия Сергеевна
  03 серпня 2021
 • Лікував мене Борис Мистиславович дуже сподобалось все розжував пояснив. Приземна людина та лікар

  Бонк Артём Георгыйович
  02 серпня 2021
 • Рекомендую!

  Валентина
  02 серпня 2021
 • Доктор Алина Петровна очень понравилась, чистку сделала качественно, была очень дружелюбная. Рекомендую!

  Диденко Екатерина Владимировна
  01 серпня 2021
 • Очень довольна работой стоматолога Малый Дмитрий Юрьевич. Спасибо огромное!)

  Нечвеева Наталья Григорьевна
  01 серпня 2021
 • Благодарю клинику «Са-Ната» за прекрасный сервис, квалифицированных специалистов и за внимательное отношение к пациентам.

  Мыльникова Оксана Олеговна
  01 серпня 2021
 • Чудова клініка. Ви просто супер)))

  Рижук Тетяна Валеріївна
  01 серпня 2021
 • Любомир Ростисловович- великолепный доктор! Рекомендую на все 100%

  Сазонова ЕГ
  31 липня 2021
 • Персонал очень вежливый, все чисто и есть все оборудование, высокий сервис за адекватную цену. Всем рекомендую!

  Погребная Анна Леонидовна
  31 липня 2021
 • Замечательный и отзывчивый персонал

  Александра
  31 липня 2021
 • Очень хорошая клиника, приветливый персонал, добрые и уважительные доктора, минимальная боль во время лечения и шикарный результат после))) Спасибо Вам СА-НАТА

  Юхименко Сергій Олександрович
  31 липня 2021
 • Великі професіонали своєї правди ) Вічливий колектив ) Раджу не проходити мимо не пошкодуєте )

  Рижук Тетяна Валеріївна
  30 липня 2021
 • Всё очень понравилось

  Косолап Ева
  30 липня 2021
 • Пришла первый раз на чистку зубов, сделали, все ок, но после снимка оказалось, что нужно лечить сложный зуб, который побаливал и на это ушло 3 посещения у доктора Максима Геннадиевича. Благодарна за работуи консультации.

  Чеховская Анна
  30 липня 2021
 • Долгое время находилась в поисках хорошего доктора и попала в руки к прекрасному специалисту - Нечай Любомиру Ростиславовичу. Всё грамотно рассказал, объяснил, а главное - не запугал и вылечил мои зубы:) Первая клиника, куда мне не страшно идти.

  Анастасия Гришко
  30 липня 2021
 • Все хорошо

  Коцюба игорь анатольевич
  29 липня 2021
 • Очень довольна клиникой. Внимательный и приветливый персонал. Всегда найдут возможность принять пациента. Качество на высоте.

  Куцало Оксана Станиславовна
  29 липня 2021
 • Очень довольна клиникой. Внимательный и приветливый персонал. Всегда найдут возможность принять пациента. Качество на высоте.

  Куцало Оксана Станиславовна
  29 липня 2021
 • Ставлю імпланти, зокрема коронки ставив лікар - Кравчук Олександр Михайлович - фахівець (професіонал) своє справи та чуйна людина. Висловлюю йому свою Подяку!

  Круглій Леся Олександрівна
  28 липня 2021
 • Клінікою дуже задоволена! Хірург Ніна Костянтинівна і стоматолог Максим Генадійович - рекомендую

  Кордунова Олена
  28 липня 2021
 • Была на приёме у хирурга Кинчур Николай Иванович. Удаляла у него ранее зубы и опять пришла к нему. Он сделал удаление быстро и без боли.

  Сухенко Алёна Игоревна
  28 липня 2021
 • Очень хороший стоматолог Мирослава Владимировна, вежливый персонал, все на высшем уровне

  Левковец Татьяна Александровна
  25 липня 2021
 • Спасибо огромное Максиму Владимировичу! Удаление зуба мудрости прошло быстро, легко и безболезненно. Все страхи и опасения оказались напрасными. Рекомендую!!!

  Миронова Ирина
  25 липня 2021
 • Отличный клиника (СА-НАТА) всем советую

  Акмаммедов Бегли
  25 липня 2021
 • Очень понравилось. Спасибо большое. Всем Советую.

  Шишак Татьяна
  24 липня 2021
 • Очень понравилось. Спасибо большое. Всем Советую.

  Шишак Татьяна
  24 липня 2021
 • Лікуємось у дитячого лікаря Кучер Юлії , дітки з задоволенням ідуть до неї на побачення! Вона дуже уважна і вміє розташувати до себе діток! Задоволені лікуванням! Рекомендуємо клініку і лікаря!

  Цісельстка Тетяна
  24 липня 2021
 • Чудові лікарі і сучасна техніка. Рекомендую!

  Лук’янова Ольга
  24 липня 2021
 • Спасибо огромное ортодонту Анжелике! Накануне вылета в 8 часов вечера мой сын сообщил, что дуга брекета впаивается в щеку. С ужасом я начала искать круглосуточную клинику и нашла вас. Анжелика задержалась, чтобы нас принять и помочь! Огромное спасибо!

  Вдовиченко Юлия
  24 липня 2021
 • Дякую лікарям Протасовій і Касіян за якісну та швидку роботу, а також за хороше ставлення.

  Янішина Тетяна Миколаївна
  23 липня 2021
 • Лечу уже пятый зуб - очень довольна реставрациями. Врач все делает под микроскопом - за это отдельная благодарность. Рекомендую Любомира Растиславоыича на Осокорках

  Бавыкина Юлия Сергеевна
  22 липня 2021
 • Классная клиника, довольна своим лечащим врачем Юлия Анатолиевна, советую :)

  Марина Татунчак
  22 липня 2021
 • Очень довольна лечением. Доктор Зданчук Дарья большая умница!

  Онищенко Н. В.
  22 липня 2021
 • Была на чистке у Алины Петровны, очень внимательная, профессиональная и аккуратная врач. Все объясняет понятными словами. Впечатления самы приятные! Советую !

  Архипенко Анна
  22 липня 2021
 • Была на чистке у Алины Петровны, очень внимательная, профессиональная и аккуратная врач. Все объясняет понятными словами. Впечатления самы приятные! Советую !

  Архипенко Анна
  22 липня 2021
 • Я складний пацієнт, маю довгу стоматологічну «медкарту» . Але відколи 4 року тому знайшла «СА-НАТ» лікарів інших клінік не потребую, Тут можна отримати як оперативну допомогу, так і зрозумілий план поетапного лікування. Дякую Василю Володимировичу Макарчуеу, Гавриловій Олені Олександрівна. А ще тут чудове адміністрування!

  Бондаренко Марина
  21 липня 2021
 • До клініки потрапила випадково, оскільки придбала купон на чистку зубів зі знижкою. Чисткою залишилась дуже задоволена і вирішила скористатися послугами клініками далі. Розпочала процес лікування зубів у Грабар Мирослави Володимирівни. Лікування каналів з використанням мікроскопа, якісно, і лікар уважна та привітна. Була також на консультації в ортодонта Мариновської Оксани Василівни, також уважна та приємна. Планую подальше лікування і сподіваюся, що все задумане вдасться реалізувати. Дівчата на рецепції справді дуже привітні. Клініку рекомендую!

