Ортопедія (протезування)
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Ортопедія

Ортопедія

Стоматологічна клініка «Са-Ната» пропонує наступні види процедур в області протезування:

Суцільнометалеві, металокерамічні, фотокомпозитні та суцільнокерамічні коронки

 • Мостовидні конструкції
 • Адгезивні мости
 • Знімні протези спільного німецько-українського виробництва
 • Вініри, люмініри, компоніри
 • Бюгельні протези з різними видами фіксації

Протезування в клініці «Са-Ната»: всі сучасні способи відновлення зубного ряду за найдоступнішими цінами.

У нашій клініці серед найбільш затребуваних послуг – саме протезування зубів. Ціна (Київ) при цьому відрізняється помірністю і доступністю. Залежно від індивідуальних потреб ми пропонуємо нашим пацієнтам коронки і мостовидні конструкції з високоміцних матеріалів. Можна виділити наступні показання до закриття зуба коронкою: наявність тріщини, відколу якої суттєвої стертих, велика пломба, необхідність в закритті імплантату або установки коронки в якості опори для мостовидної конструкції.

Для виготовлення коронок сьогодні використовуються досить різноманітні матеріали. Металеві коронки, які ще недавно були безальтернативним варіантом захисту для пошкоджених зубів,  все частіше поступаються місцем металокерамічним, фотокомпозитним  і керамічним конструкціям.

Вініри від «Са-Ната» - актуальний тренд, який не вийде з моди

Вініри від «Са-Ната» - актуальний тренд, який не вийде з моди

Хочеться, щоб посмішка була бездоганною в будь-якому віці. Підліткам та молоді в силу їхньої емоційності притаманне прагнення до широкої і відкритої усмішці. Однак нерідко перешкодою до неї є далеко не ідеальні зуби. У підлітковому віці зважитися на радикальне лікування зубів з установкою коронок і інших протезних конструкцій нелегко. Та й чи потрібно йти на такий крок, якщо зуби мають тільки естетичні дефекти, але цілком функціональні?

У клініці «Са-Ната» в подібних випадках юним пацієнтам пропонуються керамічні вініри, ціна на які цілком доступна. Під вініри не потрібно препарувати зуб і видаляти пульпу. Вони являють собою тонкі пластини-накладки, які прикріплюються до зубів за допомогою спеціального клею після легкої зачистки емалі. Для вирішення суто естетичних проблем ідеальний варіант - вініри на зуби. Ціна (Київ) на ці стоматологічні конструкції досить різна. Але ми готові запропонувати Вам прийнятний варіант!

Популярна інновація в сфері протезування - адгезивний міст

Традиційно, відсутність одного або декількох зубів заповнюється за допомогою мостовидних конструкцій. Їхній головний недолік полягає в необхідності препарування двох опорних зубів для установки на них коронок. Методика установки адгезивного мосту має принципову відмінність від загальноприйнятих до недавнього часу технік. Фотополімерні протези кріпляться до опорних зубів на штифтах або на скловолоконній стрічці. Опорні зуби залишаються живими, зубні тканини продовжують природним чином отримувати годування.

Популярна інновація в сфері протезування - адгезивний міст

Адгезивні мости мають високі естетичні якості, тому з їх використанням можна провести відновлення передніх (фронтальних) зубів. Подібні конструкції функціональні і добре витримують жувальну навантаження.

Протезування зубів на Лук'янівці - це нові технології, нові матеріали і нові підходи

Протезування зубів на Лук

Запит «стоматологія протезування Київ» набирається в пошукових системах достатньо часто. Зверніть увагу, які послуги пропонує клініка, які матеріали там використовуються, які фахівці там працюють, і виберіть оптимальний варіант! Приходьте на консультацію в нашу клініку - ми обов'язково зможемо запропонувати ще більше! Наша адреса: Київ, вул. Дмитрівська, 75

Перш за все, необхідно стежити, щоб близько протезів не накопичувалися залишки їжі. Їх розкладання може спровокувати руйнування здорових зубів або стати причиною інфекційних уражень ясен. Не варто нехтувати природною санацією ротової порожнини під час прийому їжі, наприклад, закінчувати трапезу жуванням яблука.

