Професійна гігієна зубів | Са-Ната - професійна стоматологічна клініка в Києві
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Професійна гігієна

У наші дні професійна гігієна - це один з основних етапів у лікуванні тканин пародонту. Мало того, вона є однією з основних складових терапії всіх існуючих захворювань зубів.

Іншими словами гігієна зубів являє собою якісну професійну чистку, в результаті якої здійснюється видалення каменів, які утворилися на зубах і під яснами, а також проводиться згладжування поверхні зубного кореня. Надалі це дозволить уникнути нових утворень нальоту на зубах.

Пародонтит, як правило, супроводжується запальним процесом в тканинах біля зубів. Якщо його вчасно не лікувати, то це може привести до втрати зуба. Вченими доведено, що головною причиною, через яку виникає пародонтит, вважається зубний наліт, який накопичується в собі величезну кількість мікробів і бактерій.

Поява нальоту на зубах, як правило, відбувається в результаті відкладення на зубах різноманітних органічних речовин. Потім, контактуючи зі слиною, бактерії починають надійно закріплюватися на нальоті. За час свого існування, вони виробляють речовини, які в свою чергу допомагають зубним відкладенням ставати твердими.

Утворення зубних відкладень

Утворення зубних відкладень

Не дивлячись на регулярний догляд порожнини рота, не так то й просто проводити якісне очищення зубів, особливо між зубами і на бічних поверхнях. Таким чином, в даних місцях відбувається масове накопичення нальоту.

Надясенний наліт зубів допомагає створювати сприятливі умови, в яких утворюються нові підясенні відкладення. У свою чергу вони взаємодіють з мікробами виділяють токсини, тому руйнуються тканини пародонту.

Варто відзначити, що професійна гігієна зубів складається з:

 • скейлинг - допомагає знімати камені з зубів за допомогою спеціального апарату, такого як ультразвуковий скейлер;
 • Air flow - процедура щодо усунення нальоту з зубів за допомогою струменя води, а також повітря і соди; покриття емалі фторуючим розчином.

Для того, щоб запобігти заздалегідь нальоту на зубах, варто регулярно проводити професійну гігієну. Виходячи з вигляду зубних відкладень, а також стану тканин пародонти, відвідувати стоматолога варто раз в 3-6 місяців.

Професійна гігієна, вартість послуг

 •  

  Професійна гігієна

  • Гігієна порожнини рота бікарбонатом Са + (1 щелепа)
   540
  • Гігієна порожнини рота бікарбонатом Na (1 щелепа)
   480
Поділитися
Вверх