Професійна гігієна, лікування тканин пародонту ⚕️ Стоматологічна клініка Са-Ната
Цілодобова допомога *

Професійна гігієна

Професійна гігієна

У наші дні професійна гігієна - це один з основних етапів у лікуванні тканин пародонту. Мало того, вона є однією з основних складових терапії всіх існуючих захворювань зубів.

Іншими словами гігієна зубів являє собою якісну професійну чистку, в результаті якої здійснюється видалення каменів, які утворилися на зубах і під яснами, а також проводиться згладжування поверхні зубного кореня. Надалі це дозволить уникнути нових утворень нальоту на зубах.

Пародонтит, як правило, супроводжується запальним процесом в тканинах біля зубів. Якщо його вчасно не лікувати, то це може привести до втрати зуба. Вченими доведено, що головною причиною, по якій виникає пародонтит, вважається зубний наліт, який накопичує в собі величезну кількість мікробів і бактерій.

Поява нальоту на зубах, як правило, відбувається в результаті відкладення на зубах різноманітних органічних речовин. Потім, контактуючи зі слиною, бактерії починають надійно закріплюватися на нальоті. За час свого існування, вони виробляють речовини, які в свою чергу допомагають зубним відкладів ставати твердими.

Не дивлячись на регулярний догляд порожнини рота, не так то й просто виробляти якісне очищення зубів, особливо між зубами і на бічних поверхнях. Таким чином, в даних місцях відбувається масове накопичення нальоту.

Наддёсненний наліт зубів допомагає створювати сприятливі умови, в яких утворюються нові поддёснянние відкладення. У свою чергу вони взаємодіють з мікробами виділяють токсини, тому руйнуються тканини пародонти.

Варто відзначити, що професійна гігієна зубів складається з:

  • скейлінга - допомагає знімати камені з зубів за допомогою спеціального апарату, такого як ультразвуковий скейлер
  • Air flow - процедура щодо усунення нальоту з зубів за допомогою струменя води, а також повітря і соди; покриття емалі фторирующим розчином

Для того, щоб запобігти заздалегідь наліт на зубах, варто регулярно проводити професійну гігієну. Виходячи від виду зубних відкладень, а також стану тканин пародонти, відвідувати стоматолога варто раз в 3-6 місяців.

Професійна гігієна, вартість послуг

Поділитися