Зубозберігаючі операції
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Зубозберігаючі операції

Якщо існує шанс зберегти зуб, ми його використовуємо

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці здійснюються такі види зубозберігаючих операцій:

 • Гемісекція (видалення одного кореня в багатокореневих зубах разом коронковою частиною, яка до нього прилягає)
 • Ампутація кореня зуба
 • Коронкорадікулярна сепарація (роз'єднання коренів зуба)
 • Цистотомія (видалення кісти)
 • Апікоектомія (резекція верхньої частини кореня)
 • Клаптеві операції (ліквідація вогнищ хронічної одонтогенної інфекції)
 • Кюретаж пародонтальних кишень
 • Ретроградне пломбування кореня зуба
 • Спрямована тканинна регенерація

Навіть пошкоджений, але свій зуб, краще найдосконалішого імплантату

Навіть пошкоджений, але свій зуб, краще найдосконалішого імплантату

Сьогодні неправильно асоціювати стоматологічну хірургію з видаленням зубів. Навпаки сучасні фахівці готові докласти максимум зусиль, щоб зберегти хоча б частину природного зуба, щоб в подальшому на його основі провести протезування. найбільш  затребувана зубозберігаюча операція в клініці «Са-Ната» - це резекція верхньої частини кореня для видалення пошкодженого фрагмента і усунення вогнища запалення.

Апікоектомія часто виконується на іклах або різцях, що дозволяє попередити збиток кісткової тканини на місці запалення - загрозу втрати зуба з часом. Після видалення частини кореня через маленький розріз порожнина що утворилася заповнюється Остеопластичним  матеріалом, що сприяє швидкому відновленню кісткової тканини.

Надійна анестезія - це лікування без страху та дискомфорту

Клініка «Са-Ната» - стоматологія, відгуки про яку самі позитивні. Навіть пацієнти з хронічною боязню лікування зубів без проблем проходять у нас складні хірургічні процедури. У своїй практиці ми стикалися з людьми, які відчувають страх перед уколом в ясна навіть сильніший, ніж перед самим лікуванням. Наші фахівці знають, як вийти з ситуації! У подібних випадках використовуються аплікації лідокаїну (аплікаційна анестезія). Після них і укол вже не страшний, і подальші процедури!

Гемісекція - інноваційний спосіб збереження дуже пошкоджених зубів

У наш час не варто поспішати з набором запиту «видалення зубів Київ». Процедура Гемісекція - це в багатьох випадках альтернатива видаленню. Зокрема, в клініці «Са-Ната» її проводять пацієнтам з вогнищевими хронічними інфекціями в області одного з коренів зуба, непрохідністю кореневого каналу, перфорацією дна порожнини зуба або кореня зуба.

В ході операції проводиться сепарація (розпилювання) коронки зуба до місця її поділу на корені. Потім пошкоджений корінь видаляється. Після відновлення прооперований зуб стає функціональним, його можна використовувати для установки ортопедичних конструкцій.

Хірургія в стоматологічній клініці «Са-Ната» - це поєднання якості і комфорту

Ми пропонуємо пацієнтам лікування зубів (Київ) в затишних умовах, за доступною ціною і без болю. На усі послуги надається гарантія якості. Дістатися до клініки дуже легко, як громадським транспортом, так і власним. Наша адреса: Київ, вул. Дмитрівська, 75.

Хірургія в стоматологічній клініці «Са-Ната» - це поєднання якості і комфорту
Трохи про відновлення: рекомендації стоматолога

Після хірургічного лікування необхідний спеціальний догляд за ротовою порожниною, який забезпечить швидке загоєння тканин. Для більш ефективної регенерації наш стоматолог може призначити фізіотерапевтичні процедури або медикаментозну підтримку. У період відновлення важливий регулярний рентгенологічний контроль.

З нашою допомогою зуби будуть в порядку - посміхайтеся сміливіше!

Зубозберігаючі операції, вартість послуг

 •  

  Зубозберігаючі операції

  • Цистектомія з резекцією верхівки кореня
   1080
  • Гінгівостеопластіка 1-3 зуба (без вартості кісткового матеріалу)
   2400
  • Компактостеотомія (1-2 зуба) (3-4 зуба)
   900-1320
Поділитися
Вверх