Вектор терапія
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Вектор терапія

Пропонуємо Вам пройти атравматичне лікування ясен, що не уступає по ефективності хірургії

У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці пацієнтам надається можливість пройти процедури з використанням унікального апарату «Vector»:

 • Пародонтологічне лікування
 • Мікроінвазивне препарування
 • Підтримуючу терапію
 • Професійну гігієну
 • Лікування періімплантіту
Пропонуємо Вам пройти атравматичне лікування ясен, що не уступає по ефективності хірургії

Ефективне лікування навіть самого запущеного пародонтиту без дискомфорту

Ефективне лікування навіть самого запущеного пародонтиту без дискомфорту

Принцип роботи пристрою «Вектор» заснований на деструкції патогенних бактерій під впливом ультразвукових коливань. У поєднанні з даними ефектом здійснюється полірування кореня зуба мікроскопічними абразивними частинками і промивання кореневих каналів рідиною. В ході процедури ні м'які тканини, ні емаль не пошкоджуються.

Вектор терапія ( Київ ) передбачає використання високотехнологічного ультразвукового скейлера з шістьма п'єзокерамічними дисками . З його допомогою вдається видалити навіть найстійкіші відкладення, в тому числі - безпосередньо на дні пародонтальної  кишені. Принцип роботи скейлера Вектор заснований не на вишкрібанні поверхні кореня, а на очищення. Для жувальних і передніх зубів апарат забезпечений різними насадками.

Лікування пародонтиту (Київ) за допомогою Вектора проходить, практично, безболісно, ​​тому не вимагає анестезії. Тривалість процедури залежить від ступеня занедбаності патологічного процесу, а також кількості зубів, і становить 40-120 хвилин. Уже після першого сеансу можна помітити зменшення глибини пародонтальних кишень і поліпшення прилягання тканин ясен до зуба.

Вектор терапія має широкий спектр застосування

Лікування ясен вектором здійснюється при наявності таких захворювань, як гінгівіт, пародонтит, пародонтоз. Крім цього, пацієнту призначається процедура з Вектором після того, як він вже пройшов основне лікування ясен (Київ). Йдеться про підтримуючої терапії з використанням інструментарію з вуглецевого волокна, що забезпечує максимально щадний вплив. Стоматологія (Лук'янівка) застосовує технологію Вектор і для видалення патогенної плівки з поверхні імплантатів.

Переконайтеся самі в унікальних можливостях сучасної стоматології!

Вектор терапія, вартість послуг

 •  

  Вектор терапія

  • Вектор - терапія (перший курс)
   1900
  • Підтримуюча Вектор - терапія
   1100
Поділитися
Вверх