  Левчук Наталія
  21 липня 2021
 • Дуже приємний колектив, та професійний лікар. Все сподобалося, раджу дану клініку.

  Бондаренко Вадим
  21 липня 2021
 • Дуже люб'язний і привітний персонал. Була на чистці все сподобалось, все на найвищому рівні.

  Бондаренко Яна Олегівна
  21 липня 2021
 • Хочу поблагодарить стоматологическую клинику "СА-Ната" за оказываемые услуги и поделиться своим опытом лечения. Я нашла клинику в интернете и обратилась с острой зубной болью. Мне сразу нашли свободное время , оперативно и профессионально оказали помощь. Качеством обслуживания осталась очень довольна: современное оборудование, персонал внимательный и аккуратный и, самое главное, я здесь встретила своего лечащего доктора - Ольгу Вячеславовну! Зубы у меня не простые, но после ее работы не было никаких проблем, очень ей доверяю и благодарна. Лечимся всей семьей. Рекомендую!

  Резниченко Ирина
  20 липня 2021
 • Посетила клинику с нестандартной проблемой - решить вопрос с воспалённым зубом ребёнка 7 лет в срочном порядке между двумя поездками в глухое село, где о помощи стоматолога можно и не мечтать. Несмотря на плотный график , администраторы клиники вошли в положение и сделали все, чтобы помочь! Спасибо за отзывчивость, человечность, понимание! В профессионализме врачей сомнений нет! Очень рекомендую клинику! Спасибо большое Филатову Максиму Геннадьевичу за правильный психологический подход к лечению зубов ребёнка🙂 Влад вышел из кабинета героем- победителем с пониманием решённого вопроса! Чувствовал себя прекрасно, несмотря на ряд выполненных процедур (от анестезии, удаленного нерва до полного пломбирования зуба)! Спасибо большое🙂 Планируем остаться с Вами всей семьей☺️ Процветания Вашей компании! С таким целостным, комплексным качественным подходом, как у Вас, иначе быть не может!🌿

  Вершинина Елена
  19 липня 2021
 • Была на прийоме в Дубиченко Сергея Игоревича, хороший хирург, очень внимательный. Все прошло быстро и безболезненно. Очень рекомендую

  Ниничук В.
  15 липня 2021
 • Первый раз нашла клинику , потому что нужен был качественный 3Д снимок. В итоге остались лечить всю семью. Делали чистку детям и лечение каналов в сложных зубах. Понравилось , что пломбируют под микроскопом . На общем снимке все детально показывают, особенно зубы, которые можно спасти до воспаления. Благодарю за качественное лечение

  Бавыкина Юлия Сергеевна
  13 липня 2021
 • Хочу поблагодарить внимательный и отзывчивый персонал клиники СА-НАТА за профессионально и очень качественно сделанную работу. Я доволен клиникой и ихним подходом к клиенту. Рекомендую!

  ДЕРКАЧ Д .М
  12 липня 2021
 • Была в Са - Нате делала чистку зубов по покупону. Не смотря на акционные предложение процедуру провели великолепно!! Делали молоденькая доктор ( к сожалению не запомнила ее имя) и ассистент. Процедура прошла безболезненно, ни намека на дискомфорт или болевые ощущения! Это была лучшая чистка, из которых я делала. Клиника уютная, персонал вежливый и грамотный. Ушла с хорошим настроением и чистыми зубками!))

  Наталия Перехрест
  04 липня 2021
 • Быстро комфортно качественно. Спасибо большое Любомиру Растиславовичу за вставленный зуб.

  Радионов Вадим Викторович
  03 липня 2021
 • Пройшла довготривале лікування в клініці Са-ната. 🦷Хочу подякувати всій команді професіоналів👌Особлива подяка головному лікарю Василю Володимировичу, під контролем якого проходив весь процес лікування. Дякую за кардинальні зміни моїх зубків!😁 Хочу відмітити професіоналізм, людяність та уважність терапевта Любомира Ростиславовича🤗 Дякую за лікування, індивідуальний підхід та надання корисної інформації. Дуже привітний, щирий лікар, пацієнт приходить на прийом без жодного страху та сумніву, а це дуже важливо!☀️ Хірургу Миколі Івановичу дякую за чітку роботу без жодних ускладнень!!!👌Наша сім‘я і надалі буде стежити за здоров’ям зубів в клініці Са-ната🌸 Всім рекомендую, тут працюють кваліфіковані та привітні спеціалісти, сучасне обладнання та приємна атмосфера!☺️

  Алена Федоришина
  28 червня 2021
 • Безмерная благодарность детскому врачу Сажневой Екатерине Станиславовне. Врач нашла индивидуальный подход к моей 5-ти летней дочери, которая боялась даже в кресло сесть после неудачного опыта лечения. До этого были у шести разных специалистов и сделали в сумме около 20 визитов, но тщетно. В результате чего нам было рекомендовано лечение под медсном, чтобы не травмировать психику ребенка. Вскоре, совершенно отчаявшиеся, по рекомендации мы попали к Екатерине Станиславовне, которая уверенно сказала "Я вылечу ей все зубки". И вот, после нескольких визитов, врач вылечила дочке 2 зуба и почти долечили третий, самый сложный зуб с пульпитом. И все это без боли и слез! Ребенок буквально бежит на прием и сам заскакивает в кресло к любимому врачу. А сегодня дочь даже сказала, что зуб лечить было приятно. Спасибо Вам большое, Екатерина Станиславовна, за Ваш профессионализм и бесценный дар так уметь подойти к маленькому запуганному до ужаса ребенку и за эту возможность не перенести во взрослую жизнь боязнь стоматологов! Отныне ваши преданные пациенты, семья Нефёдовых.

  Нефёдова Марина Александровна
  17 червня 2021
 • Спасибо, большое спасибо , все понравилось .

  Лакарова Катерина
  16 червня 2021
 • Привітний персонал і лікарі. Затишна атмосфера. І хоча мою проблему вирішити не вдалось, мене проконсольтували безкоштовно і дали контакт людини яка мені допоможе. Дякую вам і бажаю всього найкращого

  Галенчик О. А
  15 червня 2021
 • Виривала зуб мудрості,у лікаря Дубіченко Сергій Ігоровоч.Лікар чудовий.Дякую Вам.

  Талимончик Світлана Вікторівна
  07 червня 2021
 • Большое спасибо доктору за профессиональный подход, заботу и хорошо сделанную работу! Я и моя семья будем рады стать постоянными клиентами клиники!

