Вектор терапія, зубна клініка "Са-Ната" ⚕️ стоматологія на Позняках
Цілодобова допомога *

Вектор терапія

Наліт на зубах - бактеріальна плівка, що утворюється вже через 1-2 години після чищення зубів. При просочуванні солями вона твердне, утворюючи твердий камінь. Ці відкладення є причиною розвитку карієсу, захворювань ясен і інших хвороб пародонту. Вектор терапія в стоматології призначена для лікування і профілактики пародонтозів. Тільки професійна чистка видаляє відкладення з важкодоступних місць, з яких його неможливо усунути самостійно.

Вектор терапія

Принцип дії

Вектор терапія в клініці Са-Ната виконується за допомогою ультразвукового апарату виробництва німецької фірми «Vector» Durr Dental. Він щадяще діє на різні види відкладень, розташованих як на поверхні коронки, так і в пародонтальних кишенях, не пошкоджуючи емаль, тверді тканини зуба і слизову ясен.

На відміну від інших ультразвукових пристроїв «Vector» не робить шкідливого впливу, так як хвилі тільки по дотичній йдуть по поверхні зуба. Залежно від мети використання фахівець може додавати кошти з різними характеристиками - абразивний або поліруючий. Спеціальна тонка насадка, яка обертається на 300 °, дає можливість проникнути і ретельно очистити простір між зубом і яснами.

Що подається через насадку суспензія м'яко очищає не тільки за допомогою дрібних частинок, але і завдяки ефекту кавітації. При впливі ультразвукових хвиль на суспензію утворюються бульбашки газу, які, розширюючись, руйнують структуру каменю, полегшують його відшарування. Завдяки можливості полірування поверхні час повторного освіти нашарувань збільшується.

До складу так званої «ультразвукової ванни», крім хвиль і абразивно-полірувальної суспензії входить розчин антисептика. Він знищує патогенні мікроорганізми, попереджає їх впровадження в тканини зубів і ясен, нормалізує мікрофлору ротової порожнини. Вбудоване освітлення скейлера і можливість тактильної оцінки режиму роботи гарантують більш точне вплив на об'єкт і запобігають травми. Пацієнт відзначає комфорт, безболісність і ефективність лікування.

Переваги

Переваги

Vector терапія має численні переваги перед іншими методами звільнення зубного ряду від нашарувань, завдяки влаштуванню апарату, який:

  • здійснює впорядковані коливання; відсутність хаотичних «биття» скейлера попереджає травми твердих і м'яких тканин;
  • пульсація наконечника м'якша і плавна, що дозволяє лікувати пацієнтів з підвищеною чутливістю зубів;
  • дозволяє проникнути в зубодесневой кишеню на значну (11 мм) глибину, інші моделі ультразвукових скейлером обмежувалися 5-7 мм;
  • не виробляє механічного впливу на коронку і безпосередньо не контактує з зубом;
  • попереджає хірургічне лікування стоматологічних патологій.

Вектор терапія в Києві дозволяє істотно скоротити час лікування пародонтозів, прискорити купірування запальних процесів, зменшити кількість і глибину пародонтальних кишень. Апарат «Вектор» також використовують в клініці Са-Ната при великих обсягах протезування і профілактики відторгнення імплантатів. Комплексний вплив методу дозволяє уникнути переходу патологій в хронічну стадію, подовжує період ремісії, запобігає необхідності хірургічного втручання.

Сучасна стоматологія вектор терапія, в якій є новим словом в пародонтології, має велику кількість традиційних та інноваційних методів лікування. У клініці Са-Ната висококласні фахівці володіють ними і успішно застосовують досягнення науки і медичної техніки в своїй роботі.

Одночасно з ультразвуковими коливаннями робочого інструмента система «Вектор» під певним тиском подає на оброблювану поверхню зуба антисептичний розчин і шліфувально-полірувальну суспензію, створюючи, таким чином, так званий ефект «ультразвукової ванни».

Система «Вектор» дуже ергономічна і має високий ступінь відчуття дотику навіть в кишенях глибиною понад 8 мм. Видалення грануляцій, бактерій, поддесневого зубного каменю і ендотоксинів проводиться без небажаного зняття твердих тканин поверхні зуба і пошкодження навколишніх його м'яких тканин.

Застосування системи «Вектор» в лікуванні пародонтитів дає своєрідний подвійний ефект - поряд з ефективним видаленням зубних відкладень найдрібніші частинки гідроксиду апатиту в суспензії вже під час очищення зуба полірують його поверхню, що сприяє запобіганню рецидивів захворювання.

Регулярна підтримуюча «Вектор»-терапія дає можливість стабілізувати процес і перевести захворювання пародонту в стадію ремісії. У багатьох порівняно важких випадках відпадає необхідність в проведенні хірургічного втручання.

Вартість послуги

Ціна послуги залежить від складності випадку, тривалості лікування, використання високотехнологічної апаратури. У клініці Са-Ната вектор терапія ціна, якої радує звернулися за допомогою пацієнтів, обгрунтована і виключає призначення непотрібних маніпуляцій. Також скоротити витрати на лікування дозволяє система гнучких знижок, що проводяться акції, що застосовується система бонусів.

Вектор терапія, вартість послуг

Поділитися