Знімне протезування зубів
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Знімне протезування зубів

Сучасна стоматологія відкриває для Вас нові можливості

У клініці «Са-Ната» використовуються передові конструкції для знімного протезування:

 • ● Іммедіат-протези
 • ● Бюгельні протези
 • ● Частково знімні протези виробництва Німеччина-Україна
 • ● Умовно знімні протези
 • ● Повні знімні протези виробництва Німеччина-Україна
 • ● Протези на телескопічних коронках
Сучасна стоматологія відкриває для Вас нові можливості

Позбавляйтеся від стереотипів: громіздкі і незручні знімні протези залишилися в минулому

Багатьох людей цікавить знімне протезування зубів. Ціни (Київ) на дану стоматологічну послугу в істотній мірі варіюють. Причина, насамперед, в різниці протезів, які пропонуються пацієнтам. Звичайно, при бажанні все ще можна знайти місце, де запропонують недорогі, але громіздкі та такі  що викликають роздратування конструкції, які використовувалися пару десятиліть назад.

На щастя, у подібних протезних матеріалів з'явилася альтернатива. Сучасні конструкції легше, комфортніше і естетичніше. До того ж, вони досить різноманітні за матеріалами, способами кріплення і іншим характеристикам. Один з найважливіших параметрів - кріплення. Протези з кламерами прикріплюються до зубів спеціальними гачками, протези з замками надійно прикріплюються до опорних зубів, на яких попередньо встановлюються металокерамічні коронки. У будь-якому випадку, всі конструкції виготовляються сьогодні індивідуально після попереднього моделювання та розрахунків. В результаті пацієнт залишається задоволений і зовнішніми, і функціональними якостями протеза.

Зручна пропозиція: тимчасові протези після видалення зубів

Зараз зовсім не обов'язково миритися з естетичним дефектом протягом декількох місяців після видалення зуба в очікуванні повного загоєння рани. Фахівці клініки «Са-Ната» на Лук'янівці пропонують пацієнтам іммедіат-протези - тимчасові конструкції, які виготовляються ще до видалення зуба і накладаються відразу після операції. Використання подібних тимчасових протезів забезпечує не тільки відмінний естетичний ефект, що особливо важливо після втрати фронтальних зубів, але також утримання місця під імплантат і нормальне жування.

У клініці «Са-Ната» Вам гарантується комфортне протезування!

Послуги з знімного протезування в клініці «Са-Ната» на Лук'янівці носять суто індивідуальний характер. Для максимальної зручності пацієнта і бездоганного вигляду конструкції фахівцями проводиться попереднє моделювання, а потім підгонка протеза. У нашій клініці Вас чекає затишна атмосфера під час усіх процедур, а також дуже демократичні ціни.

Пора привести зуби в порядок!

Знімне протезування зубів, наші роботи

Знімне протезування зубів, вартість послуг

 •  

  Знімне протезування зубів

  • Повний знімний протез (Німеччина, Україна)
   від 5000
  • Частковий знімний протез (Німеччина, Україна)
   от 4500
Поділитися
Вверх