Шинування зубів
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Шинування зубів

При необхідності, для зміцнення рухомих зубів, в нашій клініці проводиться шинування зубів.

Шинування зубів - один з методів лікування захворювань пародонту, що дозволяє знизити ймовірність випадання (видалення) зубів. За допомогою спеціальної  шинуючої  стрічки рухливі зуби зв'язуються в одну цілу конструкцію, і знову набувають нормальний естетичний вигляд і функціональність

Основне показання до шинування - наявність рухливості зубів. Шинування бажано і для попередження повторного запалення в тканинах пародонта після лікування за наявності хронічного пародонтиту.

Залежно від способу установки, зубні шини бувають знімні і незнімні. Знімні зубні шини хоча і зменшують рухливість зубів, але не у всіх напрямках. До їх достоїнства відносять відсутність необхідності шліфування і обточування здорових зубів, хороші умови для лікування зубів і гігієни рота. Виходячи з цього, незнімні зубні шини краще вирішують проблему рухливості зубів, а завдяки їх мостовидної конструкції, можлива установка зубних протезів. Але вони ускладнюють догляд і лікування зубів.

Стоматологічна клініка «СА-НАТА» на Чавдар/Дмитрівській допоможе підібрати Вам індивідуальні зубні шини, з урахуванням всіх Ваших особливостей. Для цього ми проводимо попереднє обстеження пацієнта, отримуємо комп'ютерну модель його зубів, робимо попередні розрахунки і тільки після цього відбувається виготовлення та встановлення зубних шин. У результаті пацієнт отримує відмінний захист зубів і ефективне лікування пародонтиту.

Шинування зубів, вартість послуг

  •  

    Шинування зубів

    • Шинування рухливих зубів (6 зубів) стекловолоконной стрічкою
      1600
Поділитися
Вверх