Цілодобова допомога *

Эндолечение зубов и каналов под микроскопом

Эндолечение зубов и каналов под микроскопом

Місія "Са-Ната" - зберегти власний зуб пацієнта живим.

Найскладнішим у терапевтичному напрямку стоматології є лікування ускладненого карієсу, яке полягає у лікуванні кореневих каналів зубів і називається це лікування – ендодонтичним. Для цієї ювелірної та багатогранної роботи клініка “Са-Ната” використовує надточні прилади – німецькі мікроскопи CARL ZEISS та LEICA.

Донедавна навіть найдосвідченіші стоматологи працювали "на дотик". При цьому варто врахувати те, що діаметр кореневого каналу становить лише 1 міліметр. Завдяки наявності в руках у спеціаліста мікроскопа, він може виконувати ювелірні маніпуляції найскладніших стоматологічних випадків та подарувати "друге життя" зубам, які на перший погляд підлягають видаленню. "Ми можемо вилікувати тільки те, що ми бачимо" - часто цю фразу використовують наші фахівці, відповідаючи на питання "чому лікування каналів варто лікувати саме за допомогою мікроскопа?".

З приходом мікроскопа в терапевтичну стоматологію змінилася як якість, так і сам підхід до лікування. Тепер легко розглянути складну анатомію кореневих каналів.

В ендодонтичному лікуванні стоматологічний мікроскоп є помічником "номер 1" з метою лікування складних кореневих каналів зуба. Він допомагає фахівцеві виявити входи в канали навіть з нестандартною фізіологією розташування, якісно очистити та надійно загерметизувати. Що дозволяє зберегти зуб на довгі роки з виключенням можливого подальшого переліковування.

Робота з мікроскопом в ендодонтичному лікуванні зубів дозволяє виявити на ранніх етапах порушення цілісності кореня або коронкової його частини, виникнення мікротріщин, у разі розвитку яких зуб, по суті, не підлягає лікуванню. Даний аспект дозволяє виключити проведення явно неефективних процедур для пацієнта. Також, "оптична диво-техніка" дозволяє грамотно позбутися забутого інструментарію у каналі, залишеного в результаті неправильного та непрофесійного лікування.

Як правило, ендолікування зубів є більш тривалою маніпуляцією, ніж традиційне лікування, тому що весь процес проводиться набагато ретельніше та якісніше, а на це необхідно більше часу. Як наслідок, результат лікування дозволяє не допустити подальшої небажаної втрати зубів.

Використання оптичного збільшення при роботі та розуміння мікробіологічних та фармацевтичних основ захворювань у поєднанні з якісними сучасними матеріалами та багаторічним досвідом фахівців клініки “Са-Ната” дозволяють проводити лікування на мікро та макрорівні та отримувати успішний результат, що дозволяє продовжувати життя та здоров'я ваших зубів.

Чекаємо на Вас у СА-НАТА, у нас «Здорові зуби у всіх і кожного!».

Поділитися