  Руденко Д.В.
  07 червня 2021
 • Хочу выразить огромную благодарность хирургу Сытник Людмиле Александровне за высокий профессионализм, прекрасное отношение, заботу и сочувствие. В праздничные и выходные дни начались огромные проблемы с зубами, объездила и обзвонила несколько частных клиник и государственных больниц, а также скорую помощь. Нигде не захотели помочь. И только в "СА-НАТЕ" Людмила Александровна не побоялась взять на себя ответственность и помочь мне. В целом клиника понравилась, красиво, современно, персонал приветливый и заботливый, цены приемлемые. Ещё раз огромное спасибо.

  Иванова Наталья Васильевна
  29 травня 2021
 • Попала к отменному врачу-диагносту Дьячуку Александру Алексеевичу. Пришла с острым зубом и готовым прицельным снимком на микроскопию для удаление старой пломбы и пломбировки канала. Врач сразу направил на 3D рентген челюсти (по цене в 3 раза дешевле чем аналогичных клиниках), где обнаружил гайморит на фоне периодонтита, что в моем случае стало показанием к удалению. Врач не позволил себе безосновательно обнадеживать лечением. Для меня, как для пациента и многодетной мамы это крайне важно. Спасибо Александру за врачебную этику, смелость в эпоху капитализма и отличное чувство юмора ), а HR-департаменту за отменный подбор персонала! Еще был инцидент: забыла горсть золотых украшений во время 3D снимка. Через час. уже дома, заметила пропажу. Спасибо секретарям за сохранность. Доверие - это самое ценное. Доверяю клинике втройне. Спасибо

  Парамонова Юлия Владимировна
  27 травня 2021
 • Делал чистку у МЫЛЬНИКОВА ДАРЬЯ ОЛЕГОВНА. Очень качественно врач подошел к работе.

  Александр
  12 травня 2021
 • Лечила 3 зуба у Марии Андреевны, все хорошо..так же делала чистку .. Рекомендую

  Алена Л
  06 травня 2021
 • Хотела бы выразить врачам клиники Саната глубокую благодарность за исключительный профессионализм и трепетное отношение.

  Бесценная Карина Георгиевна
  05 травня 2021
 • Михальчук Ирине Сергеевне большое спасибо за подробную консультацию и за качественное лечение! Настолько хорошо, я не ожидала!

  Ирина
  01 травня 2021
 • Дякую Михальчук Ірині Сергіївні за професіоналізм.

  Леонід Піщанський
  29 квітня 2021
 • Хочу відмітити СА-НАТА як найкращу стоматологічну клініку, оскільки в ній дійсно працюють професіонали, які якісно виконують свою роботу. Дуже задоволена роботою гнатолога Василя Васильовича та ортодонта Юлією Анатоліївною. А ще в стоматології СА-НАТА дуже привітний персонал та панує домашня, позитивна атмосфера, що є теж цінним для клієнтів.

  Алена Астрахан
  28 квітня 2021
 • Очень вежливые врачи. Лечим ребёнка 5 лет, очень довольны. Врач Еникеев Эльфат. Советую всем родителям этого врача для ваших деток. Все проходит без слез и с улыбкой. Всегда после каждого посещения дарят подарочки маленькие

  Шуст Екатерина
  24 квітня 2021
 • Спасибо большое Санате за профессионализм врачей!!! Особенно Любомиру Растиславовичу за красивую улыбку!!! Ресепшн на высшем уровне!!! Сотрудница ходила лечиться по моим отзывам и очень довольна.

  Веха Анна Петровна
  15 квітня 2021
 • Зделано четко

  Загрибельний І.В
  07 квітня 2021
 • Сделал себе реставрации, Улыбка до ушей Спасибо большое за хорошую работы

  Керимов Назар
  06 квітня 2021
 • Спасибо большое Людмиле Александровне за качественный и профессиональный приём. Удалял зуб мудрости и остался доволен качеством и скоростью работы. Рекомендую!

  Тройчук Георгий Русланович
  02 квітня 2021
 • Встретили приятные девушки на ресепшене. Врач был профессиональный. Сделал нужное действие быстро и безболезненно. Отдельный плюс за то, что есть возможность запись день в день

  Боднар Алёна
  24 березня 2021
 • Дякую, Любомиру Ростиславовичу за професіоналізм у роботі, уважність та делікатність !

  Костюкова Марина Александровна
  19 березня 2021
 • Лечил зубы на Соломенке в Династии, новейшее оборудование, профессионалы врачи, боли не чувствовал всем рекомендую

  Носов Олег Геннадійович
  14 березня 2021
 • Это самая профессиональная и лучшая клиника из всех где я был. Замечательный персонал, компромиссные цены, а самое главное хочется приходить сюда вновь и вновь!)

  Малишенко Ігор Володимирович
  12 березня 2021
 • У меня было удаление зуба. Все безболезненно и быстро. Спасибо доктору.

  Скрипка Валерий Андреевич
  11 березня 2021
 • Обратилась в клинику проблема была с челюстью, резко перестала открываться. До этого была у многих врачей, никто не смог помочь, даже точно определить, что случилось. Только один стоматолог сказала мне, чтобы я искала хорошего гнатолога (до этого честно, даже не знала что есть такой врачь и чем он занимается). Обратилась в клинику Са - Ната чисто случайно, нашла в интернете, почитала отзывы, увидела что у них в клинике есть такой врачь, решила записаться. Врачь гнатолог Пехньо Василий Васильевич просто профессионал своего дела. Он сразу мне сказал, что случилось с моей челюстью. 😲Вы представляете, я месяц ходила по разным врачам, терапевт, хирург, хирург стоматолог, стоматолог, делала КТ челюсти и никто мне толком не мог сказать что мне делать. А Васитий Васильевич с первой минуты нашей встречи все объяснил и разложил по полочкам🤩. Вставил мне челюсть, сделал пластину, рассказал об упражнениях которые надо будет выполнять и посоветовал сделать капу. Все было на столько четко и без лишней воды, что я была очень удивлена и довольна!!! Касаемо финансовых вопросов, он сразу мне все рассказал и объяснил сколько все это будет стоить по итогу. За честность, прямолинейность, приятное общение, коммуникабельность, ставлю ему наивысший бал!!! С уверенностью буду советовать знакомым!!! 💯 Клиника тоже понравилась, приветливый персонал, цены приемлемые! Врачу еще раз огромная благодарность!!!! 😁💯

  Коврижных Ольга
  04 березня 2021
 • Прекрасная клиника, очень милый и приветливый персонал, профессиональные специалисты, комфортная обстановка и море белоснежных обаятельных улыбок))

  Малишенко Ігор Володимирович
  03 березня 2021
 • Самые лучшие слова благодарности хочется сказать в адрес врача - стоматолога Гавриловой Елене Олександровне! Специалист прекрасный , умеет побороть слова для пациента . Очень приятная в общении ! Очень рекомендую !!!! Отдельное спасибо за терпение и высокий профессионализм !!!