Догляд за ротовою порожниною після протезування: старання стоматолога не повинні пропасти даремно!

Наші можливості протезування дозволяють повністю повернути Вашим зубам функціональність і естетичність!

Ортопедія (протезування), наші роботи

 •  

  Вініри

  Вініри

  Пацієнтка звернулася зі скаргами на естетичний дефект, ускладненість при жуванні, а також дискомфорт в скронево- нижньощелепному суглобі. Об'єктивно, зуби стерті на ½, прикус занижений, положення нижньої щелепи заднє, відсутність жувальних зубів. Було проведено терапевтичне лікування каріозних зубів, а також дуже складних кореневих каналів, лікування відбувалося під мікроскопом Leica 320 нашим суперпрофесіоналом, терапевтом-ендодонтом - Наталією Володимирівною. В процесі лікування наш хірург - імплантолог Микола Іванович встановив імплантати в області бічних зубів і видалив зуби, які не підлягали відновленню. Далі було виконано пародонтологічне лікування нашим провідним фахівцем Вітою Анатоліївною, а саме лазерна пластика ясен і корекція ясенного краю. На початковому етапі лікування, для пацієнтки була зроблена суглобова капа для міорелаксації і підготовки суглобу для підняття прикусу. Коли всі підготовчі етапи були проведені, були зроблені високоестетичні тимчасові коронки фрезеровані cad cam. Свого роду проект майбутньої посмішки та плавна адаптація до нового прикусу. На тимчасових коронках відкоригували прикус, а також форму зубів, погоджуючи з пацієнткою. Після періоду адаптації були зроблені високоестетичні безметалеві коронки з пресованої кераміки e-max press Ivoclar Vivadent. Протезування робили в артикуляторі AmannGirbach, з використанням лицьової дуги AmannGirbach. Вся виконана робота була виконана нашим головним лікарем-ортопедом, фахівцем естетичної стоматології і протезування на імплантатах - Василем Володимировичем! В процесі лікування пацієнтки, були збережені "живі" зуби (не видалялися нерви з зубів). Саме Василь Володимирович виступив головним координатором даної злагодженої роботи. Він дуже грамотно зумів організувати весь процес і правильно проконтролювати роботу наших професіоналів! Через 6 місяців, пацієнтка щиро посміхається і відчуває себе комфортно. Дякуємо майстрам своєї справи за терпіння, об'ємну роботу, завзятість і працьовитість!


  Вініри

  Посмішка на мільярд?! Ще б пак! Позаздрить сам Голлівуд! Для Вас робота нашого головного лікаря, стоматолога-ортопеда Василя Володимировича. Спочатку пацієнту відновлювали бічні зуби користуючись повноанатомічними вкладками onlay з пресованої кераміки e-max press IVOCLAR VIVADENT. На передніх зубах встановили високоестетичні, тонкі, керамічні вініри. Вся робота була зроблена в цифровій лабораторії світового рівня.☝☝☝ Таку майстерно виконану роботу, не передати словами і не описати, потрібно побачити особисто і відчути на собі таку ідеальну посмішку!


  Вініри


  Вініри


  Відбілювання і вініри

Ортопедія (протезування), вартість послуг

 •  

  Ортопедія (протезування)

  • Відбиток
   200-450
  • Зняття коронки
   100-200
  • Коронка пластмасова
   190-360
  • Коронка суцільнолита
   450 - 540
  • Коронка МК
   от 1700
  • Коронка БМК
   от 4000
  • Бюгельний протез
   від 6000
  • Знімне протезування зубів

  • Повний знімний протез (Німеччина, Україна)
   від 5000
  • Частковий знімний протез (Німеччина, Україна)
   от 4500
  • Незнімне протезування зубів

  • Адгезивний міст
   2000
  • Вініри

Поділитися
Вверх