Відбілювання зубів
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Відбілювання зубів

Насолоджуйтесь реакцією оточуючих, коли Ваші зуби сяють здоров'ям і красою

Естетична стоматологія «Са-Ната» на Лук'янівці надає комплекс високоефективних послуг з вибілювання зубів:

 • Зняття субгінгівальних зубних відкладень ультразвуком (підготовча процедура)
 • Відбілювання зубів за методикою «BEYOND»
 • Відбілювання зубів за методикою «Biolase»
Насолоджуйтесь реакцією оточуючих, коли Ваші зуби сяють здоров

Фотовідбілення зубів з використанням апарату Beyond: комфортна процедура, бездоганний результат

Фотовідбілення зубів з використанням апарату Beyond: комфортна процедура, бездоганний результат

Клініка «Са-Ната» - стоматологія відгуки про яку є свідченням високого авторитету серед пацієнтів. Для вирішення естетичних проблем у нас пропонуються самі передові методики. Кожен пацієнт може вибрати для себе найбільш прийнятний спосіб відбілювання зубів. Зокрема, процедура може проводитися в домашніх умовах з використанням кап (назубних ковпачків), що наповнюються спеціальним відбілюючим складом. Капи виготовляються в індивідуальному порядку за зліпком. Подібний курс відбілювання триває до 14 днів.

У порівняння з методиками відбілювання,  які застосовуються вдома, все більшої популярності набувають професійні (кабінетні) техніки. Не всі вони позбавлені недоліків. Наприклад, методика Zoom, заснована на впливі УФ-ламп, ще застосовується в деяких клініках, але має ряд побічних ефектів (це опіки ясен, загар навколо рота).

За результативністю методикою Zoom не поступається техніка фотовідбілювання Beyond. Ускладнень в зв'язку з її використанням не спостерігається. В ході процедури на попередньо оброблені спеціальним складом зуби виконується вплив холодного випромінювання галогенових і світлодіодних ламп. Всього лише за 30 хвилин вдається зробити абсолютно безпечне освітлення зубів на 5-12 тонів.

Високотехнологічна інновація в сфері відбілювання - лазер Biolase

Лазерне відбілювання зубів (Київ) може здійснюватися з використанням ще одного нововведення в сфері стоматології - діодного лазера EzLase Biolase. Фотохімічна реакція відбувається із застосуванням гелю Laserwhite, що містить Хромофор і лазерного променя з довжиною хвилі 940 нм. Нагрівання при такому впливі відсутня, тому термічне роздратування нерву виключається. Стоматологи рекомендують пройти відбілювання зубів (Київ), ціна якого цілком доступна, перед такими процедурами, як художня реставрація зубів та прикраса зубів (Київ).

Високотехнологічна інновація в сфері відбілювання - лазер Biolase

Після візиту в клініку «Са-Ната» білосніжна посмішка Вам забезпечена!

Відбілювання зубів, вартість послуг

 •  

  Відбілювання зубів

  • Відбілювання зубів системою "BEYOND" (2 щелепи)
   3300
  • Отбеливание зубов лазером "Biolase" (2 челюсти)
   5500
Поділитися
Вверх