Вектор терапія Київ, клініка з вектор терапією для зубів - Са-Ната
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Вектор терапія

Встановлено, що головною причиною розвитку пародонтологічних захворювань є м'які і тверді відкладення, наліт на поверхні зубів. Але якщо наліт на доступній поверхні зуба піддається звичайному професійному чищенню, то відкладення в зубоясневих кишенях (місцях зіткнення зуба і ясенної тканини) опиняються недоступними для профілактики.

У нашій стоматології застосовується найбільш сучасний метод лікування пародонтологічних захворювань  німецьким апаратом "Vector", що дозволяє не просто почистити зубні відкладення під яснами, але і заполірувати поверхню кореня, щоб нові камені утворювалися дуже нескоро.

За допомогою Вектор - терапії віддаляються зубні бляшки, зубний камінь, ендотоксини, швидко і ефективно нейтралізуються бактерії, що викликають захворювання пародонту.

Ця революційна технологія дозволила фактично виключити травматизм при знятті зубних відкладень і ефективно проводити терапію усередині пародонтальних кишень завглибшки до 11 мм, що раніше було абсолютно неможливим і автоматично припускало застосування хірургічних методів лікування.

Одночасно з ультразвуковими коливаннями робочого інструменту система "Вектор" під певним тиском подає на оброблювану поверхню зуба антисептичний розчин і шліфувально-полірувальну суспензію, створюючи, таким чином, так званий ефект "ультразвукової ванни".

Система "Вектор" дуже ергономічна і має високу міру тактильної чутливості навіть в кишенях завглибшки більше 8 мм. Видалення грануляції, бактерій, підясенного зубного каменю і ендотоксинів виробляється без небажаного зняття твердих тканин поверхні зуба і ушкодження тих, що оточують його м'яких тканин.

Застосування системи "Вектор" в лікуванні пародонтитів дає своєрідний подвійний ефект - разом з ефективним видаленням зубних відкладень найдрібніші частки гідроокису апатиту в суспензії вже під час очищення зуба полірують його поверхню, що сприяє запобіганню рецидивам захворювання.

Регулярна підтримувальна "Вектор"- терапія дає можливість стабілізувати процес і перевести захворювання пародонту в стадію ремісії. У багатьох порівняно важких випадках відпадає необхідність в проведенні хірургічного втручання.

Вектор терапія, вартість послуг

 •  

  Вектор терапія

  • Вектор - терапія (перший курс)
   1900
  • Підтримуюча Вектор - терапія
   1100
Поділитися
Вверх