Пародонтологія (лікування ясен)
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Пародонтологія (лікування ясен)

Фахівці допоможуть Вам відновити здоровий стан ясен

Фахівці допоможуть Вам відновити здоровий стан ясен

Клініка «Са-Ната» на Лук'янівці надає наступні послуги у напрямку пародонтології:

 • Вектор-терапія
 • Закритий кюретаж лазером
 • Шинування зубів скловолоконною стрічкою
 • Лікування пародонтиту, гінгівітів і пародонтозу
 • Всі різновиди пародонтальних операцій

Сьогодні будь-яка стадія пародонтиту успішно лікується

Залежно від міри розвитку захворювання лікування пародонтиту (Київ) передбачає реалізацію програм різної складності і тривалості. У будь-якому випадку, допомога фахівців клініки «Са-Ната» на Лук'янівці забезпечує пом'якшення проявів запального процесу і поліпшення якості життя пацієнта.

Починається терапія в нашій клініці з видалення нальоту і зубного каменю, а також полірування коренів зуба. Виконується процедура за допомогою ультразвукового устаткування (скейлером) під місцевою анестезією. При наявності пародонтальних кишень далі проводиться їх закритий кюретаж. У нашій клініці процедура здійснюється за допомогою лазера iLase, що мінімізує больові відчуття і забезпечує антибактеріальний ефект.

Подальше лікування спрямоване на хірургічну корекцію або загальне зміцнення ясен для ліквідації загрози рецидиву захворювання.

Порятунок рухливих зубів: особливості процедури шинування

Порятунок рухливих зубів: особливості процедури шинування

В нашу клініку іноді приходять пацієнти, охоплені панікою. Проблеми з яснами викликають рухливість зубів, яка спочатку проявляється в деформації прикусу, а потім чревата втратою не одного зуба. Ми пропонуємо в подібних випадках шинування зубів (Київ), тобто скріплення декількох зубів в цільну нерухому систему. У клініці «Са-Ната» на Лук'янівці використовується три варіанти шинування: скловолоконною стрічкою, за допомогою коронок і за допомогою бюгельних протезів. Після зв'язування зуби міцно стоять на місці, жувальне навантаження рівномірно розподіляється між ними.

Найефективніша інновація сучасної пародонтології

Стоматологія (Лук'янівка) сьогодні широко використовує ультразвукові технології. Однією з них є вектор-терапія, застосування якої дозволяє ліквідувати причину пародонтозу - патогенні бактерії, а не тільки очистити наліт і інші відкладення. Лікування ясен вектором - це високоефективний підтримуючий засіб після проведення хірургічної операції, а також успішна методика профілактики відторгнення імплантатів. Крім цього, вектор терапія (Київ) використовується в якості альтернативи хірургічного втручання для лікування пародонтальних кишень глибиною до 11 мм.

 

Високотехнологічне обладнання - очевидна перевага клініки «Са-Ната»

Високих показників успішності лікування в нашій клініці вдається досягати багато в чому завдяки наявності передової апаратури. Зокрема, мова йде про ультразвуковий прилад для вектор-терапії, а також лазери нової генерації iLase. Ласкаво просимо в клініку «Са-Ната» за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75

Хворобу легше запобігти, ніж лікувати (поради фахівця)

Лікування ясен (Київ) може і не знадобиться, якщо дотримуватися низки нескладних правил по догляду за ротовою порожниною і регулярно звертатися до стоматолога для профілактичного огляду. Серед тривожних симптомів, з появою яких фахівця слід відвідати невідкладно, - кровоточивість, болючість і набряклість ясен.

З підтримкою наших фахівців Ваші проблеми з яснами залишаться в минулому!

Пародонтологія (лікування ясен), наші роботи

Пародонтологія (лікування ясен), вартість послуг

 •  

  Пародонтологія (лікування ясен)

  • Лікування ясен

  • Закритий кюретаж лазером (1 щелепа)
   1700
  • Вектор терапія

  • Вектор - терапія (перший курс)
   1900
  • Підтримуюча Вектор - терапія
   1100
  • Шинування зубів

  • Шинування рухливих зубів (6 зубів) стекловолоконной стрічкою
   1600
Поділитися
Вверх