  Ламская ОВ
  02 березня 2021
 • Гарна клініка, привітний персонал. Потрапила з проблемою в челюсті. Порадили гнатолога Пехньо Василя Василовича. З першої зустрічі було зрозуміло, що справжній майстер своєї роботи. Все розказав, показав, назначив лікування. Результатом задоволена. Також дуже приємно вести розмову з лікарем та немає страху,як у деяких, перед входом до стоматологічного кабінету, а навпаки, заходиш - і відразу посміхаєшся)).

  Анастасія
  21 лютого 2021
 • Приятный персонал в клинике на Чавдар 11. Красивый интерьер клиники. Сделали скидку.

  Максим
  18 лютого 2021
 • Отличная стоматология. Вежливый персонал, высококвалифицированные сотрудники клиники , все на высшем уровне. Очень замечательный врач Кожокару Марина Андриановна. Теперь наш семейный стоматолог.

  Костюк Виктория Викторовна
  15 лютого 2021
 • Хочу поблагодарить лечащего врача Шипину Лесю за профессиональный подход и внимание к моему ребёнку! Лечение двух зубиков прошло в легкой, тёплой обстановке!

  Коваль Алена
  13 лютого 2021
 • Прийміть вітання З Днем стоматолога від Вашої маленької пацієнтки Арінки Насірової! Вітання найкращій Зубній феї Шипіній Лесі Вікторівні та всьому колективу!

  Насірова Оксана Анатоліївна
  09 лютого 2021
 • Пользуюсь услугами клиники на протяжении 10 лет. От имплантации зубов до лечения каналов. Был сделан большой объем работы. Очень понравилось. Професионализ врачей. Особенно Василия Владимировича, глав врача клиника. Отзывчивый человек и професионал своего дела. Коллектив хороший, доброжелательный. Всем рекомендую. Всей семьёй ходим.

  Карпенко Николай Михайлович
  05 лютого 2021
 • Благодарность Марине Евгеньевне! Профессионализм, должно внимание к деталям, комплексный подход! Очень признательна за разрешение спорного вопроса!

  Дарья
  05 лютого 2021
 • Посещаем клинику Са-Ната уже более трех лет. Всегда качественное обслуживание и приветливый персонал!

  Иван Алехин
  05 лютого 2021
 • Отличная работа врачей профессионалов, чуткий и внимательный персонал, вот то что вас ждёт в этой клинике! Я очень довольна всем) Быстро и качественно сделали мне зубки. Особая благодарность Александру Алексеевичу

  Козырь Надежда
  30 січня 2021
 • Всё хооошо,быстро вылечили,отношение к пациенту хорошее

  Олексієнко Ярослав Вікторович
  30 січня 2021
 • спасибо за оперативность! в любое время можно перезвонить и попросить зарисать! врачи высокого уровня! персонал (девочки) доброжелательные и всегда помогают подобрать удобное время! всем хочу посоветовать эту клинику!

  Мартыщенко Людмила Валентиновна
  26 січня 2021
 • Очень хочется с благодарностью отметить детского стоматолога Елену Юрьевну! Прекрасный специалист, умеет найти подход к ребёнку,! В клинике готовы оказать помощь в любое время суток. Огромное спасибо за улыбку ребёнка!!!

  Степанова Валентина
  21 січня 2021
 • Команда профессионалов, гибкие цены, тёплое отношение к пациентам. Очень рекомендую!

  Погребная Анна Леонидовна
  11 січня 2021
 • Василь Володимирович, ДЯКУЮ за гарну посмішку і велике терпіння!!! Пройшла з Вами і біль і сльози і жарти, але , результат - це компліменти оточуючих, і самовпевненість, а все завдяку Вашому професіоналізму! Ще Вам зі мною прийдеться поморочитися, але саме важливо- це результат! Дуже уважна і прониклива у Вас асистент Анастасія, здається, що вона переживала більш за мене!), а ще адміністрація_- їм окрема подяка за настрій і що завжди готові увійти в ситуацію клієнта!!! Далі буде)))...

  Кислюк Руслана
  11 січня 2021
 • Всё понравилось !

  Валентин Абрамчук
  10 січня 2021
 • Обращалась по скорой в выходной день, почти ночью. Очень благодарна хирургу Сытник Людмиле Александровне, она как фея.Всё чётко и профессионально. Очень удобно, что клиника работает круглосуточно.

  Лукьяненко Ирина
  10 січня 2021
 • Спасибо за подход к ребёнку и лечение нашему детскому врачу Шипиной Лесе Викторовне! Прекрасный человек, доктор, профи своего дела.

  Габиб-заде Алена
  09 січня 2021
 • Благодарю доктора Амалию Басамовну за высокий профессионализм!

  Сазонова
  05 січня 2021
 • Отличная клиника. Внимательные, вежливые профессионалы-врачи. Осталась довольна

  Немировская Ольга
  04 січня 2021
 • Уже давно всей семьей лечимся в этой клинике , обращались с разными проблемами. Спасибо Татьяне Петровне Касамара за лечение и координацию между разными специалистами. Помощь получаем быстро и в полном объеме.

  Снопко И.Н.
  04 січня 2021
 • Все проффесиально и с хорошей атмосферой

  Коняєва Лілія
  02 січня 2021
 • Прохожу лечение у гнатолога Пехньо Василия Васильевича. Замечательный специалист, всенда внимателен и поднимает настроение. Уже видно результат. При входе всенда приветливые администраторы. Рекомендую обращаться в клинику Са-Ната.

  Балицкая Анна
  28 грудня 2020
 • 10.12.20 удаляли зуб у врача Марины Евгеньевны,быстро и безболезненно!Реклмендую!

  Евгения
  27 грудня 2020
 • Хирург Карпик Владимир Владимирович просто супер врач. Удалял зуб и мне и ребенку дважды. Ребенок идет к нему абсолютно спокойно. Рекомендую для взрослых и детей!!! Спасибо большое !

  Стоянова Анастасия
  27 грудня 2020
 • Доктор Ольга Святославовна настоящий профессионал! Ее рекомендациям можно спокойно довериться! Только необходимое и на высшем уровне! Благодарю!

  Ольга Батовская
  23 грудня 2020
 • Дякую Інні Костянтинівні за чудову роботу😉 Рекомендую!!!

  Кузь Світлана
  23 грудня 2020
 • Отличная клиника, замечательный персонал

  Левченко Никита Игоревич
  23 грудня 2020
 • Команда профессионалов!

  Пивненко Алина
  23 грудня 2020
 • Отличное и качественное обслуживание))

  Мельник Ирина Богдановна
  20 грудня 2020
 • Клиника Са-Ната замечательная и гостеприимная. Доктор хирург Людмила Александровна мастер сылего дела ❤️

  Дмитрук Владимир Аркадьевич
  19 грудня 2020
 • Первый раз в этой клинике, все понравилось) хороший сервис профессиональная консультация) Отдельная благодарность Елене Александровне. Прекрасный доктор! Спасибо большое)

  Елена
  19 грудня 2020
 • Наблюдаю двоих детей у Леси Викторовны и Маринрвскрй Оксаны Васильевны, рекомендую!

