Профілактика та гігієна зубів | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві. У списку послуг: імплантація, видалення зубів, лазерне відбілюван
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Гігієна - це профілактика різноманітних захворювань організму. Головною її метою є підвищення імунітету, шляхом вживання правильної їжі, вітамінів, а також дотримання водного балансу.

У багатьох людей формується помилкова думка, що для повноцінного догляду порожниною рота досить просто регулярно чистити зуби. Але насправді це далеко не так. Гігієна порожнини рота складається з двох взаємодоповнюючих напрямків:

 • професійна, яка виконується в стоматологічній клініці СА-НАТА за участю лікаря-пародонтолога
 • щоденна індивідуальна, яка здійснюється самостійно людиною, в домашніх умовах.

Клініка «СА-НАТА» на Позняках пропонує професійні методи гігієни порожнини рота, які вважаються одним з найбільш результативних засобів профілактики зубних хвороб.

Ультразвукове очищення зубів - сучасний, швидкий і безпечний метод гігієни рота.

Київ ультразвукова чистка зубів відбувається за допомогою скейлера (приладу, що захищає поверхню емалі від каменю і нальоту).

Головними перевагами цієї методики вважається: безболісне усунення нальоту, обробка кореневих каналів, видалення каменя, якісна поліровка зуба за допомогою спеціальних косметичних засобів. Київ ультразвукова чистка зубів - незамінна процедура, яку вибирає багато людей, які завжди хочуть мати естетичну, і білосніжну усмішку.

Чистка камней

Як правило, чистка каміння на зубах ультразвуком необхідна в разі, якщо на зубах є мінералізовані відкладення. Не можна проводити цю процедуру під час вагітності, підвищеній чутливості і пацієнтам з імплантатами.

Після здійснення цієї очищення не варто робити фтор-профілактику, протягом доби, є фарбувальні продукти, курити, вживати кислу, солодку, гостру і солону їжу. Чистка каменів на зубах ультразвуком ціна на яку прийнятна, допоможе повернути кожному красиву, здорову і білосніжну усмішку

Професійна чистка зубів ультразвуком

Звернувшись до нас, можете бути впевнені, що професійна чистка зубів ультразвуком в Києві буде здійснена кращими фахівцями, що мають за плечима багатий досвід. Вони періодично поповнюють свій багаж знань і обмінюються досвідом на конференціях та тренінгах присвячених даній темі.

Завдяки нам тепер багато людей можуть в будь-який час замовити дану послугу. З усього вище викладеного варто зробити висновки і сказати, що професійна чистка зубів ультразвуком в Києві - це вид профілактики смужки рота, що дозволяє зберегти ясна і зуби здоровими.

Air flow

Air-flow - новітній спосіб відбілювання і чищення зубів. Він використовується для ефективного видалення нальоту. Високу ефективність ця система демонструє, коли чистка проводитися у курців, любителів чаю та кави. У нашій стоматології Air-flow чистку зубів Київ проводять професіонали, із застосуванням високоякісних матеріалів. Протипоказана вона в разі наявності у людини астми, і індивідуальної нестерпності соди.

Така процедура як Air-flow чистка зубів Київ здійснюється як в якості основного способу чищення зубів, так і допоміжного.

Air flow

Фторування зубів

Процедура, яка виробляється з метою профілактики карієсу, шляхом насичення емалі іонами фтору називають фторування. Фтор - важливий елемент для здоров'я зубів. У разі його нестачі відбувається витончення емалі, в результаті чого зуби стають чутливими і піддаються карієсу. У такій ситуації на допомогу прийде фторування зубів Київ, замовити яке, можна завжди зробити в клініці «СА-НАТА». Воно буває простим і глибоким.

Для його проведення ми використовуємо тільки якісні матеріали і сучасні технології, тому фторування зубів Київ у нас вважає за краще замовляти багато постійних клієнтів.

Профілактика та Гігієна, вартість послуг

 •  

  Профілактика та Гігієна

  • Професійна гігієна

  • Гігієна порожнини рота бікарбонатом Са + (1 щелепа)
   540
  • Гігієна порожнини рота бікарбонатом Na (1 щелепа)
   480
  • Ультразвукова чистка

  • Зняття зубних відкладень ультразвуком (1 щелепа)
   300
  • Air – flow

  • Комплексная гигиеническая чистка (включая снятие зубных отложений аппаратом «air-flow»)
   330
  • Фторування зубів

  • Покриття фторлаком (1 зуб)
   60
  • Обробка фторсодержащей пастою "Tooth Mousse" (2 щелепи)
   200
  • Обробка фторсодержащей пастою "Tooth Mousse" (1 зуб)
   50
Поділитися
Вверх