Вініри
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Вініри

Ідеальна посмішка всього за пару відвідувань стоматолога

Ідеальна посмішка всього за пару відвідувань стоматолога

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пацієнтам пропонуються всі види вінірів:

 • Керамічні вініри
 • Люмініри (тонкі фарфорові вініри)
 • Компоніри (композитні вініри)

Установка вінірів – нетравматична процедура з відмінним естетичним результатом

Оптимальне рішення по поліпшенню естетичного ефекту здорових, але зовні непривабливих зубів, - це керамічні вініри. Ціна даного протезного матеріалу в клініці «Са-Ната» (Лук'янівка) приємно здивує Вас своєю доступністю.

Під вінірами в стоматології маються на увазі надтонкі (0,5-1,2 мм) облицювальні пластинки з кераміки, які за допомогою спеціального цементу фіксуються до передніх (фронтальних) зубів. Перед установкою вініра проводиться мінімальне препарування зуба - зачистка тонкого шару емалі. Потім стоматолог знімає відбиток для отримання зліпка зубів, за яким виготовляються вініри. Пацієнт має можливість вибрати відтінок вініра по таблиці кольорів. Поки виготовляються постійні пластини, зуби пацієнта захищаються тимчасовими вінірами. Як правило, для установки вінірів досить двох візитів до стоматолога.

Люмініри і Компоніри- нові модифікації вінірів

Найдосконалішою за зовнішнім виглядом і функціональними властивостями модифікацій вінірів можна вважати Люмініри. Ці порцелянові пластинки набагато тонше класичних вінірів, що дозволяє, практично, не обточувати зуб під їх установку.

Люмініри і Компоніри- нові модифікації вінірів

І по надійності, і по відмінному зовнішньому вигляду номером один є керамічні вініри. Ціна (Київ) даного протезного матеріалу вже досить прийнятна. Однак, на жаль, порцелянові вініри можуть собі дозволити не всі бажаючі. Набагато більш демократичний варіант – це Компоніри, тобто композитні вініри. Виготовляють їх з фотополімерного матеріалу (високонаповненого наногибридного композиту, який пройшов полімеризацію). Композитні пластини дуже тонкі (0,3 мм) і теж забезпечують прекрасну посмішку, хоча і менш довговічні, ніж класичні вініри.

У клініці «Са-Ната» Вашим зубам забезпечений шик і блиск

Мікропротезування зубів (Лук'янівка) проходить за індивідуальним планом, в комфортних умовах і за доступною ціною. Художня реставрація зубів з використанням вінірів забезпечить Вам можливість посміхатися часто і широко!

Вініри, наші роботи

 •  

  Вініри

  Вініри

  Пацієнтка звернулася зі скаргами на естетичний дефект, ускладненість при жуванні, а також дискомфорт в скронево- нижньощелепному суглобі. Об'єктивно, зуби стерті на ½, прикус занижений, положення нижньої щелепи заднє, відсутність жувальних зубів. Було проведено терапевтичне лікування каріозних зубів, а також дуже складних кореневих каналів, лікування відбувалося під мікроскопом Leica 320 нашим суперпрофесіоналом, терапевтом-ендодонтом - Наталією Володимирівною. В процесі лікування наш хірург - імплантолог Микола Іванович встановив імплантати в області бічних зубів і видалив зуби, які не підлягали відновленню. Далі було виконано пародонтологічне лікування нашим провідним фахівцем Вітою Анатоліївною, а саме лазерна пластика ясен і корекція ясенного краю. На початковому етапі лікування, для пацієнтки була зроблена суглобова капа для міорелаксації і підготовки суглобу для підняття прикусу. Коли всі підготовчі етапи були проведені, були зроблені високоестетичні тимчасові коронки фрезеровані cad cam. Свого роду проект майбутньої посмішки та плавна адаптація до нового прикусу. На тимчасових коронках відкоригували прикус, а також форму зубів, погоджуючи з пацієнткою. Після періоду адаптації були зроблені високоестетичні безметалеві коронки з пресованої кераміки e-max press Ivoclar Vivadent. Протезування робили в артикуляторі AmannGirbach, з використанням лицьової дуги AmannGirbach. Вся виконана робота була виконана нашим головним лікарем-ортопедом, фахівцем естетичної стоматології і протезування на імплантатах - Василем Володимировичем! В процесі лікування пацієнтки, були збережені "живі" зуби (не видалялися нерви з зубів). Саме Василь Володимирович виступив головним координатором даної злагодженої роботи. Він дуже грамотно зумів організувати весь процес і правильно проконтролювати роботу наших професіоналів! Через 6 місяців, пацієнтка щиро посміхається і відчуває себе комфортно. Дякуємо майстрам своєї справи за терпіння, об'ємну роботу, завзятість і працьовитість!


  Вініри

  Посмішка на мільярд?! Ще б пак! Позаздрить сам Голлівуд! Для Вас робота нашого головного лікаря, стоматолога-ортопеда Василя Володимировича. Спочатку пацієнту відновлювали бічні зуби користуючись повноанатомічними вкладками onlay з пресованої кераміки e-max press IVOCLAR VIVADENT. На передніх зубах встановили високоестетичні, тонкі, керамічні вініри. Вся робота була зроблена в цифровій лабораторії світового рівня.☝☝☝ Таку майстерно виконану роботу, не передати словами і не описати, потрібно побачити особисто і відчути на собі таку ідеальну посмішку!


  Вініри


  Вініри


  Відбілювання і вініри

Вініри, вартість послуг

 •  

  Вініри

Поділитися
Вверх