  Ждан Светлана
  19 грудня 2020
 • Спасибо гнатологу Василию Васильевичу, за адекватный план лечения. Нахожусь в процессе восстановления суставов . В клинике приятный персонал, всегда идут на встречу клиенту!!!

  Жеглова Виктория
  19 грудня 2020
 • Клиника нравится, современный подход к лечению и оборудование. Внимательный персонал. Очень хороший доктор терапевт-эндодонт Нечай Любомир Ростиславович, лечу у него кучу зубов с проблемными каналами.

  Мария
  18 грудня 2020
 • Клиника нравится, современный подход к лечению и оборудование. Внимательный персонал. Очень хороший доктор терапевт-эндодонт Нечай Любомир Ростиславович, лечу у него кучу зубов с проблемными каналами.

  Мария
  18 грудня 2020
 • Доктор Донченко Виктория Александровна сделала все быстро, красиво и качественно. Всем советую

  Корх Владислав Александрович
  18 грудня 2020
 • Клиника нравится, современный подход к лечению и оборудование. Внимательный персонал. Очень хороший доктор терапевт-эндодонт Нечай Любомир Ростиславович, лечу у него кучу зубов с проблемными каналами.

  Мария
  18 грудня 2020
 • Приятный и очень внимательный доктор

  Иванина Кристина Георгиевна
  18 грудня 2020
 • Отличные специалисты,полный спектр услуг,все на высшем уровне

  Нечина Алена
  17 грудня 2020
 • Алина Петровна очень благодарен вам, все на высшем уровне и безболезненно Дарья Геннадьевна все отлично и без боли. Огромное спасибо

  Кравец Роман Анатолиевич
  17 грудня 2020
 • Прозванивала несколько стоматологических клиник с острой зубной болью, и только в «Са-Нате» мне выделили ближайшее окошко, оказав экстренную помощь! Приятные вежливые администраторы. Врачи вежливые, добросовестные, скрупулезно и качественно подходят к своему делу, показывают и детально объясняют что к чему. Чисто, уютно, современно. Цена соответствует качеству! Лечила каналы у Дарьи Геннадьевны и ставила коронки у Дениса Александровича! После этой стоматологии, другие не рассматриваю)

  Геворкова Жанна Сергеевна
  17 грудня 2020
 • 4 человека нашей семьи стали клиентами клиники Са Ната потому, что профессионализм докторов и персонала во всех случаях обращения был на высоте. Рекомендовала клинику и конкретно лечивших меня докторов неоднократно и также слышала затем слова благодарности . Желаю всему персоналу здоровья, а клинике процветания.

  Груша Татьяна Анстольевна
  17 грудня 2020
 • Дуже подобається серфіс, приємні робітники та обслуговування) Я задоволена

  Слободянюк Анна Володимирівна
  16 грудня 2020
 • Клиника огонь. Хороший персонал и сервис. Марина топовый мастер, который никуда не спешит. Рекомендую))

  Берсон П. В
  16 грудня 2020
 • СПАСИБО БОЛЬШОЕ Клинике Са-Ната!Приятные администраторы ,профессиональные врачи,доброжелательная атмосфера ) Так

  Лесникова Татьяна
  15 грудня 2020
 • Профессионалы своего дела - быстро, безболезненно, качественно

  Вербова Юлия
  15 грудня 2020
 • Превосходное обслуживание от А до Я! Любомир Ростиславович почудесней врач! Очень рекомендую!

  Олабина В.И
  15 грудня 2020
 • Пришла по купону, и если честно, не ожидала такого уровня! Была очень приятно удивлена ))) чистку зубов провели идеально, без боли, никакого дискомфорта! И при этом получила профессиональную консультацию врача Амалил Бассамовна! Спасибо клинике за хороших специалистов!

  Анна
  15 грудня 2020
 • Все прекрасно !!! Алина Петровна чудесный доктор, рекомендую Са-Нату .

  Аркадий Каплун
  14 грудня 2020
 • Профессионализм на высшем уровне! Можно расслабиться и довериться доктору! Благодарю!

  Batovska Olga
  14 грудня 2020
 • Процесс удаления зуба прошел незаметно, спасибо доктору Владимиру Владимировичу за своевременно оказанную помощь!!! Спасибо большое!!!

  Кудина Наталья
  13 грудня 2020
 • Дуже хороше враження від клініки. Ввічливий персонал, хороші спеціалісти, гарно проконсультували і швидко вибрали тактику лікування. Я дуже задоволена, дякую)

  Марікуца Світлана
  13 грудня 2020
 • Мама обратилась с острой болью, спасибо врач Марина Евгенивна , оказала качественную и самое главное быструю помощь. Са- ната вы лучшие!!! Спасибо!!!

  Титова Оксана Владимировна
  13 грудня 2020
 • Замечательные врачи и современное оборудование!

  Денис
  12 грудня 2020
 • Клиника на уровне, доктор внимателен, коллектив приятен

  Климчук роман сергеевич
  12 грудня 2020
 • Самый лучший детский стоматолог .. рекомендую всем

  Дидковская Татьяна Николаевна
  12 грудня 2020
 • Спасибо клинике за отличный сервис и отдельно доктору Люьомиру Ростиславовиче!

  Сазонова Е Г
  12 грудня 2020
 • Очень уютная и спокойная атмосфера. Все доктора все подробно рассказали, объясняли. Договорились составить подробный план лечения, что очень порадовало. Отдельное спасибо доктору Марине Владимировне.

  Гринчук Юлия
  12 грудня 2020
 • Самый лучший детский стоматолог .. рекомендую всем

  Дидковская Татьяна Николаевна
  12 грудня 2020
 • Клініка просто супер, все роблять професійно і швидко)

  Цвик Богдан Русланович
  12 грудня 2020
 • Спасибо Владимиру Владимировичу за поздний прием и удаление зуба!

  Виталий
  12 грудня 2020
 • Момент удаления зуба прошёл незамеченным. Спасибо доктору Сергею Михайловичу за профессионализм.

  Соколова Е.Ф.
  11 грудня 2020
 • Отзывчивый персонал, вежливое обслуживание и приемлемые цены. Спасибо

  Ольга
  11 грудня 2020
 • Обслуживаюсь в клинике с 2018, очень довольна всем ;)

  Петричук Наталия
  10 грудня 2020
 • Дуже задоволена роботою персоналу, все на високому рівні. Рекомендую

  Чорна Виктория Юриевна
  10 грудня 2020
 • Сегодня был у Амалии Бассановны-Врач пародонтолог,очень все профессионально и без боли! Очень все операции по очистки проводятся на высоком уровне!

  Евгений
  10 грудня 2020
 • Огромная благодарность любимому терапевту Елене Александровне за терпение и профессионализм даже с очень капризными пациентами,как я!

  Гришина Н.В.
  10 грудня 2020
 • Коллектив очень хороший .

  Шпирко
  10 грудня 2020
 • Everyone really kind and helpful!!!

  Anna
  09 грудня 2020
 • Делала чистку зубов у Смолиной Евгении Владимировны. Она работает очень тщательно и профессионально! И, вообще, клиника замечательная.

