Видалення зубів
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Видалення зубів

Стоматологія «Са-Ната» - це видалення зубів (Київ) будь-якої складності

У наші послуги входить:

 • Видалення молочного зуба
 • Видалення кореня зуба
 • Атипове видалення
 • Видалення зуба мудрості
Стоматологія «Са-Ната» - це видалення зубів (Київ) будь-якої складності

Позбавтеся від зуба мудрості, якщо він причина неприємностей

Одна з найбільш затребуваних хірургічних послуг в клініці «Са-Ната» - це видалення зуба мудрості (Київ). Ціна на цю послугу у нас стабільно залишається доступною, так як процедура відноситься до рутинних. Не треба терпіти біль в яснах, головний біль, хронічні травми щоки і мови, запалення і флюси, а також багато інших ускладнень, які пов'язані з неправильним зростанням зуба мудрості! Ми безболісно і легко позбавимо Вас від джерела цих проблем - зуба мудрості!

Видалення зуба в період вагітності: у клініці «Са-Ната» це безпечно

Якщо зуб є вогнищем інфекції і болю, його краще видалити в будь-якому випадку, навіть в період вагітності. У нашій клініці для лікування майбутніх мам використовуються особливі анестетики, які не проникають через плацентарний бар'єр, тому нешкідливі для малюка. По можливості видалення зуба бажано проводити в другому триместрі.

Видалення молочного зуба - перше знайомство зі стоматологом

Нерідко перший візит до стоматолога пов'язаний з необхідністю видалити молочний зуб. Саме від того, якими малюк сприйме перші в його житті стоматологічні процедури, буде залежати його подальше ставлення до лікування зубів. У клініці «Са-Ната» дитячий стоматолог (Київ) надасть малюкові дружню підтримку, тому ніяких фобій не виникне. Якщо малюк плаче і вередує вночі через зубний біль, у нас працює цілодобова дитяча стоматологія.

Стоматологія на Лук

Стоматологія на Лук'янівці «Са-Ната» - це гарантія безпеки і комфорту

Можна почитати відгуки про стоматологічні клініки Києва та побачити, що якісні послуги пропонуються далеко не скрізь. Дуже важливо підібрати надійне місце лікування зубів для всієї родини. Після першого візиту в клініку «Са-Ната» Ви зрозумієте - це саме те місце!

Дотримуйтесь рекомендацій по відновленню - оберігайте себе від ризику ускладнень

Наші лікарі після видалення зуба обов'язково випишуть лікарські засоби, які будуть сприяти якнайшвидшому одужанню. Не слід забувати, що видалення зуба - це перший етап його заміни штучним протезом. Загоєння рани за всіма правилами забезпечить можливість максимально якісного і надійного протезування.

Бажаємо Вам назавжди забути, що таке зубний біль!

Видалення зубів, вартість послуг

 •  

  Видалення зубів

  • Видалення
   480
  • Атипове видалення
   1200-2400
  • Видалення молочного зуба
   220-360
Поділитися
Вверх