Незнімне протезування зубів
УкраїнськаРусскийEnglish
Цілодобова допомога *
* - за попереднім записом

Незнімне протезування зубів

Бездоганна усмішка - доступне задоволення

Забезпечити гарну посмішку допоможуть наступні види протезування зубів в стоматологічній клініці « Са - Ната » на Лук'янівці:

 • ● Коронки з металокераміки, пластики і безметалевої кераміки
 • ● Мостовидні протези
 • ● Мікропротезування (вкладки, вініри, накладки)
 • ● Адгезивні мости

У нашій клініці доступні найсучасніші варіанти незнімного протезування

У нашій клініці доступні найсучасніші варіанти незнімного протезування

Найбільш поширений вид незнімного протезування зубів - це установка коронок з різних матеріалів, які характеризуються естетичністю, високою міцністю і довговічністю. Штучна коронка захищає видиму частину зуба над яснами від руйнування під впливом навантажень, бактерій та інших факторів.

У клініці «Са-Ната» (Лук'янівка) пацієнтам надається можливість вибрати коронки відповідно до рекомендацій лікаря і за своїм смаком. Йдеться про суцільнометалеві, металокерамічні, пластмасові  і суцільнокерамічні протези. Останнім часом великої популярності набула безметалева кераміка, яка відрізняється суперестетичними якостями . Художня реставрація зубів в нашій клініці проводиться найчастіше з використанням саме цього протезного матеріалу. Крім суцільнокерамічних, ми рекомендуємо клієнтам коронки на оксиді алюмінію і на оксиді цирконію.

«Дитячі» коронки - не надмірність, а необхідність

Для маленьких пацієнтів ми теж іноді проводимо протезування. Стоматологія на Лук'янівці «Са-Ната» серед комплексу послуг з реставрації молочних зубів пропонує і установку коронок. Подібним способом забезпечується правильне формування прикусу, а також комфортне відкушування і жування їжі. Крім стандартних маленьким пацієнтам можуть бути встановлені стрип-коронки - прозорі ковпачки, які підбираються за розміром, а потім заповнюються спеціальним матеріалом ..

Знайомтеся: революційне досягнення стоматології - мікропротезування

Більшість людей, що набирають в пошуковику запит «протезування зубів ціни Київ» шукають надійну стоматологічну клініку для встановлення коронок або мостовидних протезів. Однак сьогоднішні можливості протезування значно ширше. У стоматологів з'явилася можливість запропонувати пацієнтам проміжний між пломбуванням і протезуванням варіант лікування. 

Знайомтеся: революційне досягнення стоматології - мікропротезування

Йдеться про якісне відновлення функціональності і зовнішнього вигляду зубів за допомогою вкладок, накладок, вінірів, адгезивних мостів і штифтів. Використовувані при мікропротезуванні матеріали дозволяють повністю реставрувати форму, колір, блиск, прозорість і ступінь стирання зуба.

У клініці «Са-Ната» Вам забезпечений довговічний і естетичний результат протезування

Якщо довіряти лікування своїх зубів, то тільки професіоналам, - так думає більшість людей. Ви в їх числі? Тоді ласкаво просимо в клініку «Са-Ната» на Лук'янівці за адресою Київ, вул. Дмитрівська, 75. Ми підберемо для Вас найкращий варіант протезування!

Пам'ятка від стоматолога: штучні зуби теж потребують догляду
Пам

Коронки, вініри і мостовидні протези потребують очищення в такій же мірі, як і природні зуби. Після їжі бажано полоскати рот водою, щоб уникнути попадання залишків їжі під протези. Проміжки між природними зубами і коронками варто очищати зубною ниткою (флоссом).

Фахівці клініки «Са-Ната» з радістю допоможуть Вам позбутися від проблем із зубами!

Незнімне протезування зубів, наші роботи

Незнімне протезування зубів, вартість послуг

 •  

  Незнімне протезування зубів

  • Адгезивний міст
   2000
Поділитися
Вверх