Знімні апарати
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Знімні апарати

Виправлення прикусу може і повинно проходити комфортно

Виправлення прикусу може і повинно проходити комфортно

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пацієнтам пропонується широкий перелік індивідуально орієнтованих послуг:

 • Зняття відбитків
 • Тривимірне моделювання систем для корекції прикусу
 • Функції трейнери різних розмірів
 • Ортодонтичні пластинки
 • Еластопозіціонери
 • Капи Invisalign

Специфіка знімних ортодонтичних систем: які проблеми вдається вирішити з їх застосуванням.

Найбільш поширені серед знімних апаратів для виправлення прикусу ортодонтические пластинки. Корекція прикусу (Київ) з ​​їх використанням передбачає вирішення наступних завдань: розширення або звуження зубної дуги, виправлення становища щелеп, поворот або пересування зубів, зміна ширини неба.

На відміну від брекетів і інших незнімних апаратів, ортодонтичні пластинки можна носити не постійно, а, як мінімум, 16-18 годин на добу. Знімаються вони і перед чищенням зубів, і перед їжею, і під час будь-яких велелюдних заходів. Як правило, з використанням подібних пластинок здійснюється виправлення прикусу у дітей. Ціни цих апаратів досить демократичні, тому замовити їх для своєї дитини може будь-який батько.

Для чутливих до думки оточуючих підлітків пропонуються особливі системи для корекції прикусу.

Хороший ортодонт в Києві - це фахівець, який розуміє, що важливий не тільки результат лікування, але відсутність психоемоційного дискомфорту під час його здійснення. У зв'язку з цим, в клініці «Са-Ната» на Лук'янівці підліткам, які категорично відмовляються носити брекети, пропонуються еластопозіціонери - зручні коригувальні системи з вініл-силікону. Одягати їх можна тільки на ніч і на 2-4 години вдень, поєднуючи з виконання комплексу вправ.

Капи Invisalign - самий малопомітний спосіб усунення дефектів прикусу

Клініка «Са-Ната» - це високоефективна дитяча стоматологія (Київ) і одночасно місце, де здійснюється виправлення прикусу у дорослих. Ціни на весь перелік послуг, в тому числі на інноваційні апарати, відрізняються доступністю. Так, пацієнта будь-якого віку можуть пройти за прийнятною вартістю усунення дефектів прикусу з використанням кап «Инвизилайн» (Invisalign).

Капи Invisalign - самий малопомітний спосіб усунення дефектів прикусу

На сьогоднішній день ці тонкі назубні ковпачки з прозорого біополімеру є самою комфортною і малопомітною системою корекції прикусу серед використовуваних в світі. Капи виготовляються індивідуально на термін носіння близько 14 днів з наступною зміною в зв'язку з подіями в потрібному напрямку змінами прикусу. Протягом всього курсу ортодонтичного лікування використовується приблизно від 18 до 30 пар кап.

Фахівці клініки «Са-Ната» допоможуть Вам досягти бажаного результату щодо виправлення прикусу!

У нашій клініці пацієнтам пропонуються тільки індивідуальні, інноваційні та високоефективні рішення проблем з прикусом. У нас вирівнювання зубів (Київ) проходить чітко за планом з досягненням прогнозованих результатів. Головне - дотримуйтеся наших рекомендацій!

Поради стоматолога: дуже важливо вчасно виявити наявність проблем з прикусом.

Усунення дефектів прикусу в дитячому віці проходить нетравматичними і ефективно. Тому уважне ставлення батьків до зовнішнього вигляду зубів свого малюка може запобігти серйозним проблемам в майбутньому. Серед тривожних ознак, які не варто ігнорувати, - великі проміжки або надмірно тісне розташування зубів, нерівний зубний ряд, неправильна постановка щелепи, зміщення зубів, що залишилися після видалення.                                                    

Пропонуємо Вам вирішувати проблеми з прикусом з нашою підтримкою!

Знімні апарати, наші роботи

 •  

  Знімні апарати

  Відбитки

  Шановні пацієнти, не забувайте відвідувати лікаря стоматолога вчасно. Перший раз ортодонта краще відвідати при зміні прикусу у дитини, щоб уникнути будь-яких ускладнень надалі. Запорукою якісної роботи ортодонта є в тому числі правильний відбиток. Для цього необхідні знання про властивості відбиткових матеріалів і особливості роботи з ними, щоб отримати правильну конструкцію для подальшої роботи. Відбитки використовують для отримання робочих і контрольно-діагностичних моделей, потім на цих моделях проводять всі вимірювання і контроль лікування. А робоча модель використовується для виготовлення апаратів, які представлені. За допомогою спеціальних ортодонтичних апаратів, можна виправити відповідну ортодонтичну проблему не вдаючись до брекетів до певного віку, тому дуже важливо відвідувати лікаря своєчасно.

Знімні апарати, вартість послуг

 •  

  Знімні апарати

  • Зняття відбитків
   350
  • Трейнер функціональний (різних розмірів)
   1850
  • Частковий знімний протез (Німеччина, Україна)
   4500
Поділитися
Вверх