  Журба М.Г.
  09 грудня 2020
 • Очень хорошие специалисты обслуживаемся всей семьей с 2015 года

  Ким Людмила Аркадьевна
  08 грудня 2020
 • Спасибо за профессиональное отношение к клиенту ,все на высшем уровне !

  Гончарова Анастасия Витальевна
  08 грудня 2020
 • Очень доволен клиникой,спасибо Сергею Михайловичу очень хороший доктор)))

  Билицкий Андрей
  08 грудня 2020
 • Клиника отличная. Приводила ребенка 5 лет на пластику языка. Все прошло быстро и качественно. Остались довольны. Спасибо хирургу Людмиле Александровне за хорошую работу!

  Прасолов
  08 грудня 2020
 • Комфортно, быстро, профессионально, красиво. И главное не больно)

  Горобец Руслан
  08 грудня 2020
 • Дякую за якісне лікування та обслуговування

  Бондаренко Валерій Миколайович
  07 грудня 2020
 • Уже несколько лет всей семьей пользуемся услугами клиники Са-ната на Лукьяновке, очень довольны!

  Иван Алехин
  07 грудня 2020
 • Уже несколько лет всей семьей пользуемся услугами клиники Са-ната на Лукьяновке, очень довольны!

  Иван Алехин
  07 грудня 2020
 • Спасибо, что есть клиника с правильным подходом к клиентам. Обслуживание на высшем уровне

  Амир
  07 грудня 2020
 • Спасибо, что есть клиника с правильным подходом к клиентам. Обслуживание на высшем уровне

  Амир
  07 грудня 2020
 • Все понравилось, отличные доктора, внимательный персонал, буду пользоваться только вашими услугами!

  Кравчук Александр Александрович
  07 грудня 2020
 • Олена Олександрівна - професіонал! Все супер!

  Нефедова Анна Олегівна
  06 грудня 2020
 • Очень довольна обслуживанием и уровнем докторов! Всем советую!

  Левковская Алла Владимировна
  06 грудня 2020
 • Отличная клиника - все через консилиум, решают коллегиально что делать, на КТ видят то, что не увидели в других клиниках, лечат не конкретный зуб, а смотрят чтобы все было в порядке как система - и прикус, и пародонтология, и красота. Рекомендую всем!

  Курагина Евгения Александровна
  06 грудня 2020
 • Администраторы очень приветливые, лечение зубов прошло отлично Всем советую клинику са-ната

  Бондарчук Ирина Олеговна
  06 грудня 2020
 • Все отлично! Приветливая рецепция, замечательные, высоклпрофессиональные врачи

  Осыпа Юрий
  06 грудня 2020
 • Был в СА-НАТА, все очень понравилось: приветливый персонал и отличный врач Пашкевич Алина. Всем советую!

  Качанов Алексей
  06 грудня 2020
 • Лечим зубки у детского врача Елены Юрьевны. Ребёнок идёт на приём без страха, очень приятный доктор , умеет найти подход к маленьким пациентам. Спасибо большое.

  Белостоцкая Евгения
  06 грудня 2020
 • Спасибо большое нашему замечательному доктору Лесе Викторовне!

  Леонид
  05 грудня 2020
 • Дуже задоволений клінікою , лікарем. Був видаленні зуба у Головко Ніни - пройшло все добре , без болі. Рекомендую .

  Валентин
  05 грудня 2020
 • Самые добрые и крутые доктора ,спасибо за заботу и настроение ❤️

  Лера Боровко
  05 грудня 2020
 • Удаляли ребенку 2 молочних зубика, все прошо чудесно благодаря специалистам клинники! Чудесний персонал! РЕКОМЕНДУЮ!!!!

  Козик
  05 грудня 2020
 • Удаляли ребенку 2 молочних зубика, все прошо чудесно благодаря специалистам клинники! Чудесний персонал! РЕКОМЕНДУЮ!!!!

  Козик
  05 грудня 2020
 • Удаляли ребенку 2 молочних зубика, все прошо чудесно благодаря специалистам клинники! Чудесний персонал! РЕКОМЕНДУЮ!!!!

  Козик
  05 грудня 2020
 • Обслуживание отличное, а главное качественное , цена/ качество супер

  Дедюх Наталья
  05 грудня 2020
 • Чудовий сервіс, гарне обслуговування, і найголовніше чудове лікування

  Шубін Роман Олегович
  05 грудня 2020
 • Добрый день! Наша семья благодарит клинику за помощь, прекрасные и здоровые улыбки !!! Рекомендуем .

  Муляр Алина Петровна
  05 грудня 2020
 • Спасибо большое врачу Инне Константиновне , индивидуальный подход и качественное лечение. Клиника отличная.

  Мороз Жанна Александровна
  05 грудня 2020
 • Персонал клініки уважний та турботливий. Лікар проявив професіоналізм у видаленні зуба у дитини. На наступний день передзвонили і спитали про самопочуття. Приємно. Якісно. Професійно

  Довженко с.о.
  05 грудня 2020
 • Хороший доктор. Приятная спокойная атмосфера. Лечиться не страшно :-)

  Елизавета
  05 грудня 2020
 • После удаления зуба, обнаружились много проблем с другими зубами, которые требовали срочного лечения. Нашла в интернете стоматологическую клинику Са-ната, записалась на консультацию и с тех пор уже почти год их пациент. Такого внимательного, грамотного подхода к лечению моих зубов я не встречала нигде. Особенного благодарна моим врачам-волшебникам ортопеду Денису Александровичу и терапевту Александру Алексеевичу, которые качественно вылечили и спасли мои зубы! Теперь на проф осмотр и за лечением только сюда!

  Стрельцова Татьяна
  05 грудня 2020
 • Качественное и профессиональное обслуживание! Приятные цены. Осталась очень довольна визитом!

  Данилко Тереза Данилко
  05 грудня 2020
 • Спасибо большое сотрудникам клиники. Все приемы прошли отлично. Удаляла зубы и ставила пломбы в этой клинике. Хороший персонал. Рекомендую.

  Елизавета
  05 грудня 2020
 • Дякую за роботу , висококваліфікований лікар Василь Васильович - завжди отримую задоволення від спілкування . Рекомендувала знайомим вони також задоволені

  Олена
  04 грудня 2020
 • Отличная стоматология! Обслуживаемся уже не первый год. Замечательные врачи: ортадонт – Юлия Анатольевна, стоматолог – Леся Викторовна, гнатолог – Василий Васильевич. Дочка с удовольствием приходит на осмотры и лечение. Рекомендуем)))

  Кириченко Анна Петровна
  04 грудня 2020
 • Хочу виразити подяку Маляренко Марині Євгеніївній, за безболісне видалення зуба! Лікар була дуже турботливою. Повністю проінформувала як буде проходити видалення, тому все хвилювання зникло. Розповіла що і як потрібно робити після процедури. Від прийому залишись лише позитивні враження. РЕКОМЕДУЮ 😇

  Слободенюк Вікторія
  04 грудня 2020
 • Очень приятный доктор Алина Петровна. Всё детально рассказала и уделила время . Спасибо!

