Ортодонтична капа | Стоматологічна клініка Са-Ната
Цілодобова допомога *

Ідеально рівні зуби - мрія кожної людини. Якщо раніше для вирівнювання використовували важкі і масивні брекети, що не додають краси та естетики зовнішнього вигляду, то зараз цей процес став набагато простіше завдяки такому пристрою, як ортодонтичні капи.

 

Що це за пристосування?

Капа ортодонтична, або елайнер - це інноваційна брекет-система, що представляє собою ковпачки з прозорого матеріалу, що надягають на кожен зуб. Вона може використовуватися для виправлення кривого ряду або після зняття брекетів в якості підтримуючого пристрою. Використовується для лікування вроджених або придбаних патологій прикусу.

Види виробів

Ортодонтичні капи можуть бути індивідуальними або термопластичними. Індивідуальні виготовляються в стоматологічній клініці Са-Ната по щелепним зліпкам пацієнта. Цей варіант виготовлення є максимально дієвим у вирівнюванні і корекції прикусу.

Термо пластичні капи мають універсальний, загальний розмір. Перед установкою їх необхідно на час занурити в гарячу воду, в результаті чого вони нагріваються і стають пластичними. Після установки на щелепу, вони застигають і приймають необхідну форму.

За матеріалом виготовлення розрізняють:

  • силіконові;
  • біопластіческіе.

Обидва матеріали гіпоалергенні, прозорі, людина не буде їх відчувати під час шкарпетки.

За часом шкарпетки капи ортодонтические діляться на:

  • нічні: надягають тільки на час нічного сну, використовуються в разі невеликої кривизни;
  • цілодобові: використовуються при виражених дефектах, носяться постійно, знімаються тільки для того, щоб провести гігієну ротової порожнини.

Пристрій для вирівнювання і виправлення прикусу випускають для дорослих і дітей. Якщо дорослим використовувати дане пристосування легко, у дітей вони викликають деякі незручності. Наприклад, діти можуть постійно знімати капу, знижуючи тим самим її терапевтичну дію. З іншого боку, стоматологічні капи непомітні, як прості брекети, через які дітей часто дражнять однолітки.

Підбір вироби і терміни експлуатації

Підбір вироби і терміни експлуатації

Для отримання ідеальної рівної посмішки рекомендується використовувати індивідуальну капу. Для її виготовлення буде потрібно відвідати лікаря-стоматолога, який зробить зліпок щелепи. У стоматологічній клініці Са-Ната кошти для вирівнюючи зубів готуються в найкоротші терміни з кращих матеріалів.

Тривалість шкарпетки залежить від ступеня тяжкості клінічного випадку. В середньому період виправлення зубів або прикусу займає 7-8 місяців. Це швидше, ніж носіння простих брекетів.

Правила догляду

Ортодонтична капа, замовлена ​​в стоматологічній клініці Са-Ната, проста у використанні і не вимагає особливого догляду. Все, що потрібно, це промивати кожен день її негарячій, проточною водою і чистити внутрішню частину щіткою з пастою.

Переваги і недоліки

Недоліком ортодонтического пристосування є ціна, яка трохи вище, ніж вартість звичних брекетів. Другий мінус - коригуючий засіб не допомагає в запущених клінічних випадках. Але, з огляду на всі переваги даного засобу для вирівнювання зубів, ціна цілком виправдана.

Капи не впливають на емаль, не змінюють її колір, їх легко надягати і знімати (для цього знадобиться всього лише кілька секунд). Перший позитивний результат виявляється вже через кілька місяців. Ортодонтичні пристосування не видно навіть при широкій посмішці. Відповідно, ні дорослий чоловік, ні дитина не будуть відчувати ніякого дискомфорту в процесі носіння і спілкування з оточуючими.

Поділитися