Ретейнери
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Ретейнери

Скоригований прикус необхідно зберегти на довгі роки

Скоригований прикус необхідно зберегти на довгі роки

Стоматологічна клініка «Са-Ната» на Лук'янівці пропонує конструкції для закріплення результатів корекції прикусу:

  • Металеві незнімні ретейнери
  • Пластикові знімні ретейнери (капи)

Специфіка використання ретейнер: різновиди і правила носіння

Хороший ортодонт в Києві ніколи не обмежує заходи щодо виправлення прикусу призначенням брекетів, кап, трейнеров та інших коригувальних ортодонтических конструкцій. Відновлення правильного положення зубного ряду - це тільки перший етап лікування. Далі дуже важливо закріпити отриманий результат і не допустити рецидиву - змішання зубів назад.

Корекція прикусу (Київ) передбачає використання спеціальних стабілізуючих конструкцій - ретейнер. Вони можуть бути знімні (для надягання на ніч і на кілька годин вдень), а також незнімні. Після виправлення дефектів прикусу у підлітків період ретенції становить один-два роки. Дорослим носіння подібних конструкцій може бути призначено на постійній основі.

Шинування зубів після використання брекетів

Шинування зубів після використання брекетів

Установка незнімного ретейнера є процедуру близьку до шинування (його застосовують в пародонтології для зчеплення рухомих зубів). Однак кріпитися ретейнер з внутрішньої поверхні зубів за допомогою спеціального клею без пропіліванія борозни. Таку конструкцію можна в будь-який момент зняти в стоматологічному кабінеті без наслідків для зубів.

Шинування зубів в повному обсязі застосовується тільки для пацієнтів з пародонтологічним статусом. Прикріплення ретейнера до зубів здійснюється погружной методикою. Саме так забезпечується надійне закріплення результатів корекції прикусу і нерухомість зубів.

У клініці «Са-Ната» Вам забезпечений довгостроковий результат виправлення прикусу!

Клініка «Са-Ната» на Лук'янівці - це не тільки дитяча стоматологія (Київ) з ​​широким набором послуг по корекції вроджених дефектів зубного ряду. Ми проводимо комплексне виправлення прикусу у дорослих, ціни якого є дуже демократичними. Приходьте до нас за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75

Ми забезпечуємо комфорт в процесі лікуванняі досягнення бажаного ефекту в результаті!

Ретейнери, вартість послуг

  •  

    Ретейнери

    • Незнімний ретейнер на одну щелепу
      1700
Поділитися
Вверх