  Супрун Елизавета Алексеевна
  03 грудня 2020
 • Отличные специалисты. Спасибо за профессиональный подход

  Крицак
  02 грудня 2020
 • Очень рада, что попала именно в стоматологию So-Nata!!! Отличный персонал, хорошее отношение как к клиенту! Отдельное спасибо Дарье Генадьевне за проделанную работу!

  Соловей Катерина
  01 грудня 2020
 • Очень довольна работой специалистов клиники., особенно главврача Макарчука Василия Владимировича, хирурга, парадонтолога и всех ассистентов.

  Гандзюк Светлана
  01 грудня 2020
 • Отличный сервис, доброжелательный персонал, высокое качество работы, индивидуальный подход👌

  Люлько Яна
  01 грудня 2020
 • Начала длительный этап лечения своих зубов именно с этой клиники. Чувствовала, что здесь всё будет хорошо и так как мне нужно. 6-ое чувство меня не подвело. Я благодарна Деевой Ольге Святославовне и Маляренко Марине Евгеньевне за качественную работу, которую они со мной провели на первом этапе. П.с. - Если вам нужно удалять зубы - советую стоматолога-хирурга Марину Евгеньевну! С ней ничего не страшно и даже удаление "восьмёрки")

  Трень Виктория
  01 грудня 2020
 • Все на высшем уровне, рекомендую 👍

  Поддубный Максим Романович
  30 листопада 2020
 • Все на высшем уровне, огромное спасибо ! Рекомендую данную клинику !

  Подубовей Максим Романович
  30 листопада 2020
 • Дуже хороший персонал все сподобалось Приємний адміністрато ( Юля) ДЯКУЮ

  Савич Петро Олексійович
  30 листопада 2020
 • У меня ещё никогда не были настолько гладкие зубы ,я в восторге . Без боли ,быстро и качественно . Приятная девушка врач ,я очень довольна и обязательно теперь буду посещать только вашу клинику

  Вельгус Дарья Сергеевна
  29 листопада 2020
 • Очень хорошая клиника. Молодые специалисты. Понравилось отношение доктора к своей работе. Все очень щепитильно и качественно. Спасибо.

  Оксана
  28 листопада 2020
 • Очень хорошая клиника. Молодые специалисты. Понравилось отношение доктора к своей работе. Все очень щепитильно и качественно. Спасибо.

  Оксана
  28 листопада 2020
 • Огромная благодарность Агафоновой Дарье Геннадиевне и Козыреву Денису Александровичу за профессионализм. Клинику рекомендую.

  Леся
  28 листопада 2020
 • Ходим в клинику к детскому доктору в течении 4 лет. Все на высшем уровне и очень качественно, ребёнок на боится посещать стоматолога и это благодаря Елена Юрьевне. Спасибо за наши здоровые зубки.

  Гнездилова Елена
  28 листопада 2020
 • Первое впечатление только позитивное, врачи добродушные, цены приемлемые

  Куницкий Владислав
  26 листопада 2020
 • Была на удаление зуба мудрости у врача Татьяны Константиновны , великолепный врач, сделал всё быстро , аккуратно, успокаивала! Очень было спокойно и совсем не страшно. Профессиональная работа, Спасибо!

  Лепко Юлия
  26 листопада 2020
 • Дуже і дуже приємне продовження лікування з Ксенією Сергіївною. Справді ніякого болю і компетентне вирішення непростих проблем. Дуже дякую і всім рекомендую 💖💖💖🙏

  Дзвенислава Матіяш
  24 листопада 2020
 • В вашей клинике работает чудесный врач, которая спасла мне зуб более 14 лет назад ! Это Сытник Людмила Александровна. Несколько врачей требовали удалить мою 6-ку, но Людмила Александровна его сохранила и он простоял столько лет и есть до сих пор! Она мне тогда же сделала сложную операцию по удалению зуба мудрости. Я помню, как ассистент, провожая меня к кассе сказала: - Это сложная операция, не каждый врач может такую операцию сделать. Часто напавляют в челестно-лицевую хирургию. А Людмимла Александровна корректно, уверенно и в тоже время бережно смогла удалить такой сложно расположенный зуб. Ее пломба в 7-ке восхищала нескольких врачей много лет. Меня спрашивали: - А где Вам так идеально запломбиовали этот зуб? В связи с переездом в другой город, я пот еряла возможность лечить зубы у Людмила Александровны. И сейчас моя 6-ка опять была под вопросом удаления. Потому я начала искать Людмилу Александровну через интернет и нашла ее случайно в этой клинике! Моему счастью не было предела! Это очень важно, когда ты доверяешь профессионализму врача, его бережному отношению, внимательности, корректности! Очень рекомендую! Спасибо большое, Людмиоа Александровна за мои зубки!)

  Егорова Алеся Владимировна
  18 листопада 2020
 • Хочу поблагодарить доктора Кожокару Марину Андриановна и ее ассистента за приветливость , внимание , усердие в работе .Спасибо !

  Спектор Н.
  26 жовтня 2020
 • Делала профессиональную чистку у Кравец Марины Владимировны, всё очень аккуратно,стирильно с добротой и улыбкой. Всем рекомендую!!!!

  Виктория
  20 жовтня 2020
 • Олена Олександрівна - Ви лікар від Бога !!!!Дякую Вам за Ваш професіоналізм, чуйність, уважність і настрій!!!!!

  Кислюк Руслана
  16 жовтня 2020
 • Обслуживалась сегодня в клинике по поводу профессиональной чистки зубов.Большая благодарность доктору Наталье ,процедура прошла ,как никогда,без неприятных ощущений. Доктор была очень внимательна,проконсультировала по всем сопутствующим вопросам. Рекомендую доктора,клинике благодарных клиентов и процветания

  Чупахина Антонина Евгеньевна
  11 жовтня 2020
 • Хочу поблагодарить хирурга - Марину Евгеньевну. Удаляла 2 восьмых зуба (за одно посещение). Перед приходом я нервничала. Во время приема доктор несколькими фразами смогла снять напряжение, объяснила, что и как будет происходить, а само удаление заняло не больше минутки на каждый зуб. Мало сказать, что я была удивлена. Решила, что доктор - волшебница. После все подробно объяснила: как и чем полоскать, что кушать. Рекомендую и благодарна доктору.

  Ирина Борискевич
  30 серпня 2020
 • Хочу выразить свою благодарность хирургу Маляренко Марине Евгеньевне за профессиональную работу. Обратилась в клинику с проблемой десневой улыбки( Gummy Smile). Марина Евгеньевна очень детально объяснила этапы лечения. Было немного страшно, но я доверилась врачу и не пожалела. Результат стоил того. Во время лечения Марина Евгеньевна отвечала на все вопросы и давала рекомендации. Спасибо большое за желаемый результат и поддержку! Рекомендую!

