Знімні ортодонтичні апарати в Києві - стоматологія Са-Ната
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Знімні апарати

Пластинки на зуби - це особливий ортодонтичний пристрій, що використовується для лікування дефектів прикусу зубів.

Лікування неправильного прикусу зубів у наш час стає все більш затребуваним. Сучасна ортодонтія активно рухається вперед, розробляючи досконаліші методики, технології і устаткування для виправлення дефектів прикусу.

Пластинки на зуби (а також трейнери і капи для зубів) відносяться до знімною ортодонтичної апаратури, в залежності від конструкції, можуть носитися тільки в нічний час або цілодобово.

Пластинки є пластмасовою конструкцію для верхньої або нижньої щелеп.

Пластинки виконують різні ортодонтичні завдання:

 • Змінюють форму щелепної кістки
 • Чи впливають на зростання щелеп - стимулюють або гальмують в залежності від мети лікування
 • Запобігають зміщення зубів в небажаному напрямку
 • Чи утримують зуби в потрібному для правильного прикусу зубів положенні
 • Коректують ширину неба

Пластинки на зуби досить активно використовуються в ортодонтії для виправлення прикусу в дитячому віці (до 12 років), на етапі змінного прикусу, так як в цьому віці формування зубощелепної системи ще не закінчено і на нього ще можна впливати.

Пластинки виготовляється індивідуально, по зліпку, і утримується на зубах тонкими дротяними гачками. Під час їжі і чищення зубів її можна знімати, а після знову надіти.

Для випрямлення кривих зубів до пластинки монтують дротові дужки, петлі і пружини, а якщо потрібно розширити щелепу - між половинками пластини вставляють гвинт що розширює.

Ортодонтичний трейнер - це еластична силіконова шина, яка сприяє вирівнюванню зростаючих зубів у дитини, направляє постійні зуби при прорізуванні в правильне положення.

При цьому стає можливим усунення шкідливих звичок (смоктання язика, пальця), або надлишкового тиску м'язів щелепно-лицьової області, що призводить до неправильного формування прикусу у дитини. Завдання таких апаратів - приводити язик в правильне положення, тренувати м'язи рота.

Позитивним моментом в лікуванні за допомогою трейнера є те, що використовувати його потрібно вночі під час сну і дві години в денний час.

Це допоможе досягти бажаного результату і в подальшому зменшить ймовірність використовувати для ортодонтичного лікування брекет-системи.

Капи для зубів - це знімні конструкції, які виконані з прозорого біополімеру, в кожній з яких закладено мікрорух. При постійному впливі, воно поступово призводить до запланованого переміщення зубів і коректної постановки кожного з них в зубному ряду. Ефект від їх лікування зберігається на довгі роки, до того ж виправлення прикусу можна поєднати з відбілюванням - помістити в капу спеціальний розчин і носити протягом певного часу. Зуби змінять свій колір на кілька відтінків! Капи абсолютно не помітні на зубах, звикання до них проходить в гранично короткі терміни.

Лікування капами складається з декількох етапів - спочатку з зубів знімається знімок, відповідно до якого в комп'ютері створюється тривимірне зображення всієї щелепи. Після цього віртуально виготовляються капи різних розмірів, внутрішня частина яких змінюється разом з пересуванням зубом. Після чого капи виготовляються на спеціальному верстаті і видаються пацієнту з чіткими рекомендаціями щодо їх використання.

Не варто забувати, що виправлення прикусу - це довгий процес, що вимагає певних зусиль від пацієнта, але після чого гарна посмішка Вам забезпечена.

Знімні апарати, вартість робіт

 •  

  Знімні апарати

  • Зняття відбитків
   350
  • Трейнер функціональний (різних розмірів)
   1850
  • Частковий знімний протез (Німеччина, Україна)
   4500
Поділитися
Вверх