  Бенц Светлана
  20 серпня 2020
 • Огромная благодарность врачу -пародонтологу Алине Петровне! Качественно, с нежностью и улыбкой! Очень довольна результатом!)

  Ткачук Марьяна
  20 серпня 2020
 • Прекрасная клиника, все быстро оперативно, слаженно) Весь персонал улыбчевый) Врачь Мирослава, мастер своего дела! Обязательно буду советовать друзьям и знакомым эту клинику!)

  Высоцкий Владимир
  20 серпня 2020
 • На днях посетила клинику Са-ната, чистила зубки. Огромное спасибо Олегу Андреевичу за работу! Внимательный персонал, качественно и ответственно отнеслись к своей работе. Остались только положительные впечатления! Всем здоровья!

  Буркаль Оксана Григорьевна
  18 серпня 2020
 • Клиника «Sa-nata» , замечательная с внимательным персоналом. Спасибо большое, за чистку зубов. Спасибо доктору , за подход и доверие. Процедура прошла без болезненно.

  Кащенко Дарья Владимировна
  13 серпня 2020
 • Очень хорошая стоматология, пришли по рекомендации друзей, очень благодарны всему персоналу, все на очень высоком уровне, вся семья счастлива, наши зубки всегда под присмотром!)))всем спасибо

  Артеменко Алена
  10 серпня 2020
 • Клинка предоставляет качественние услуги, делали чистку зубов от камня, очень качественние, остался доволен, рекомендую!

  Лисенко Микола
  03 серпня 2020
 • Онромное спасибо Лесе Викторовне за большой профессионализм,за то что нашла подход к ребенку. Так как это наш первый поход к стоматологу,было очень важно не испугать,психологически не травмировать,а ребенок ещё и остался с положительными впечатлениями🤗

  Стронская Татьяна
  31 липня 2020
 • Огромная благодарность хирургу Людмиле Александровне Сытник за удаление очень сложной 8-ки с использованием нового пьезо- аппарата. Удаление реально без боли, заживление, снятие швов никаких осложнений. Спасибо клинике за современную аппаратуру и доктору за работу!

  Резничек Людмила
  26 липня 2020
 • Замечательная клиника с высококвалифицированным, чутким персоналом и современным оборудованием. Уже 3 года являюсь клиентом этой клиники и от всей души благодарна врачам. ассистентам. администраторам за хорошую. слаженную работу , внимательное отношение к пациентам., за решение самых сложных задач.

  Виктория Савченко
  22 липня 2020
 • Сегодня был у ортодонта в клинике сана-та. Отвратительно обслужили, врач не дружелюбная, Консультация длилась 15 мин., после сказала ваще время вышло, у меня следующий посетитель, ушёл с таким негативом, что за всю историю своей жизни никогда не оставлял отзывы!!!! Качество обслуживания врача ниже 0, не располагает к себе, ушёл с массой вопросов по своей проблеме. Вопрос к вам врач ортодонт: Как можно за 15 мин сделать первичную диагностику, выслушать предисторию клиента, рассказать варианты систем исправления зубов и из каких материалов они состоят, сроки ношения, приблизительную стоимость по каждой системе?????? Худшее обслуживание за всю историю посещений стоматологических клиник!!!

  Артур
  17 липня 2020
 • Замечательная клиника, очень внимательный и отзывчивый персонал. Большое спасибо лучшему стоматологу-парадонтологу Алине Петровне за чистые зубки, лучшее лечение, индивидуальный подход и настроение. Благодарность прекрасному детскому врачу Елене Юрьевне, настоящей зубной фее, за позитив и профессионализм. По всем вопросам здоровья зубов только в Са-нату!! Мои наилучшие рекомендации!!!

  Кравец Ксения
  08 липня 2020
 • Днями відвідала стоматологію СА-НАТА на Дмитрівській, враження тільки позитивні. Дякую Діденко Інні Костянтинівні за її професіоналізм і відповідальність з якими Вона відноситься до роботи та клієнтів. Лікуємось з сім'єю у Інни Костянтинівни вже багато років. Дякуючи її підходу до клієнтів, навіть до самих маленьких, відвідування стоматолога ніколи не було проблемою для мого сина. Якщо Ви ще боїтесь відвідувати стоматолога, тоді Вам потрібно хоча б раз полікуватись у Інни Костянтинівни і Ви зрозумієте, що це правильний вибір. Мені пощастило і Вам рекомендую!!! Дякую!!!

  Ващенко Наталія
  03 липня 2020
 • Любимая клиника, отличные врачи. Лечимся всей семьей.

  Алена Резник
  29 червня 2020
 • Мне нравится у вас лечиться, хорошие врачи и никогда не бывает больно))

  Корж Дарья
  29 червня 2020
 • Приняли оперативно, в выходной день, когда много кто не работает, и сделали мне сложный зубчик. Быстро и качественно. Очень доволен.

  Косик Богдан
  25 червня 2020
 • Чудесная клиника,профессиональные врачи,очень внимательные ассистенты и администраторы, всегда встретят с улыбкой ещё и чешечку кофе предложат) если нужно сделать снимок , делают сразу, все на месте )) вообщем за красивыми зубами только в Са-Нату!!! Рекомендую

  Дарья
  25 червня 2020
 • Приняли оперативно, в выходной день, когда много кто не работает, и сделали мне сложный зубчик. Быстро и качественно. Очень доволен.

  Косик Богдан
  25 червня 2020
 • Висловлюю щиру подяку лікарю-стоматологу Діденко Інні Костянтинівні за її професіоналізм, індивідуальний підхід, якісне і кваліфіковане лікування зубів. Також дякую керівництву клініки за надану індивідуальну знижку. Також відмічаю приємний та доброзичливий персонал адміністраторів та асистентів лікаря. Дякую! Рекомендую!

  Алєксєєв Сергій
  25 червня 2020
 • Хочу выразить свою благодарность врачу -пародонтологу Алине Петровне за качественную работу, внимание и терпение. А также поблагодарить весь персонал клиники на Позняках.

  Михайлюченко Наталия
  24 червня 2020
 • Хочу поблагодарить весь персонал клиники "Са-ната" за высокий профессионализм, внимание, компетентность . Отдельное СПАСИБО хирургу Марине Евгеньевне - золотые руки, после сложного удаления боли почти не было, швы аккуратные, все быстро зажило. Так же хочу отметить детского врача Елену Юрьевну. После неудачного опыта лечения зуба в другой клинике сын три года категорически отказывался даже открыть рот для осмотра. Елене Юрьевне удалось расположить ребенка к себе, провести осмотр, чистку и настроить на лечение зуба! СПАСИБО ♥️

  Великанова Ирина
  23 червня 2020
 • Профессионализм, высокое качество, современное оборудование, доброжелательное отношение, пунктуальность, комфорт-все это о Вашей клинике! Спасибо огромное за мою ослепительную улыбку!

  Мазка Ольга Викторовна
  20 червня 2020